O czym chcesz poczytać na blogach?

Obcy kontra predator

Opowieść... - Onet.pl Blog

Poza tym wiesz przecież, że ja za Almodovarem nie przepadam, Tom...
- No wiem - uśmiechnął się Tom. - następnym razem obejrzymy sobie jakiś "Obcy kontra Predator" żeby się odmóżdżyć trochę - uśmiechnął się jeszcze szerzej a na ten widok i Zosia się roześmiała.
  - Ooo tak, teraz bardzo.

green-witch.blog

Mojej zwariowanej Monisi. Filmy oglądałyśmy znaczy się. Obejrzałam:
"Requiem dla snu" - aaaaaaa! mocne! działa na psychikę!
"Madagaskar" - poryczałam się (ze śmiechu rzecz jasna) przy pingwinach i lemurach
"Obcy kontra Predator" - wzruszający film traktujący o miłości, przyjaźni i przywiązaniu (czyt. dawno takiej kiszki nie widziałam)
"Shrek 2" - i wszystko jasne, więc komentarz zbędny.

W przyszły czwartek wyjeżdżam z.

Not in service - Onet.pl Blog

Sciany i kupuja nowa sofe :]!!To tyle nie bede sie za duzo rozpisywac!! :) I tera pozdro dla : moni, alaczka, justy, asi, anety, alazki, kasi o i wszytskich fajniuskich kolezanek z mojej dawnej klasy!!! :)Oki ja koncze, ide ogladac obcy kontra predator :p hehe to narazie pozdro dla wszytskich!!!
m&m (22:05)
3 Dos, Tres ,.

W internecie mogę być każdym...

W ARKADI! Julka uznała że Arkadia jest wieksza od jej wsi ;p buahaha! też tak sądze... Bo Julka ty nie mieszczanin tylko wiochmen! =* kocham Cię! A na czym my to byłyśmy? aaa! NEW YORK TAXI! nawet ok ;] nie usnełyśmy jak na OBCY KONTRA PREDATOR ;p;p;p potem po kinie szukałyśmy tate Julki przeszłyśmy obok bo był w coffe heaven a my zaczełyśmy od tamtej caffejki i obkrążyłyśmy całą Arkadie :] ale looz! ;] znami jush tak jest...
W poniedziałek w szkole.