O czym chcesz poczytać na blogach?

Oczy szeroko zamknięte

Na szczycie zapomnienia - Onet.pl Blog

W końcu Kaśce na szybko laurkę, napisałem w niej wierszyk, że jest najładniejsza na świecie (teraz trovchę bardziej uważam na słowa), no i dałem tam swój numer telefonu, i tak wyszedłem kiepsko ubrany pod koniec grudnia, gdy Kaśka szła na Wigilię, 11 oczywiście się spóźniła chyba z godzinę, a ja czekałem o 19 w mrozie, mało nie zamarzłwem, ale przekazałem, co miałem przekazać i Kaśka na wiosnę zadzwoniła, powiedziała trochę (niedużo), ale pamiętam, że powiedziała, że napisze do mnie list,.


29 sierpnia 2004
Niech tak zostanie (Przemyślenia czterech dni)
Oczy szeroko zamknięte, czyli ŚWIAT WG DOMINIKA Kurde, ta muzyka psuje nastrój... To ma być jedna z najwolniejszych wypowiedzi. Tak jak w "Sklepach cynamonowych" (zbyt nienormalnie-paradoksalno-fantomicznie) i choćby w "Nad Niemnem" (zbyt melanchonicznie), opiszę świat,.

100%me

Na gg :P No i warto dodać że się dowartościowałyśmy :P i dosżłyśmy do wniosku że jestesmy całkiem fajne dziewczyny w porównaniu do innych :PP ye ye ye :D Pozdrawiamm :) :**
sweetka 2003-05-25 21:23:38
skomentuj (6)


OcZy SzeRoKo ZaMknięTe.. :)

Buahaha :D ale dzień :P Plan był taki żeby dziś "coś" Więc moja kumpela z klasy przytachała wino do szkoły :P I z tym był mały problem bo wyszło na to że ja z tym winiakiem 6 godzin maszerowałam w plecaku :P W.

strange...?


skomentuj (4)
I wrote this 2003-08-19 19:44:21 >> Zamotanie czyli blondynka wzięła się za myślenie=/

Siedzę sobie właśnie przed kompem i myślę o tym co zrobiłam i co mogłam wcześniej zrobić. W radiu leci "Oczy szeroko zamknięte", a ja zamiast myśleć o Miśq, mam w głowie innego faceta. Czy to już jest zdrada?? W swoim krótkim życiu zdradziłam tylko raz, ale nie miałam z tego powodu jakiś wielkich wyrzutów sumienia. Dlaczego?? Ponieważ uważam, że jesteśmy jeszcze młodzi i związki na poważnie...to nie dla mnie=). Jak to moja mama dzisiaj pięknie ujęła: "Trzeba się umawiać z wieloma póki jesteście młode". Oczywiście nie chodzi o to, żeby zrobić z siebie panienkę, która leci na każdego kolesia. Po prostu spotykać się z facetami, ale nie angażować się za bardzo.

My Life...


2003-09-24 12:43:46

Oddech...

Posłuchaj jak bije me serce
wczuj się w mój oddech
oddal tą samotność
patrząc mi w oczy
przytul mnie...

czerwienieją policzki
nie kryj uczucia
nie wstydź się
całuj mnie...

rzuć wszystkie troski
usłysz moje słowa
obdarz je życiem
kochaj mnie...

.
Zostać bo bez Ciebie to
Nie mam siły by życ.skomentuj (0)

________________________________________________________

2003-09-03 14:16:24

Oczy szeroko zamknięte...


Zostań, to jeszcze nie pora
Zostań, choć jeszcze na chwilę
Aż zamigocą radośnie iskry w księżycowym pyle
W tym hotelowym pokoju zachwyćmy się sobą raz jeszcze
Zanim.

...::: Swiatem rzadzi wyobraznia:::...

Co do nastepnych dni to przyznam że spoko mamy faceta z niemca,infy i matematki (facet z maty na nazwisko ma KONTNY – nic nie mówie, ale zaczełam się z tego powodu z leksza śmiać , każdy wie dlaczego) sympatyczna też jest katechetka, babka z fizy, no i oczywiście nasza wychwawczyni, poś mi się wydaje że nie polubie babki z poloka, angola i w-fu, nie wiem jak będzie z chemią, babeczka wydaje się być sympatyczna, ale coś się jej boje, ale za to przyznam że babka z historii potrafi zaciekawić :) a facet. jak jadowity wąż kąsić chcą znów..
może tu w ulewie,
we mgle zgubię o Tobie sen,
może gdzieś,
gdzies tam daleko zostawię goooooo, zostawię go...
Ref...Łzy - Oczy szeroko zamknięte
Zostań, to jeszcze nie pora
Zostań choć jeszcze na chwilę
Aż zamigocą radośnie iskry
W księżycowym pyle

W tym hotelowym pokoju
Zachwyćmy się sobą raz jeszcze
Zanim odejdziesz do domu.

Nie ma rzeczy niemożliwych, dla kogoś kto nie musi ich robić sam...

Do szkoły.
-Uff!!....c.n.d....
Notka trochę krótka, kiepska i nie mogłam się za nią zabrać, ale obiecuję poprawę i następna będzie lepsza... :/ ....komentarze [32]

Oczy szeroko zamknięte......cz.2 >> piątek, 2 czerwca 2006 10:38:28
-Czego ty chcesz?-powiedziała poirytowana.
Malfoy przyciągnął ją do siebie. Dłonią musną jej policzek...i złapał kosmyk włosów przeciągając tak aby zobaczyła końcówki....siwe końcówki.... Octavia zrobiła wielkie oczy i wzięła w rękę kosmyk....
-No ładnie....-powiedział.
Dziewczyna się zmieszała. Patrzyli na siebie przez chwile po czym Octavia odwróciła się na pięcie i pobiegła z powrotem do gabinetu Dumbledora...Znowu.
Harry jeszcze.