O czym chcesz poczytać na blogach?

Oban star racers

Naruto-Temari - Onet.pl Blog

Moje historyjki będą na temat dwóch bohaterek(Temari i Sakura).

Nowe notki będą pojawiały się mniejwięcej dwa razy w miesiącu, ponieważ mam jeszcze blog o anime oban star racers(serdecznie zapraszam) oraz istnieje ta zabijająca czas szkoła. Mam nadzieję, że spodoba się wam mój blog.

    

Obanowcy wszystkich krajów łączmy się!! xDD - Onet.pl Blog

Ferie, obóz w wakacje, co do miejsca, najbardziej pasuje mi Warszawa - szczególnie Empik w Złotych Tarasach, niedaleko Dworca Centralnego, ale jestem otwarta na inne propozycje, byle sensowne)

I niech Avatar będzie z nami! ;)
otempora
3 obanowców
Otempora z inna-wersja-osr. Stworzyłam tego bloga, żeby posłużył jako rodzaj centrum informacyjnego. Jak może niektórzy wiedzą, chciałabym doprowadzić do ogólnopolskiego zjazdu fanów anime Oban Star Racers ;) i w ten właśnie sposób pragnę zacząć pracę nad tym xDD
Oprócz mnie, bloga będą prowadziły jeszcze trzy inne osoby (jeśli się zgodzą ^^"):
- Guśka z fma-chloe
- Ostatnia z.

Nareszcie spełniły się nasze marzenia...Jesteśmy razem - Onet.pl Blog

Hejjaaa... (C.K.; 03.12.2011)
Rozdział 19 Życie tak dziwnie się układa (C.K.; 26.12.2010)
Rozdział trochę inny, czyli jak to było na Obanie.... (C.K.; 14.11.2010)
Do czytelników (C.K.; 11.11.2010)
Rozdział 18 Niedokończone sprawy (C.K.;.

Do czytelników
Nie wiem czy to wiecie, ale druga seria OBAN STAR RACERS nie będzie jak na razie emitowana na JETIX, ani na żadnym innym kanale. Dlaczego? Mimo, że w internecie krążyło wiele plotek o tym na różnych forach i blogach, to druga seria nie.

Bajkowe Szablony - szablony z kreskówek

- drugi jest to "Historia Evy Wei" - również z OSR, szablon ciemny, dobry do blogów z opowiadaniami o Evie/pamiętników Evy WeiObydwa szablony znajdują się w kategorii "Oban Star Racers"
komentarze [1]

Historia Evy Wei >> czwartek, 27 marca 2008 18:33:52

Nowe Przygody Evy Wei - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Emma(treść i ilustracje);
 
Eva Wei to siedemnastoletnia dziewczyna, która razem z ojcem mieszka w Charleston. Dwa lata temu przeżyła swoją największą przygodę życia, pobyt na Obanie. Poznała wtedy wielu przyjaciół. Podczas decydującego starcia z Canaletto dowiedziała się, że to on odpowiada za śmierć jej mamy. Po powrocie na Ziemię wyraźnie wydoroślała. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ronny.

[Innocent Sorrow]

To na Eragona już nie poszłam, a teraz jeszcze do listy filmów, które pragnełabym zobaczyc, dochodzi 'Artur i Minimki'... Zainteresowało mnie to ^^ Po powrocie do domu czekałam na 2 odcinki Oban Star Racers i doczekałam się, ale... oba były w zeszły weekend __^__" Super normalnie... Anyway i tak oglądałam to z wytrzeszczem i czekałam aż sie skończy, zeby siąść na neta. Taaaak... Odezwałam.