O czym chcesz poczytać na blogach?

Ochnik

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

APEL DO ŚRODOWISK PATRIOTYCZNYCH

Posted in ■ aktualności, ■ oświadczenia by Maciejewski Kazimierz on 2 Kwiecień 2012

“Apelujemy o moralne oraz czynne wsparcie protestu głodowego, który kontynuują (tym razem w Warszawie) działacze opozycji demokratycznej w obronie polskiej szkoły.

Jednym z jego inicjatorów jest Adam Borowski. Oprócz niego w głodówce biorą udział: Grzegorz Wysocki, Lech Ochnik, Mariusz Patey i Bogusław Olszewski.

Protestujący (i my wszyscy razem z nimi) nie zgadzamy się z arbitralnym rozporządzeniem MEN, które w praktyce ruguje historię z programu nauczania licealnego. Domagamy się od pani minister Szumilas zawieszenia decyzji i natychmiastowego podjęcia poważnej debaty nad stanem i sposobami naprawy polskiej edukacji, debaty “z tymi środowiskami, które jeszcze rozumieją znaczenie słowa suwerenność, wspólnota narodowa i prawo jednostki – ucznia, którego wolność stanie się zagrożona, gdy starsze pokolenie pozbawi go polskiej tożsamości”.

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Parafii Okrzeja - Onet.pl Blog


01 grudnia 2010
Ostatki
20 listopada Oddział KSM Grabów zorganizował zabawę ostatkową. Na parkiecie pojawili się jeszcze nasze zaprzyjaźnione oddziały: Okrzeja i Kłoczew. Na początku pomodliliśmy się o mile spędzoną zabawę i przywitaliśmy wszystkich gości. KSM-owską "Potupajkę" tradycyjnie zaczęliśmy tańcem integracyjnym - "belgijką". To była doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Po zakończonym tańcu bawiliśmy się przy muzyce, którą opracował DJ Skinek. Były przygotowane także ciasta, kanapki i napoje, aby podczas zabawy nikt nie zgłodniał.
Na koniec dyskoteki odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski oraz otrzymaliśmy błogosławieństwo od ks. Pawła - asystenta naszego oddziału, aby wszyscy szczęśliwie wrócili do domu. Zabawa była bardzo udana. Myślę, że wszystkim się podobała, gdyż wszyscy mieli uśmiechy na twarzach. A już niedługo spotkamy się na następnej "Potupajce". Do zobaczenia  

Agnieszka Ochnik - Grabów
KSM (09:55)

Michał Wiśniewski i Ich Troje - Onet.pl Blog

ŚIATKÓWKA
Dla wszystkich śpiochów  relacja z meczu Polska - Kuba, który wygraliśmy 3;0. Według mnie dzieki nie popełnianiu wielu błędów dobremu rezegraniu i przyjęciu.A już jutro gramy z Serbią o 7;00 rano. Tych co jednak wstali pytam jak oceniają mecz? A teraz pytanie dla wszystkich fanów śiatkówki. Czy Polska wygra z Serbią?
ichtroman
skomentuj

19 listopada 2011
ANNA ŚWIĄTCZAK
  Na pudelku pojawił sie newes o tym, Ania wysyła sms-y, w których atakuje Dominkę. Podobno  przyczyną tych esów jest to, że Ania chce odyzskać Michała. Przecież wiemy, że to nie prawda. A co wy sądzicie o tej sprawie?. Jeszcze jedno znalazłam jeszcze 1 zdjecie z premiery ochnika
ichtroman

Moda i gwiazdy z ' juwi ' . : D - Onet.pl Blog

Ciemne dżinsy Ravel: 94,90 zł, kupisz w sklepach Ravel.
Koszula Orsay: 89,95 zł, kupisz w sklepach Orasy.
Biustonosz Esotiq: 69 zł, kupisz w sklepach Esotiq.
Koturny DeeZee: 159 zł, kupisz w sklepie internetowym DeeZee.
Koturny Bata: 199 zł, kupisz w sklepach Bata.
Torebka Ochnik: 399,90 zł,