O czym chcesz poczytać na blogach?

Obciążniki

Myśli po drodze

Na stateczek weszłam na lekko rozdygotanych nogach, ale starałam się trzymać fason. A potem było szkolenie. Ze słów instruktora wynikało, że może jednak nie aż tak szybko człowiek się zanurza. Ciśnienie? - A jak się pani czuje w samolocie? - usłyszałam, gdy zgłosiłam swoje wątpliwości. - Normalnie. A co? - odbiłam piłeczkę. - Bolą panią uszy? - kontynuował instruktor. - Nie. Coś tam czuję, ale wystarczy, że przełknę ślinę i jest dobrze - odpowiedziałam. - No to nie ma problemu - zakończył rozmowę instruktor. I tak straciłam nadzieję, że da się czymś usprawiedliwić dezercję z nurkowania.

Najpierw pianka, potem obciążniki, potem maska, a potem rurka. I pierwszy schodek. Trzeba było buzie w dzióbek, a ja za pierwszym razem zrobiłam jakoś inaczej. Ale potem dzióbek sam się zrobił. Następny etap to liczenie do trzech. Na trzy trzeba wstrzymać oddech, a życzliwi ludzie wsadzają w tym czasie delikwenta do wody. Normą jest, że za pierwszym razem nie do końca się ten oddech wstrzymuje i stąd woda w rurce. Szczęśliwie wytłumaczyli jak się jej pozbyć. Następny krok to wsadzenie łba do wody i początek przyzwyczajania się jak to jest pod tą wodą. Zwykle ludzie wsadzają łeb, wynurzają się, potem wsadzają łeb na trochę dłużej... Ja jak wsadziłam, to zapomniałam, że dobrze byłoby go znów nad wodę. Za bardzo byłam zdziwiona, że da się przez tę rurkę oddychać..

Ciągłe myślenie o przyszłości to ucieczka od teraźniejszości

Ze dopiero tydzień myślałam że się popłaczę i stwierdziłam, ze zostało jeszcze jakieś 8 tygodni... 8 razy 7....
Wynik jest tak porażający, ze myślałam, ze się popłaczę znowu. Nakryłam głowę poduszką i stwierdziłam, że to jest czas najbardziej marnotrawiony przez młodzież...
NIE-LUBIĘ-WAKACjI.
Powiem więcej, a mogę.
nasz kraj jest pogański ma pogańskie obyczaje... Zostanę w przyszłość seryjnym mordercą bo wtedy wszyscy będą się mnie bać i będę wchodziła na badania (biometrię ugh....)) bez kolejki i będzie szybciej.
Jezus nie lubi kuchni orientalnej, która mi smakowała...
Najczęstsze rozmowy kobiet po 50 to: "Jak powiedzieć dziecku skąd się biorą dzieci".... Słomki w szklance z colą powinny mieć obciążniki.
PKP jest głupie...... Przejazdy rodzinne, a dokładnie ich brak są bez sensu
Zające mogą być różowe, a króliki siwe... Nikt mnie nie kocha nikt mi nie kupił żadnej książki. Empik jest nudny. Nie lubię kelnerek. Naleśniki z owocami w (nie podam nazwy restauracji) maja w sobie gumę, a dokładniej coś białego gumowanego, twardego i ochydnego.. Nie ma zestawów obiadowych menu się pozmieniało w naszej ulubionej restauracji. Katowice śmierdzą!

Oto przemyślenia nastolatki, która musiała dwie doby spędzić z własnym ojcem w jakimś mieście 700 kilometrów od Białegostoku. Bosko...
i co się dowiedziała?
Że musi jeść marchewkę i czarne jagody.
"Bujajcie się"

Naczytała się Grocholi, bo w.

Blog Życie to czy bajka?

2007-07-20 Wczoraj dostałam informację, że moja wpłata została zaksięgowana i w ciągu 3 dni dostanę moje spodenki neoprenowe :-) Czyli chyba w poniedziałek.

Waga dzisiejsza 70.3 czyli ciuteczkę mniej niż wczoraj.

Po południu mam w planach robić fasolkę do słoików wg przepisu znalezionego w necie.
Mam nadzieję że sie uda. Wczoraj robiłam wg tego samego przepisu tylko kalafior. wyszedł pycha. A papryki mam tyle że chyba na obiad zrobię paprykę faszerowaną. Taką a'la gołąbki. mniami...

A jeszcze się pochwalę... a co! Nie pamiętam czy o tym pisałam, hmmm. Kupiłam sobie niedawno obciążniki na kostki, takie na rzepy. 
I muszę powiedzieć, że one naprawdę mnie zadziwiają. Takie niepozorne, tanie, a tak zmuszają do pracy mięśnie że szok! Wczoraj troszkę poćwiczyłam z nimi a dziś czuję jakby ktoś moje biodra trzymał w kleszczach.
No i w ogóle ćwiczę krócej a bardziej intensywnie.

Dobra uciekam. Muszę w końcu skompletować, że tak powiem moją twórczość do kupy, spakować do koperty i wysłać w końcu swoje zgłoszenie na konkurs bajkopisarski.

Komentarzy: 9

Władca słow... niczym nie wlada...

ROGALE I INNA CAPOEIRYJSKA MAFIA Z KOSZALINA. MISTRZ JORGE MA JAKIEŚPROBLEMY Z KOMPEM ALE ODPISAŁ. BĘDZIE CAPO ALEJAK MY WSZYSTKO ZORGANIZUJEMY. W JAKIE DNI TRENINGI, LUDZI I NAJLEPIEJ SALE... CZEKAM NA WASZE KOMENTARZE I POMYSŁY. ZWIASTUN, CAPOEIRA BERIBAZU GROUP?
zwiastun1 2004-08-13 20:11:00
skomentuj (1)
To jest niemożliwie obrzydliwe
Ludzie, cud się stał, gram na gitarze!!!! A przynajmniej na razie prubuje :)

P.s. Walcze z Avatarami ale powiem wam że to wcale nie jest łatwe. P.s. Nie ma co, organizujemy Capoeire, dość obibokowania. Ludzie ludzie, zbieram chętnych na Capoeire Koszalińską, zgłaszać sie :)
zwiastun1 2004-08-14 11:29:27
skomentuj (5)
I WILL BE THE ONE
Eigo poleca obciążniki na nogi, kupuje sobie chyba 2x2 kg (50 zł ;()ale no cóż, zkoro mam być w trickasach najlepszy... capoeira rządzi i Kretomino. P.s. Jednego z Kretomina zabili, drugi w więzieniu, policja jeździ, ale my sie nie damy, Kretomina nie zburzą, Zwiastun, Swat, Czerwony jeden... Pozdrawiam nie wiedząc czy i do mego domu nie wpadnie sześciu łysych koksów krzyczących policja na ziemie...
zwiastun1 2004-08-20 17:54:46
skomentuj (1)
 
   

Wszystko o czymś co w zasadzie nie ma sensu...


strona główna


Praca wzbogaca ?

Godzina 5:30, czwartkowego poranka, wychodzę z domu środkową bramą z zamiarem joggingu. Po nocy nakarmionej bezsennościa czuję się jakbym miał uwieszone kilku gramowe obciążniki na powiekach i nogi jakby ze stali. Zakładam, że dobiegnę do parku południowego w ciszy i spokoju, gdy wybiegam za blok pierwsze z moich założeń upadło. długa kolejka ludzi wije się jak dżdżownica dźgana patykiem przez ludzi. Już kilkadziesiąt osób wierzy w to, że dziś dostaną prace, z zaciekawieniem spoglądam na godzinę otwacia urzędu pracy - 7.00- będą tu stali nieomalże półtora godziny, tak kiedyś za mięsem, tak teraz za pracą. Dobiegam do ronda, zatrzymuje się opieram ciężar ciała dłońmi na kolanach. Nogi drżą niczym mocno napięte struny szarpnięte przez kogoś komu wydaje się, że wykrzesa z nich jakiś dźwięk, drugie założenie "pięknie" zaczętego dnia upadło, z hukiem, więc odpalam papierosa myśląc, że to coś zmieni..