O czym chcesz poczytać na blogach?

Obiady domowe

Zapiski na przyszłość

I buty. Przeraża mnie wizja pokonywania trasy praca-dom-żłobek w śniegu, więc proszę niebiosa o niezsyłanie zasp.
Dni mijają tak szybko: praca, obowiązki domowe, zabawa z Witkiem, właściwie trudno je rozróżnić.
Nie lubię długich jesiennych wieczorów.


  
W żłobku czuje się świetnie. Oczywiście nadal jest tam tylko 2 godziny i nie sądzę by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Ja jestem zadowolona, bo zjada tam obiad i ma kontakt z innymi dziećmi, co oczywiście jest dla niego nie tylko frajdą, ale i nauką. Panie go uwielbiają, bo jest śliczny:) i nie odstępuje ich na krok..

Kronika XIX WDH - Onet.pl Blog

Zjedliśmy w końcu śniadanie. Zrobiliśmy plakat reprezentujący naszą drużynę, uszyliśmy worek, układaniu piosenki o nas oraz zapoznaliśmy się z kilkoma drużynami. Spotkaliśmy znajomy już nam Kołobrzeg:) Popołudnie spędziliśmy na poszukiwaniu obiadu… wiecie, ze tam była praktycznie jedna pizzeria… i mapy, ale tego nigdzie nie dostaliśmy.

10 luty

Niż wcześniejsze. Drugi punkt był w Głuchołazach, gdzie trzeba było przekazać przez „słoniki” (maski gazowe) informację o rysunku, który miała narysować ostatnia osoba w rękawicy bokserskiej. Krótka wizyta w sklepie. Zamówiliśmy obiad domowy do schroniska, gdzie nocowaliśmy. Na bazie mieliśmy turniej z wiedzy o drużynach. Wieczorem odbył się kominek oraz filmowisko dla chętnych.

13 luty

Poradnik sympatyczny

Gdy nie upilnujesz -  też, czy chcesz czy nie.
Ras jest wiele, występuje nawet zjawisko świętej krowy, mimo, iż od kultury hinduskiej nam daleko. Gdy trzeba wybrać między gatunkami, należy pamiętać, że krowa domowa różni się od np. kury domowej wielkością zasrywanej przestrzeni życia ;)

Przy sposobności, polecam bawoły w akcji.
Fachowcy z National Geographic całe życie czekają na taki moment,.
Kochają lub zwyczajnie - przeobrazili się mentalnie jak kobitki. Nie mylcie pojęć, nie, nie przeobrazili się w kobitki.
Czym grozi taka sytuacja? Chwilowo niczym, o ile mądra niewiasta postawi przed mężczyzną pole do popisu. Potrzebna rywalizacja? Obiad domowy może ścigać się smakiem z najlepszymi restauracjami.
Problem zacznie się wówczas, gdy zachwieje się równowaga między liczbą kur i kogutów domowych. Dwie osoby zostające, by dbać o dom - to za dużo, ale zbyt wiele też - dwie.

mocotowski

Była więc impreza startowa na praskiej nie warszawskiej, Labo, Zoo, Klubo i Organza. Potem afterek na Ursynowie i dzisiejsze śniadanie w Best Mall'u. Dokumentacja foto wkrótce zosatnie załączona a dalszy ciąg zapowiada się nie mniej ciekawie. Obiady domowe, rozmowy ogrodowe, spacery zdjęciowe.
Doszliśmy wspólnie do wniosku, że jednak prrzyjęty ostatnio system sprawdza się najlepiej i daje o wiele więcej radości a imprezowanie traci coraz bardziej swój blask. Myślę, że na wszystko jest.

Naturalnie.

Pikantnym. Nie wyobrażam sobie dnia bez snickersa, marsa, nimm2 i innych świństw. Ale muszę sobie zacząć wyobrażać. Pora na zdrowe śniadania, na świeże soki z marchwi, wyciskane soki z pomarańczy, kanapki z szynką i pomidorem na kolację. Pora na obiady domowe, na składanie zamówień w pobliskiej knajpce oferujące pyszne pierogi i wiele innych rodzimych dań. Pora zacząć biegać wieczorami i wrócić na regularny fitness. Bo nie młodnieję i tkanka tłuszczowa przybyła. Nie mogę wejść w kilka par.

mamaszostki

Tornistrów i worków, zwłaszcza tych ze strojami na WF.

2 września - o godzinie 7.30 dom pustoszeje. Zabieramy się z pierwszakiem do gotowania obiadu - zje go jeszcze przed lekcjami. W tym roku zdecydowaną większością głosów zwyciężyły obiady domowe. Młody z umytymi rączkami gotowy do pomocy zadaje magiczne pytanie: "Z czego robi się zupę pomidorową?"

Popołudnie. Młodego odstawiam do szkoły, odbieram najmłodszego z przedszkola, a młodszą ze szkoły. Dom zaczyna.

Wszyscy Ludzie Puchatego

Agresor rzucałby co łaska na dom seniora, albo co inszego.W imieniu mieszkańców gminy centrum bardzo proszę o rozważenie tej propozycji, gdyż sam noszę niekiedy okulary i boję się pójść do ksiegarni na Wiejską, a tam są dobre książki i tuż obok obiady domowe za 12 zł netto (w bramie obok, pukać raz i zaraz później dwa).


puchaty 2002-08-05 20:46:30
skomentuj (26)
Kultura Postkorporacyjna I
Wychodząc z pracy miałem.