O czym chcesz poczytać na blogach?

Oczyszczalnia ścieków

Oczyszczalnie i ekologia

    I zasypaniem – 1500-1800 zł,

Wywóz szamba:

8-15 zł/m3.

Przydomowe oczyszczalnie  ścieków:


Projekt: 300-800 zł

Oczyszczalnia ścieków dla 4-5 osób:

  • z drenażem rozsączającym: 6000-8500 zł,
  • hydrobotaniczna: 12 000-18 000 zł,
  • złoże biologiczne: 6500-22 000 zł,
  • osad czynny: 11 000-18 600 zł.

Zamkniętych zbiorników na zanieczyszczania, czyli szamb. Dzięki temu nie musimy martwić się o nieprzyjemne zapachy czy przeciekanie instalacji i spowodowane nimi skażenie środowiska. Informacje we wpisie bazują na tekstach opisujących przydomowe oczyszczalnie ścieków firmy Eko-Instal.

Zalet przydomowych oczyszczalni ścieków jest wiele. Można je podzielić na:

  1. Ekonomiczne
  2. Ekologiczne

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

przydomoczy3s.blog.interia.pl
Notki
Przydomowa oczyszczalnia ścieków 2011-10-06
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest świetną inwestycją dla mieszkańców domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych jak również gospodarstw rolnych. Kupując i montując tego typu oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na spore oszczędności. Po pierwsze wywóz nieczystości a także związane z tym opłaty będą nas dotykały raz na 5-8 lat. Poza tym kupując taką oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na dofinansowanie, co znacznie obniży nam koszty zakupu. Jedynym wydatkiem będzie kwestia systematycznego zaopatrywania się w bakterie, które to powodują rozkład zanieczyszczeń. Taka oczyszczalnia ścieków ma zamontowane odpowiednie separatory a także jest wyposażona w przepompownie, w związku z tym nie potrzeba budować do nich skomplikowanej instalacji. Jej montaż jest prosty i nie wymaga odpowiednich umiejętności czy też kwalifikacji. Oczyszczalnia ścieków jest niezmiernie łatwa w obsłudze i z pewnością nie będzie sprawiała.

Oczyszczalnie ścieków

O mnie
Zobacz mój profil
Notki
Oczyszczalnie ścieków 2011-10-07
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest świetną inwestycją dla mieszkańców domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych jak również gospodarstw rolnych. Kupując i montując tego typu oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na spore oszczędności. Po pierwsze wywóz nieczystości oraz związane z tym opłaty będą nas dotykały raz na 5-8 lat. Poza tym kupując taką oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na dofinansowanie, co znacznie obniży nam cenę zakupu. Jedynym wydatkiem będzie kwestia regularnego zaopatrywania się w bakterie, które to powodują rozkład zanieczyszczeń. Taka oczyszczalnia ścieków ma zamontowane odpowiednie separatory jak też jest wyposażona w przepompownie, dlatego też nie potrzeba budować do nich skomplikowanej instalacji. Jej montaż jest bardzo prosty i nie wymaga posiadania skomplikowanych umiejętności czy też kwalifikacji. Oczyszczalnia ścieków jest banalnie łatwa w obsłudze i na pewno nie będzie.

Oczyszczalnia ścieków

traiden24h.blog.interia.pl
Notki
Oczyszczalnia ścieków 2011-10-07
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest znakomitą inwestycją dla osób mieszkających w domkach jednorodzinnych, domów wielorodzinnych a także gospodarstw rolnych. Kupując i montując tego rodzaju oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na duże oszczędności. Po pierwsze wywóz nieczystości oraz związane z tym opłaty będą nas dotykały raz na 5-8 lat. Poza tym kupując taką oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na dofinansowanie, co znacznie obniży nam koszty. Jedynym wydatkiem będzie kwestia systematycznego zaopatrywania się w bakterie, które to powodują rozkład zanieczyszczeń. Taka oczyszczalnia ścieków ma zamontowane odpowiednie separatory a także jest wyposażona w przepompownie, w związku z czym nie trzeba budować do nich skomplikowanej instalacji. Jej montaż jest prosty i nie wymaga odpowiednich umiejętności czy też kwalifikacji. Oczyszczalnia ścieków jest banalnie łatwa w obsłudze i z pewnością nie będzie sprawiała.

Separatory

Dla osób mieszkających w domkach jednorodzinnych, domów wielorodzinnych jak również gospodarstw rolnych. Kupując i montując tego typu oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na duże oszczędności. Po pierwsze wywóz nieczystości a także związane z tym opłaty będą nas dotykały raz na 5-8 lat. Poza tym kupując taką oczyszczalnie ścieków możemy liczyć na dofinansowanie, co znacznie obniży nam cenę zakupu. Jedynym wydatkiem będzie kwestia systematycznego zaopatrywania się w bakterie, które to powodują rozkład zanieczyszczeń. Taka oczyszczalnia ścieków ma zamontowane odpowiednie zbiorniki a także jest wyposażona w przepompownie, dlatego też nie potrzeba budować do nich skomplikowanej instalacji. Jej zamontowanie jest prosty i nie wymaga odpowiednich umiejętności czy też kwalifikacji. Oczyszczalnia ścieków jest banalnie łatwa w obsłudze i na pewno nie będzie sprawiała żadnych.