O czym chcesz poczytać na blogach?

Ocieplenie domu

Budowa

21:45, bbloglub
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 sierpnia 2010
Ocieplenie - styropina gotowy

16:20, bbloglub
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 sierpnia 2010
Ocieplenie domu i podniesienie terenu

21:52, bbloglub
Link Dodaj komentarz »
.

Blog siedzisko

Tymczasem każde z kilku tysięcy sprzedanych opakowań mogło zagrozić życiu pacjentów.
Dobrze, że nie mam jakieś alergii, tym bardziej na talibów.

I tak na koniec (też z internetu):
Nad ranem wraca do domu nastolatka. Otwiera matka. Nastolatka okręcając majtkami wokół palca: - nie wiem jak ten sport się nazywa, lecz od dziś to dla mnie wiodąca dyscyplina...
Miłego wieczoru. Przy trzeciej kawie lecę poczytać innych...
06 lis 06 I. Mam emeryturę, to fakt. Mimo to pomyślałem, że KW (moje inicjały) nie masz co się obijać, siedzenie przy komputerze kasiory nie przysporzy. A czeka cię ocieplenie domu i tynkowanie, wymiana dachu i adaptacja strychu, przebudowa budynku gospodarczego itp. Z samej emerytury tego szybko nie dokonasz. Zacząłem szukać, ale tak naprawdę to robota sama mnie znalazła. Kiedy przeglądałem tablicę ogłoszeń w biurze zatrudnienia,.

Nie tylko pieski blog - bloog.pl

Wszystkim dlatego, że źródło ciepła, z którego korzystamy pochodzi z energii słonecznej. Kolektory słoneczne to doskonały wynalazek dla każdego, który powinien być obowiązkiem każdego właściciela domu. Oczywiści monopoliści mogą mieć zastrzeżenia do tego rodzaju ocieplenia domu, ale kolektory słoneczne są skuteczne. Chodzi głownie o to, że takie kolektory słoneczne nie wytwarzają aż tak dużo ciepła jak można by tego oczekiwać, jest to w każdym razie wystarczająca ilość do ogrzania wody dla kilku osobowej rodziny. A wszystko.

Technologia budowlana z każdym rokiem posuwa się do przodu. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich ludzi, którzy w przyszłości planują budowę na przykład własnego domu jednorodzinnego. Warto jest więc poznawać wszelkie nowinki technologiczne, które mają za zadanie ułatwiać nie tylko samą budowę, ale późniejsze prawidłowe funkcjonowanie danego domu.
Hydroizolacje są tego najlepszym przykładem. Hydroizolacje bowiem to nowoczesna.

Nie daj się zrobić w członka spółdzielni! | Jak to się robi w Szczecińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Się w granicach 50 zł/m2.
Oczywiście udałem się do spółdzielni w celu wyjaśnienia tak wysokich kosztów. Od pani, z którą rozmawiałem w spółdzielni, usłyszałem nawet zrozumienie mojego zażenowania. Pani potwierdziła, że to dużo, bo 20000 zł sama zapłaciła za ocieplenie swojego domu i że też wie, jakie są ceny rynkowe. Niestety nic nie może poradzić, bo przetarg był przeprowadzony zgodnie z prawem, nawet jacyś spółdzielcy zgłosili zawiadomienie do prokuratury, ale niestety przegrali, więc wszelkie moje działania są z góry spisane na straty.

Tar-Palantir

Przeznaczony dla emerytowanych misjonarzy chrześcijańskich w Egremont Place został pozbawiony dotacji państwowych, gdyż jego rezydenci odmówili wypełnienia ankiet, w których zadawano im pytania o ich „orientację seksualną”. Liczący ponad 80 lat mieszkańcy Domu Pielgrzyma w Egremont Place w pobliżu Brighton zostali oskarżeni o „zamknięcie się na wspólnotę gejowską” i z tego powodu władze miasta Brighton & Hove cofnęły im dotację w wysokości 13 tys. funtów – donosi portal LifeSitenews.com.

wtorek, 16 grudnia 2008
Ocieplenie klimatu

Zaczynam odnosić wrażenie, że ocieplenie klimatu jest tematem modnym i należy o nim pisać w niemal każdej notce informacyjnej. Nawet wtedy gdy sens notki ulegnie zalamaniu. Wczoraj na Onecie pojawiła się informacja, że w Tatrach przybyło kozic. Oto fragment tego artykułu:

Ekoterrarium

A na koniec wyrzucony z Tybetu po przetrzymywaniu mnie w ich więzieniach w Lhasie i Ngari przez trzy miesiące. Szedłem do Tybetu na własną rękę, sam, przez Himalaje z Ladakh.

Jedenaście lat później znów idę do Tybetu i tym razem znów bez pozwolenia. Wracam do domu, dlaczego miałbym zawracać sobie głowę dokumentami z kolonialnego ustroju Chin, które nie tylko okupują Tybet, ale również wprowadzają tam wojskowe rządy. Sprawiają, że nasi ludzie w Tybecie dzień po dniu, codziennie przez pięćdziesiąt lat, żyją w tyranii i są.

www.ratujTybet.org
10:15, azejmo , Tybet
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 lutego 2008
Eskimosi chcą odszkodowania od koncernów za globalne ocieplenie