O czym chcesz poczytać na blogach?

Obstacle

missedit.blog

[obstacles] 2004-08-02 12:42:50

'People pushed past me to board the train, women with parcels mostly, touchable, aware of me as an obstacle only. It occured to me that normally speaking, in relation to other people, I could be regarded primarily as an obstacle.'
Alexander Trocchi Young Adam

skomentuj (0)

[cafe prague] 2004-08-02 12:44:09

wszystkim podrozujacym po torquay polecam cafe prague, dlugie kanapy za szyba ze swietnym widokiem na cala ulice. polecam tez jacka danielsa z cola i lodem (sacze calymi dniami, niestety).

skomentuj (2)

[sodoma z gomora] 2004-08-07 20:09:03

wczorajszej nocy nie zapomnie nigdy. musze powstrzymac sie od wypisywania szczegolow, bo to tajemnica. w kazdym razie seans zakonczylam turlaniem sie z histerycznego smiechu po chodniku w drodze do domu. a wszystko za promocyjna cene 2,99.

:: deceived mad pain ::

Kaze


Chelsea BLood


D'espairs Ray Kogoeru Yoru Ni Saitai Hana


Nightmare Sekishoku


Phantasmagoria Pixie False


Vidoll IIDKnoo to na razie wszystko ide pewnie do nzakow... wypadaloby powtorzyc troche ;)

skomentuj (9)

 2006-04-18 14:37:31 ☆★☆ uploadu c.d. ^^

troche innych linkow do mp3 podaje ;) moze znowu cos wpadnie w ucho ^^OBstacle Progress


GOZ VII Pure World


El Dorado Machiavellism


">Hora modulate god
swoja droga dzis zabilo mnie stwierdzenie, ze gazette sa tacy sami jak diry ==' no ale dobra, sa rozne gusta gusciki a takze manie ==' jak ktos chce, to na sile wszystko do siebie dopasuje, tylko czy to jest zdrowe ? ;>
ha! a jak na razie udalo mi sie powtorzyc juz 50 znakow ;/ jej ;) jestem boska normalnie ==' ide sie skupiac, bo inaczej nie zdaze do kina... grrr...

skomentuj (37)

saglópur, á lífi

Trabanta, schowek na papierki, sprzęt do mycia podłóg pod łóżkiem, tysiąc stopni celsjusza, pan z celem w życiu, jego wspomnienia o kobietach za komuny i stosunek wobec dewotek w sklepie, postój w szczerym polu, ze wsi do miasta. pięć kilogramów zmęczenia i całkiem sympatyczne dwa dni przepełnione życiowymi reflaksjami współtowarzyszy('mój chłopak jest ode mnie o kilkadziesiąt lat starszy, między nim a moją babcią jest kilka lat różnicy, więc jakby nie było - są oni rówieśnikami')

i nawet wiem kto do mnie pasuje, potrafią cię ludzie uświadomić o trzeciej w nocy, ha! jakby nie było, zawsze kończy się źle, prawda?

interpol - obstacle 1


ania

komentarze [13]

251. / sobota, 11 sierpnia 2007. 10:45:01

najwyczajniej w świecie nie chce mi się już ubierać życia w wygodne słowa, nie znam się na tym, nie dobieram ich właściwie, nie pasuję do mnie, nie mieszczą się one w pewnych granicach, nie ukazują prawdziwej sytuacji, bywają też niewygodne, uwierają mnie momentami, są kolorowe, przekolorowane wręcz, nie pasuję przy tym do twarzy, twarzy sprawy. czuję się jak małe dziecko, które zadaje zbyt wiele pytań, do których otrzymuje zawiłe i niezrozumiałe odpowiedzi, do tego mam ręce, które nie potrafią ulepić niczego trwałego i.

Blog Kundzia560

Z roku 2006. Gwiazdy Disney Channel z USA takie jak Corbin Bleu oraz Ashley Tisdale z High School Musical; Miley Cyrus z Hannah Montana; oraz Jason Dolley z Cory w Białym Domu, do których dołączy plejada międzynarodowych gwiazd takich, jak: Pax Baldwin i Sydney White (Gdy zadzwoni dzwonek) by konkurować w serii wyzwań sportowych. Serial pojawi się na Disney Channel 2 Listopada. Specjalna ceremonia otwarcia rozpocznie się o godzinie 18.30.

Gwiazdy zostaną podzielone na cztery drużyny (czerwoną, żółtą, zieloną, niebieską), które rywalizować będą w konkurencjach takich jak Eggs-treme Egg Toss, Simon Says, Dunk Booth, Dance Dunk, Outrageous Obstacle Course, Human Hamster Ball Bowling, Super Soccer i Extreme Rock Paper Scissors.


W tegorocznej rywalizacji będą brać udział:
- Adrienne Bailon ("Dziewczyny Cheetah"),
- Ashley Tisdale ("Nie ma to jak hotel," "High School Musical 2"),
- Brandon Baker ("Johnny Kapahala: Powrót na deskę"),
- Brenda Song ("Nie ma to jak hotel," "Wendy Wu"),
- Cole Sprouse ("Nie ma to jak hotel "),
- Corbin Bleu ("High School Musical 2," "Wskakuj!"),
- Dylan Sprouse ("Nie ma to jak hotel "),
- Emily Osment ("Hannah Montana"),