O czym chcesz poczytać na blogach?

Occupy wall street

Nowojorskie gadanie

poetic justice, to chociaż zastanawiającego zbiegu okoliczności. Otóż zaprojektowany przez Wielkiego Wizjonera słynny mural DKNY, ktory przez ponad dekadę zdobił ścianę budyku przy zbiegu Broadwayu i Houston Street, został zamalowany. Została po nim, że zacytuję jednego z moich ulubionych polskich poetów, szaranagajama. Przypadek? :)

Wolny Njujork
Rhapsody in Blue
Songs of the liquid days
Tagi
  • Occupy Wall Street
Follow @kamilaslawinska


" target="_blank" class="fb_share_link">Share on Facebook

Grypa666's Blog

Zeby te mogly robic co chca przeciw nim… Chiny nie zdolaly zatrzymac banksterskiego mordu Libii, gdzie utracily znaczny interes w ropie, a tu cos zrobia?
Moze to jest bankstersko-iluminacka falszywka, c.d. Occupy Wall Street, zeby zjednac lud Ameryki dla jakiej rjewoljucji = patrz obietnica wzbogacenia sie Amerykanow na “reformie” CIA i FedRes. Dla mnie metne, jak i kto mialby sie wzbogacic; mozliwosc przejecia zadluzonych.

Poznański Szlak Teatralny

W nim wiele odniesień do literatury. Słyszymy np. fragment przemówienia Naomi Klein - autorki słynnego „No Logo”, jednej z najczęściej cytowanych lewicowych intelektualistek - podczas wiecu Occupy Wall Street w Nowym Jorku, manifest Ruchu 15 Maja - czyli hiszpańskich Oburzonych, czy wiersz Władysława Broniewskiego „Lekka atletyka”.  Siedząc na widowni miałam wrażenie jednak, że autor operuje utartymi,.

Nad Wodą i Pod Wodą - Onet.pl Blog

Occupy Cal było zdecydowanie tym wydarzeniem, którym ostatnio żyło całe okoliczne społeczeństwo. Wzorem protestujących na Wall Street, mieszkańcy Berkeley i okolicznych miast licznie zgromadzili się przed gmachem jednego z budynków kampusu, blokując do niego dostęp i protestując przeciwko oszczędnościom budżetowym na publicznych uczelniach i planowanej podwyżce czesnego, które i tak nie jest niskie już teraz. Occupy Cal jest elementem wielkiego protestu obejmującego cały stan Kalifornia. Studenci z wielu kalifornijskich uczelni brali udział w strajkach, jednak day ofaction w Berkeley był najgłośniejszy..