O czym chcesz poczytać na blogach?

Obuwie zimowe

Bez Ciebie jest mi jak kamień - bloog.pl

Zupełnie nie nadaje się na śnieg. Podeszwa jakaś plastikowa, od razu orła można wywinąć. Tym samym okazało się, że obuwia do codziennego chadzania po śniegu i oblodzonych ulicach u mnie brak. Więc cóż począć? Jedyne wyjście to oczywiście obuwie zakupić i to takie, w którym będę mogła chodzić a nie upadać:) W dodatku musi być na moją kieszeń. Okazuje się jednak, że to nie jest taka prosta sprawa jakby się wydawało... Ceny jak ceny, ale obuwie zimowe jakie się teraz w sklepach sprzedaje tak naprawdę na mrozy nie jest odporne. To raczej do obuwia jesiennego zaliczyć można. Pewnie producenci bazowali na temperaturach z lat poprzednich, kiedy to zima, a raczej mrozy nie dawały się tak we znaki..

Moje złości i radości - Onet.pl Blog

idzie ziąb i należy zacząć rozglądanki "za" butkami zimowymi, klimat jaki mamy każdy widzi... Sezon letni już z bańki, w sklepach wszak wyprzedaże letnie. Nabycie obuwia zimowego w Kraju nad Wisłą, graniczy z cudem, gdy nie ma się łydek jak patyczki lub anoreksji. Patrząc na te cuda skóropodobne, zastanawiam się czy należy je założyć może na... ręce? Nikt normalnie zbudowany nie ma takich łydeczek, ręce tak! I.

W kałużach, fryzura w stanie krytycznym... a przynajmniej grzywka! Można zasuwać ruchem posuwistym lub kłusem, galop nie jest wskazany, rozpryski za duże! No, nie wiem... znowu kupię męskie trapery, bo to buty na narmalne nogi. Od razu widać, że obuwie projektują faceci, którzy są na komiksach wychowani! Tylko w komiksach kobitki maja takie, pożal się boże, nożyny.

I tym optymistycznym akcentem.... pa. 

Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl BlogŻeby totalnie zrujnować portfel wcale nie trzeba mieć koszmarnych długów w urzędzie skarbowym, zajęcia komorniczego ani gromadki dzieci.
Wystarczy być MNĄ.
Otóż wczoraj nabyłam dwa zestawy obuwia zimowego w wyniku zdenerwowania a dzisiaj spotkała mnie kolejna stresująca sytuacja i co ja mam teraz zrobić?


Rano wsiadam do Cinkusia i ... nie odpalił. Zbuntował się i już. Całe trzy tygodnie nie oglądał się na mrozy i ruszał z kopyta.

Bez Etykietki

Ja właściwie chcę o tym, że zobaczylam coś ładnego i zanim mi zniknie muszę zatrzymac  w literach.

Ładne zlokalizowane było na ławce w Galerii Handlowej i wpadło mi w oczy  w ferworze poszukiwania obuwia zimowego, czyli obowiązku nader przykrego, acz koniecznego.

Ładne było mężczyzną z dzidziusiem na prawym udzie. Porażająco piękny widok- dzidzia wielkości laleczki i ojciec, duży, spokojny, łagodny.

Livin' another way - Onet.pl Blog

Wzory po wykładzie z teorii gier i słówka po francusku, czyli jak odmienić czasownik nieregularny. Pomyślałam, że jak mam jeszcze chwilę, to można przejść się do księgarni celem rozwoju intelektualnego i zrobić rozeznanie rynku, jeśli chodzi o obuwie zimowe.

Pierwszy, na mojej trasie, był sklep z butami i kiedy tak zanurzona w swoich rozmyślaniach szłam do tego sklepu to znajoma twarz powiedziała mi cześć. Jak najbardziej odpowiedziała, acz była to raczej odpowiedź mechaniczna i dopiero po.

Praktyczna baryłeczka do przechowywania różnych różności - Onet.pl Blog

Oni policzyli te procenty) i w ogóle.

Ja tam w takie procenty nie wierzę ale postanowiłam kupić sobie... kapelusz!

Będę damą kapeluszową i będę pendant do mojego garniturowego męża.

Jest tylko jeden problem, moim jedynym obuwiem zimowym są glany...

To taka szczypta dekadencji...

Pa_linka (12:34)
5 - ale się.