O czym chcesz poczytać na blogach?

Octavia

Nie ma rzeczy niemożliwych, dla kogoś kto nie musi ich robić sam...

Na stole znajdowały się najwykwintniejsze potrawy. Kawior. Ryby. Mięso. Warzywa i owoce. Wino. Malfoy nalał sobie i Octavii po kieliszku białego wina.

-W wieczór sylwestrowy wydajemy przyjęcie, na którym będzie bardzo dużo gości. Czy zgodzisz się towarzyszyć naszemu synowi na balu?? – Narcyza z dumą wypowiadała każde słowo.

Octavia popatrzyła na nią jak na obłąkaną. „Co, że niby ja i on na balu…. Jeszcze czego!!!!”
-Nie wiem co odpowiedzieć, nie myślałam, że będę zaproszona na jakikolwiek bal…
-Ależ nie martw się o suknię. O wszystkim pomyślałam.

Octavia popatrzyła na Dracona z wyrzutem. Nigdy by się nie zgodziła na to gdyby wiedziała.
-Byłoby nam miło gdybyś się zgodziła. – powiedział Lucjusz.
-…. No cóż..dobrze…- powiedziała zmieszana.
-Doskonale. – odpowiedziała Narcyza z uśmiechem. – Lucjuszu choć musimy omówić jeszcze tyle spraw. Malfoyowie wstali i weszli do salonu po czym zamknęli drzwi.
Draco wytarł usta serwetką, rzucił ja w resztki na talerzu:
-Skończyłem. Mam nadzieję, że trafisz do pokoju. – powiedział zgryźliwie i odszedł.

Octavia wykorzystała moment i podeszła do drzwi gabinetu.

Witamy w Piekłach, panie przodem

Spotkali się w środku nocy, w kolejnym ze stu gabinetów czarodziejki. Pomieszczenie miało kształt trójkąta, jego ściany pokrywała arboretiańska tapeta z wzorem przypominającym makaron rozrzucony na bordowym talerzu, a na podłodze leżał gruby, również bordowy dywan. Pośrodku stał niewielki, trójkątny stół, pomyślany podobnie jak okrągły stół w arturiańskiej legendzie. Co bynajmniej nie zapobiegło kłótni.

- Nie masz szans! Jeszcze nikomu się nie udało! – wrzeszczał Marek, akcentując ostatnie słowo ciężkim uderzeniem pięścią w blat.

- Więc będę pierwsza. – Po kuracji olejkiem niemowląt Octavia odzyskała dawny urok. Rzymianin nie bez kozery nazywał ją boską – urody mogła pozazdrościć jej sama Afrodyta-Wenus.

- Chyba śnisz! Niby w czym miałabyś być lepsza od starożytnych mistrzów, którzy też borykali się z Bestią i jej nie pokonali?

- Ja żyję ponad czterysta tysięcy lat po nich. Od tego czasu wiele się zmieniło.

- Tak, ludzkość cofnęła się w rozwoju tak biologicznym, jak i cywilizacyjnym. Wiesz o tym. – Starał się uspokoić, choć nie bardzo mu to wychodziło. Nawet usiadł i zacisnął pięści na krawędzi blatu, żeby znowu nie zacząć znęcać się nad meblem..

Y SOY REBELDE/ZBUNTOWANI - Onet.pl Blog

Z młodości. Nie długo potem, Octavioprzeczyta artykuł w gazecie o Almie i Robercie. Będzie pewien -Roberta Pardo jest jego córką. Okaże się, że niespełna 18-letnia Almauciekła od rodziców, by móc śpiewać - podobnie jak Octavio, którymarzył by być aktorem. Spotkali się i zakochali w sobie odpierwszego wejrzenia. Przespali się razem - co z resztą było pierwszymrazem Almy. Tej samej nocy Alma uciekła od Octavio.Niedługo Alma poznała Pardo zakochał się w niej od pierwszego wejżenia .Mimo tego że Alma nie odwzajemniała jego uczuć zaręczyli się i a kobieta odkryła, że jest w ciąży. Nawet jejprzez myśl nie przeszło, że to dziecko Octavia. Pewnego dnia, Almawybrała się do teatru. Wtedy na scenie rozpozna ... Octavia izemdlała. Octavio zapytał , czy Roberta jest jego córką. Onazaprzeczyła. Wtedy Octavio wyciągnął zdjecie jego matki - było ono portretem kobietyidentyczna jak Roberta! Jak się okaże, pan Pardo ponownie się ożenił iz jego małżonką starają się o dziecko. Niestety nie będzie to możliwe.Pardo będzie myślał, że to wina jego żony, bo ona ma przecież córkę zpoprzedniego małżeństwa. Zrobi badania i ... kłamstwo trwające prawie18 lat wyjdzie na jaw. Antonio Pardo jest bezpłodny! Przyjedzie doElite Way, by wyjaśnić sprawę. Powie Robercie całą.

Przeciwnicy Gwiazdy Zniszczenia - Onet.pl Blog

Argumenty młodego Asakury, zaś ten nie wiedział już jak się bronić. Demonica miała poniekąd rację, ale przecież nie mógł tego przyznać gdyż oznaczałoby, że osądzał brata niesprawiedliwie a ich walka była bezpodstawna. Yoh miał mętlik w głowie, jakoś wcześniej nie myślał o tym by szukać w Hao tej lepszej strony, nigdy nawet nie spróbował.

Demonica uśmiechnęła się widząc niezdecydowanie szamana. Oznaczało to bowiem że ma rację. Miło było zdobyć tę psychiczną przewagę, wystarczyło to teraz jeszcze przypieczętować.

-Oceniasz Hao, a nawet go dobrze nie znasz- stwierdziła Octavia- Nie wiesz dlaczego tak postępuje i ile wycierpiał a od razu uważasz go za potwora. To twój brat a nawet nie próbujesz go zrozumieć.

Tymi słowami Octavia postawiła kropkę nad „i”. Yoh już kompletnie nie miał argumentów na swą obronę. Wszystko co powiedziała Demonica było prawdą. Wiedział o tym wcześniej jednak nie chciał dopuścić tego do siebie. Wszystko co uważał za słuszne teraz wydawało mu się wielką głupotą. Myślał, że pokonanie brata jest właściwą drogą, w końcu widział jak Hao zabija szamanów podczas walk, słyszał liczne opowieści o jego okrucieństwie a jednak nie.

barwy grzechu - Onet.pl Blog

I chłopcy spędza czas na wyspie. Octavioucieka do lasu. Rai biegnie za nim, żeby go sprowadzić z powrotem.

Odcinek 140/160 (27lipca) godz. 15:35

Tonystrzela do Alfonsa, trafiając w serce. Ranny zostaje natychmiastprzetransportowany do szpitala i poddany operacji. Paco idzie nakomisariat złożyć zeznania i zostawić odciski palców, ponieważ namiejscu zbrodni znaleziono pistolet. Ochroniarz przekupiony przezTony'ego kradnie nagranie z kamery. Preta odnajduje chłopców. Dowesołej gromadki dociera straszna wiadomość. Natychmiast wracają do Riode Janeiro. Tony chwali się Barbarze, że zabił Alfonsa. W wiadomościachpodano informację o stanie zdrowia przedsiębiorcy. Odcinek 141/160 (28lipca) godz.15:35

Alfonsoumiera. Paco bardzo cierpi z tego powodu. Germana przekonuje go, żeojciec mu wybaczył i odszedł szczęśliwy, wiedząc, że ukochany syn żyje.Paco przysięga zemstę mordercom ojca. Edilasia tłumaczy mu powodyrozdzielenia go z ojcem. Barbara i Tony cieszą się ze śmierci Alfonsa.Muszą jak najszybciej dotrzeć do Szwajcarii. Najpierw Tony ma zdobyć odadwokata, mecenasa Borjy, akt zgonu Alfonsa. Namawia Barbarę, bypojechała do szpitala i pod pozorem pożegnania z teściem wyciągnęłastamtąd Octavia. Rai przeżywa śmierć dziadka.

Sylwia i Martyna.

barwy grzechu

Mimo to don Alfonso chce zaprosić chłopca do siebie i jakoś mu podziękować. Słyszy to Barbara, którą oburza podobny pomysł.

 

ODCINEK 31

 Don Alfonso przyjmuje Raia w swoim domu. Chce mu się odwdzięczyć za uratowanie życia i przy okazji chce poznać chłopca. Rai szybko zdobywa jego serce. Barbara zaczyna się bać, że Alfonso przywiąże się do chłopca i wydziedziczy Octavia lub podzieli majątek między obydwu wnuków. Preta umawia się z Felipe. Chłopak jest nią zauroczony i zabiera ją do najpiękniejszych w Rio.

ODCINEK 32

 Rai opowiada Precie, jak było u don Alfonsa. Dziewczyna jest zaskoczona, że chłopiec tak szybko zdobył zaufanie dziadka. Paco i Ulises wybierają się wieczorem na imprezę. Paco widzi na plaży tańczące dziewczyny i od razu przypomina sobie.

Blog 1994donia

Przez niego porzucona. Nie znosi Mii i jest zazdrosna o Miguela. Robi wszystko by ją oczernić i ośmieszyć.

Hilda Acosta (Lourdes Canale). Nauczycielka historii. Bardzo lubi uczyć. Skrzywdzona w dawnych czasach przez jej wielką miłość - Hilaria.

Lulu (Malisha). Nauczycielką tańca i choreografi. Zmuszona przez rodziców do pracy nauczycielki. Dostała pracę w Elite dzięki pomocy Madariagi,także dzięki niemu spełniła swe marzenie i wyjechała tańczyć z grupą taneczną.

Octavio / Martin Reverte (Lisandro Guarinos) Pojawi się w połowie 2 temporady jako nauczyciel plastyki w Elite Way School. Przed przybyciem do Elite Way, pod koła jego motoru wpadnie Roberta. Octavio zauważy, że przypomina jego mamę z młodości. Spotka Almę... i wszystko będzie jasne. Roberta bardzo przeżyje kłamstwo matki i nie zechce zaakceptować Octavia. Wszystko zmieni się pod koniec 3 temporady. Roberta zaakceptuje Octavia i zostaną szczęśliwą rodziną.

fotki zbuntowanych