O czym chcesz poczytać na blogach?

Obtained

g4rr3t.blog

Dla jankesów języku, strzelają w sufit, dziurawiąc bezlitośnie tanie kasetony i wyganiają pracujacych tam ludzi na korytarz. Częsc drabów pilnuje biurokratów, wpychajac im lufy gnatów w nosów, podczas gdy pozostali biegają nerwowo po całej firmie szukając najważniejszego z łupów. No własnie. Jakiego!? Tego nikt w Polsce nie wie, w Stanach obawiąja się jednak, że ewentualni lokalni bandyci maja u nas w zwyczaju organizowanie strzelanin podobnych do tych za oceanem. Dlatego też, w trosce o losy swoich pracowników i dochody własnej firmy, proszą swoją polską ekspozyturę o bumagę na temat „The local crime conditions and any available statistics (obtained from local police authority).” Z jednej strony nalezałoby sie popukać w czoło i pokazać amerykańskim przyjaciołom faka. Z drugiej niestety, skoro z mega-ostrożności zamontowali w całym biurze kamery, czujniki ruchu i cichy alarm słyszalny w kraju królowej Elżbiety, to nie ma się co dziwić, że i szczegółowych danych na temat poziomu przestępczości potrzebują. Pewnikiem i u nas obawiają się powtórki z 9.11. Powodowana ich strachem pani L. dzwoni do komendy miejskiej w miescie na W. z nietypową sprawa, baba z drugiej strony drapie sie po głowie i obiecuje pomóc, jak tylko się da, choć oficjalnie takich danych nikt nie posiada. A wszystko po to, by.

Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego


Tagi: Hetain Patel&65279 Joanna Zielińska śląski teatr tańca ten
11:52, konferencjastt , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
Interview with Hilke Diemer
Hilke Diemer studied ballet at the Brabants Conservatorium. At the Rotterdam Dance Academy she did postgraduate studies in modern dance, impro/compo and Laban Movement Analysis. At the University of Amsterdam she obtained her MA in Theatre Science. From 1978 until 1985 she was a member of the executive board of the Rotterdam Dance Academy. Here she created the choreography department. She worked as a guest teacher at, among others, the university of Louvain la Neuve, Belgium, and Yildiz University, Turkey. In 2005 she started the Leonardo da Vinci project in Poland, in collaboration with Silesian Dance Theatre, to develop the curriculum for a new school for dance theatre in Poland. She tought dance workshops in Khartoum, as part of an exchange programme of Sudan University, Sudan National Theatre and the University of Amsterdam. She created dance pieces for several companies. In 2008 she obtained.

blog myślącego inaczej

Obwód.
Gorzej jeśli nie znajdę gotowca, który inteligentnie rozwiązuje SAT, gdyż na razie nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić.
SAT jest tak samo beznadziejny jak reszta problemów NP. Jeśli mam rozwiązanie cząstkowe, to ma się ono nijak do rozwiązania ogólnego. Nie wiadomo zatem czym się kierować przeszukując przestrzeń możliwych rozwiązań. Może wróżka powróży z fusów?
No właśnie... System sam musi to odkryć.


myslacy-inaczej 2010-08-26 11:40:00
skomentuj (0)


Solver SAT

Już z jednym się zapoznałem. Tzn. GRASP. Piszą o nim obiecujące rzeczy:

"Experimental results obtained from a large number of benchmarks, including many from the field of test pattern generation, indicate that application of the proposed conflict analysis techniques to SAT algorithms can be extremely effective for a large number of representative classes of SAT instances."

Acz jest inteligentny w sposób inny niż to sobie wyobrażałem :P.
Cóż... w najgorszym razie zaimplementuję kilka solverów SAT i bedę odpalał je równolegle.

Ach tak... To algorytm z grupy tzw. clause-learning SAT solvers (ważna fraza kluczowa). GRASP był jednym z pierwszych tego typu.myslacy-inaczej 2010-08-26 12:53:46
skomentuj (0)

Poezja Proza Literatura Recenzje