O czym chcesz poczytać na blogach?

Och karol 2

M-Socha.blog.onet.pl / Pierwszy i jedyny blog o Małgosi. - Onet.pl Blog


19 sierpnia 2010
134. PYTANIE NA ŚNIADANIE. OCH KAROL.
12.08.2010 - PYTANIE NA ŚNIADANIE.

Och, Karol! - Onet.pl Blog

Grająca kierownicą! Jak mnie w niego wsadzili, to myślałem, że zwariuję z podjarki! No i oczywiście już od razu byłem wożony i fotografowany i była achy i ochy i czułem się jak jakas celebryta na podjeździe przed światową galą    Mikołaj był dla mnie bardzo chojny, bo zostawił mi tez traktor i.
(20:24)
komentarz

22 grudnia 2008
Pocoyo!
I z Gabrysią daliśmy sobie prezenty - ja jej dałem reksia, Bolka i Lolka w wersji filmowej i wierszyki Tuwima oraz bajke o mnie czyli "Koszmarny Karolek" a Gabrysia dała mi bajeczki po hiszpańsku do czytania i... uwaga uwaga - bajke na dvd POCOYO! Ale wypas!!!  Bajka jest po prostu zajawkowa! Wczoraj.

SZARA MYSZKA

Kreacja miała dość ciekawy krój, natomiast buty z pasków dały obserwatorom jasno do zrozumienia, że Marta jest na bieżąco z wchodzącymi na salony trendami 2011. Jednak ciężko mi pozbyć się wrażenia, że jej czarno-biała sukienka nieco poszerzyła nienaganną sylwetkę aktorki. Ładnemu nie we wszystkim ładnie?

Glinka, katarzyna zielińśka, kreacje wieczorowe, marta żmuda-trzebiatowska, małgorzata foremniak, małgorzata socha, moda gwiazd, polskie celebrytki, premiera och karol, seksapil, specjalne okazje, stylizacje celebrytek, sukienki, wyraziste kolory

Dodaj komentarz Anuluj.

Offside

Chwalą Jabłońskiego - płynęli super i wygrali nie szybkością łódki, tylko umiejętnościami.

Skrót notki dla nierozumiejących o co chodzi: Karol Jabłoński, skipper hiszpańskiego zespołu Desafio ma bardzo szybką łódkę i moim zdaniem spore szanse na zakwalifikowanie się do półfinałów Pucharu.

Strona America's Cup (MO, dzięki za screenshota) to wcale nie jest źle:

15:41, b.oh , Poza tym
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 kwietnia 2007
Nie kupuję.

I wcale nie jest mi smutno. To, co ja wyczytałem u niego o śmierci (a pisał o niej sporo), sprawia, że rzadko o śmierci myślę ze smutkiem.

Choć trochę jest mi smutno. Bo zawsze chciałem do niego napisać list.

Trzymaj się chłopie.

Nieoficjalny blog o Kasi Zielińskiej

> Powrót Kasi

Kochani, jak się okazuje, Kasia już do nas wraca, do Polski! Na pewno sobie tam wypoczęła i pewnie się opaliła :) Załączę Wam 2, moim zdaniem najfajniejsze zdjęcia :) Widać jak Kasia jest szczęśliwa. Oby to szczęście trwało wiecznie!
Szczęśliwa - dostałam wyróżnienie w konkursie z Barw szczęścia, w którym do wygrania jest koszulka lub płyty CD z Kocham Cię, Polsko! a wszystko podpisane przez Kasię! Niezmiernie mnie ta wygrana cieszy :)skomentuj (0)
2011-01-11 16:59:16 >> "Och Karol 2": prapremiera z udziałem aktorów

Zanim film trafi na kinowe ekrany, czeka nas prawdziwy.