O czym chcesz poczytać na blogach?

Ocarina

Teksty, muzyka, to co mnie kręci - Onet.pl Blog

Poszerzyły. Tworzę muzykę na komputerze i nagrywam swoje płyty. Jedną z nich wysłałem do radia. Kiedy usłyszałem siebie w radiu, byłem pod ogromnym wrażeniem, tak spełniają się moje marzenia Wszystko to osiągnąłem mimo że... jestem niedowidzący. Mażę teraz o tym, by ktoś, kto to przeczyta, zainteresował się mną i dał mi szansę na wydanie swojej płyty.
Napisz do mnie

23 czerwca 2010
Ocarina i Flying Condor
Flying Condor
Ocarina

Kolejne utwory zagrane na flecie. Do utworu "Ocarina" podgrywałem drugim głosem. Poza tym o czym by tu napisać? hmm, trudno powiedzieć, bo przez cały czas dzieje się u mnie to samo. Nadal wspaniałe wyjazdy tandemem, choć w tym roku coś ich wyjątkowo mało, no ale tak to już bywa z powodu niestabilnej pogody. Powoli szykuję się do końcowych zaliczeń semestru :)
Marcin87 (23:06)

..... sweet rain // ..... TOTAL KAWAII!!!


a tak w ogóle, to chce mi się spać, bo musiałam dziś wstać o 6, bo na 7.30 jechaliśmy do Świnoujścia.. i jeszcze odsypiam to jak byłam z Dim na zakupach na 10 +_+' ... no i dziwne te dzieciaki.. a stracha miałam jak mi wycelował w twarz.. strzelił by mi w oko i bye bye eye..

1. nyo, a co do weekendu u rodziców, to chce się tylko pochwalić, że caaaaaałą noc przeleżałam na kanapię i oglądałam horrory / bajki na Cartoon Network ^o^ i jak zasnełam przed 6 i się obudziłam po niecałej godzinie to taaaaaaaak mnie kark bolał -_-''' nigdy więcej spania na kanapie.. iiiii, TAMTARATAM!!! przeszłam Legend of Zelda: Ocarina of Time ^o^ !!! ale się zestrachałam jak zobaczyłam ostateczną formę głownego bosa @_@'' zawsze grałam w 2D, a tu mi wyskakuje takie monstrum w 3D 2 razy wyższe od Linka i 4 razy szersze.. hah, i było fajnie jak go pokonywałam, bo najpierw trzeba było go trafić w mordę strzałą światła, a potem walić w ogon, a mi na końcu skończyły się strzały, a bez tego go nie paraliżowało i nie miałam jak mu walnąć w ogon >.< !! i nie wiem jak, ale jakoś przebiegłam mu między nogami i ciachnełam w ogon i się okazało, że to był ostatni cios -___-' nyuu, ale jestem z siebie proud jak cholera ^o^ !! teraz próbuję przejść LoZ:.

Nie będę Cię czarować barwą słów...

Totoro

Someone secretly
bury a berry in the side road and
when a small sprout grows, the secret code
is the passport to the forest
a wonderful journey will begin

my neighbor to to ro totoro to to ro totoro

living in the forest since the past
my neighbor to to ro totoro to to ro totoro
it visits you only when you are a kid
a very mysterious meeting

raining at the bus stop
if there's a drenched ghost,
let him under your umbrella
the passport to the forest,
the magical door will open

my neighbor to to ro totoro to to ro totoro
it blows upon its ocarina on the night if the moon
my neighbor to to ro totoro to to ro totoro
if you ever meet him, a wonderful happiness will
come to you

To to ro   Totoro   To to ro   Totoro

* repeat
    
To to ro   Totoro   To to ro   Totoro
To to ro   Totoro   To to ro   Totoro...
2008-07-02 16:56:07 skomentuj (1)

Dziennik Core'owego gracza - mBlog

Fotel, ciepła filiżanka herbaty, paluszki i święty spokój przy konsoli. Można się zrelaksować...

 

 Skoro już wydażyło mi się, że moge podłączyć Wii do komputera, postanowiłam, że będe wstawiać screeny z moich gameplayów, może od czasu do czasu pojawi się jakiś filmik...

Złota era 64 bitów
2009-09-02 | 19:06:31
autor: mary1517 | skomentuj (0)
Zelda maraton właśnie wkroczył w bardzo ważny kulminacyjny dla mnie punkt całego maratonu. Od jutra ruszamy z Ocarina of Time - jest to moja ulubiona Zelda i ulubiona gra w ogóle. Dreszczyki mnie przechodzą gdy słyszę muzykę z tej gry... Ta gra to początek okresu, w którym ja jako 7 latek wkroczyłam w świat aktywnego gameingu. Kupiłam mojego GBC, śledziłam newsy w magazynie Play - mile wspominam te czasy... Pamiętam gdy Majoras Mask dopiero miała wyjść, świat oszalał na punkcie Pokemonow a tech-demo GameCubea zapierało dech w piersiach. Od tego momentu, aż do Minish Cap - wszystkie Zeldy są doskonale i klimatyczne, każdej następnej juz pewnych rzeczy będzie nie co brakować, w twilight princess brakuje wyzwania, tego trudu i cierpienia xd w phantom.