O czym chcesz poczytać na blogach?

Obserwacja

SPOTKANIA Z NIEZNANYM - Onet.pl Blog

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/b166d4d7.jpg

A więc lampiony  ? Raczej mało prawdopodobne tym bardziej ze świadek cały tydzień sprawdzał czy ktoś puszczał takie ze wspomnianego kierunku. Zdjęcia niestety nie mogą rozwiązać tej zagadki ze względu na słabą jakość. Sadzę że świadek nieco przesadził z wysokością dolnych warstw chmur  dlatego ze pamiętam ten dzień i fakt były nisko ale nie aż tak.  Obserwacja jest trudna do wyjaśnienia ale nie można na 100 % odrzucić hipotezy że były to jednak lampiony ?

14. NL Białystok 22.08.2010

Relacją świadka

‘’Dzisiaj około godziny 20:25 wracając z skateparku jechałem na desce popatrzyłem się w niebo (w celu zobaczenia księżyca) patrzę się i zobaczyłem dwa punkty, myślałem, że to gwiazdy dla pewności zatrzymałem się i zobaczyłem, że dwa punkty lecą były od siebie w odległości około 100m kolor miały taki pomarańczowy i zmieniał.

O KOSMOSIE

I – Close Encounter of The First Kind (bliskie spotkania I stopnia) – UFO obserwowany z odległości nie większej niż 200 m, nie oddziaływający na otoczenie i człowieka.
CE II – Close Encounter of The Second Kind (bliskie spotkania II stopnia) – UFO obserwowany z odległości nie większej niż 200 m, oddziaływający na otoczenie w rozmaity sposób, pozostawiający w nim mniej lub bardziej trwałe ślady.
CE III – Close Encounter of The Third Kind (bliskie Spotkania III stopnia) – UFO obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (rzadziej niehumanoidalną) załogą.

Ten typ obserwacji dzieli się na siedem podgrup:
Typ A (CE-III-A) – obserwacja istoty / istot wewnątrz UFO.
Typ B (CE-III-B) – obserwacja istoty / istot wychodzących bądź wchodzących do UFO.
Typ C (CE-III-C) – obserwacje istoty / istot w pobliżu UFO.
Typ D (CE-III-D) – obserwacje istoty / istot w rejonie obserwacji UFO.
Typ E (CE-III-E) – obserwacja istoty / istot bez jednoczesnej obserwacji UFO.
Typ F (CE-III-F) – obserwacja UFO oraz słyszenie jakiegoś głosu, mimo braku obserwacji istoty / istot.
Typ G (CE-III-G) – zdarzenie określane jako „wzięcie” oznaczające zabranie na pewien czas człowieka do UFO (często określane też jako CE IV).

Transformacja 2012

Niebie jako znaku, że rozpoczęła się ta faza naszej operacji. Chcemy nadmienić, że niektóre z tych obserwacji będą bardzo ekscytujące i będzie się o nich mówiło na całym świecie. Będzie to zabawny czas dla nas wszystkich i mamy nadzieje, że te wydarzenia sprawią wam tyle radości co nam. Jest to wasz czas, aby błyszczeć, gdyż tak wielu będzie szukało odpowiedzi i jest to dobra okazja, aby dobrze wykorzystać wszystko co wiecie na temat tego co się dzieje i dokąd prowadzą te obserwacje.

Te obserwacje wywołają spore zamieszanie i pragniemy, abyście dalej mieszali tą miksturę, gdyż wynik będzie tym czego wszyscy pragniemy od długiego czasu. Bardzo trudno będzie dla kogokolwiek zakwestionować te obserwacje, a naszą intencją jest uzbroić was w amunicję potrzebną do dzielenia się z innymi wszystkim co wiecie, co podniesie kolektywną świadomość waszego świata. Jesteście naszym wojskiem na linii frontu i otrzymacie teraz całe wsparcie sił powietrznych dla poszerzenia tych linii.

Nie pozwólcie, aby waszym umysłem zawładnęły wątpliwości, jakoby statki które ujrzycie na niebie nie należały do nas. My, Galaktyczna Federacja Światła, mam kontrolę nad waszą atmosferą i tylko nasze statki będziecie mogli zobaczyć. Nie zwracajcie uwagi na tych, którzy propagują strach i dezinformację na temat obserwacji naszych statków, gdyż Kabał nie ma nic ponad kilka kłamstw, które chce sprzedać. To jest stan.

Camell

19:30, camell_ek , Obserwacje
Link Komentarze (1) »
niedziela, 18 czerwca 2006
Najpierw byla kobieta
Niedawno w Przekroju przeczytalem artykul Olgi Wozniak analizujacy jak to z zaplodnionej komorki tworzy sie kobieta badz facet. Mniejsza o to jak ten artykul byl dokladny. Jezyk byl dosyc specyficzny, rodem z podworka, ale pominmy to.

Kilka rzeczy mnie zastanowilo. Przyznaje od razu ze nie jestem biologiem, genetykiem tudziez chemikiem, wiec me obserwacje moga byc okraszone zachwytem nad tym, co cala Ludzkosc juz pojela dawno.

Przeczytalem "Gdy w 11. tygodniu życia [organizm plodu - camell] upewniłby się, że nie posiada żadnych męskich genów, żadnego chromosomu Y, tylko dwa duże, opasłe chromosomy X, rozpocząłby stopniową feminizację. Do tego celu nie potrzebowałby jednak żadnego hormonu. Po prostu brak sygnału, że ma powstać chłopiec, jest znakiem, że robimy dziewczynkę. Dla wielu badaczy jest to argument, że „podstawową” płcią człowieka jest żeńska, bo trzeba specjalnych hormonalnych zabiegów, by ten stan rzeczy zmienić." Jakos mi.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

Ludzie mają albo dziwne sny, albo słyszą stuk za drzwiami, za którymi nie ma nikogo, albo przychodzą do nich dziwni przybysze (już po spotkaniu z UFO); niektórzy świadkowie otrzymują od ufonautów telepatyczne wiadomości. Teraz UFO materializuje i dematerializuje się, zamiast przylatywać i odlatywać z ogromną prędkością; niekiedy mają miejsce „cudowne uzdrowienia” w ich pobliżu lub w promieniach ich światła. Jednakże „bliskie spotkania” są również brzemienne w leukemię i chorobę popromienną; często u świadków występują tragiczne zaburzenia psychiczne: rozpad osobowości, szaleństwo, samobójstwa27 .
Wzrost znaczenia „komponentu psychicznego” zmusił badaczy, by szukać analogii między obserwacjami UFO a fenomenami okultystycznymi i próbować odnaleźć klucz do zrozumienia UFO w skutkach psychicznych, jakie wywołują takie spotkania. Wielu uczonych zwraca uwagę na podobieństwo fenomenu UFO do dziewiętnastowiecznego spirytyzmu, który również łączył zjawiska psychiczne z dziwnymi efektami fizycznymi, lecz posługiwał się o wiele prymitywniejszą „technologią”. W latach 70. stopniowo zaczęła zanikać przepaść między „normalnymi” fenomenami UFO z przeszłości a kultami UFO, co można uznać za skutek rosnącej podatności ludzi tego dziesięciolecia na praktyki okultystyczne.
4. Wyjaśnienie fenomenu UFO
Doktor Yallee w swojej ostatniej książce The Invisible College opowiada, co na.