O czym chcesz poczytać na blogach?

Oaza

Magiczna Oaza

Jeden z nowych mieszkancow - Magiczna Oaza wrozki Marii Bucardi

Tak, wiem, ze takie samosiejki traktuje sie jak chwasty, ale nie w Magicznej Oazie. Tutaj kazdy ma swoje miejsce. Gdy zabraknie przestrzeni bedziemy przycinac sosenke tak, jak robi to moja Mama w Polsce – na drzewko prawie jak bonsai. Nie trzeba od razu niszczyc zycia, jesli mozna je przyciac i wowczas nie bedzie z sosny wielkiego drzewa, tylko maly piekny krzaczek.

Sosenka samosiejka - Magiczna Oaza wrozki Marii Bucardi

Na etapie budowy - Magiczna Oaza wrozki Marii Bucardi

Czy ktos zna ta roslinke? Jesli tak prosze o nazwe.

Tutaj zdjecie tej roslinki w powiekszeniu. Rosliny znalazlam wyrzucone w starym garnku 2 lata temu.

Czy ktos zna ta.

.:Samotnosć:.

Chciałabym podziękować Anuli za ostanie rozmowy, a przy okazji też za bajeczkę :). Ta rozmowa bardzo mi pomogła. Dzięki Ci bardzo :*:*:*
No to papatki :*:* Do zobaczenia 29 lipca, bo wtedy właśnie wracam :D 3majcie się i nie zapominajcie o mnie!! Pamiętajcie, że ja będę codziennie o Was myślała i pamiętała. A nie mówiłam, że ta notka będzie trochę długachna?? :D No i pewnie Wam się jej nie chce czytać. No ale dobra kończę już. No to papa:*:*:*


Komentarze: skomentuj (20)

Temat: OAZA ZARZĘCIN
Data: 2005-07-31
Czas: 15:05:30
Nabazgroliła:

Hejka wszystkim! Oj dawno mnie tu nie było. Trochę się opóźniłam z tym pisaniem notek, ale to wiadomo dlaczego nie pisałam notek. W tym czasie byłam na oazie w Zarzęcinie na I stopniu oazy młodzieżowej. Jak się okazało, nawet sporo osób było z wcześniejszej oazy w Pionkach. Postaram się napisać to wszystko w skrócie, ale wątpię czy mi się to uda. Dlatego też ta notka może być trochę długa i dla niektórych na pewno nudna, gdyż ich takie sprawy nie obchodzą i w.

Ruch Światło - Życie - Onet.pl Blog

            Szkoła liturgii prowadzona przez ks. Tomka wtajemniczała dzieci w sekrety Mszy Świętej. I teraz już wiemy jak należy się ubierać do kościoła, kiedy przyklękać, a kiedy stać. I dlaczego śpiewaliśmy w środku lata kolędy!? Msza Święta w parafialnym kościele stanowiła środek dnia. Była naszym centrum i źródłem, by wzrastać w miłości do Pana Jezusa. Oaza, wiadomo to przeżywanie poszczególnych świąt. Niestety, Pasterki co prawda nie było, ale wieść o narodzeniu Pana Jezusa obwieszczona została dokładnie o północy wszystkim. Wprawdzie, nie bardzo animatorom widziało się budzenie dzieci, dlaczego? Jak to powiedział jeden animator: „To ja tu ich spać kładę, bajki czytam, ledwo usnęli. I mam ich budzić?! Nigdy!”, ale nie miał wyjścia i radosnym śpiewem „Przybieżeli do Betlejem”, jak przystało na święta Bożego Narodzenia każdy wstał i dostał upominek. I jak powiedział ks. Tomek w.

Refleksje religijne i nie tylko... - Onet.pl Blog

3 Kilka komentarzy

11 sierpnia 2008
Po oazie
Wczoraj wróciłam z oazy parafialnej. Nie było tak źle ;] Nawet fajnie się bawiłam. Ale i tak uważam, że to nie była prawdziwa oaza. Nie mogę napisać wszystkiego co o niej myślałam bo niektórzy z reala czytają mojego bloga więc zachowam do dla siebie. No cóż. Te 12 dni przeleciało...Chodziliśmy i jeździliśmy na wycieczki w góry. Poszliśmy na nogach na Gubałówkę, na Rusinową Polanę, na Krzeptówki, do Tatrzańskiego Parku Narodowego...Dużo pozwiedzaliśmy. Wszyscy oczekiwali AGAPY. To jest taka uczta w przed dzień wyjazdu. Polega ona na tym, że animatorzy przygotowują POGODNY WIECZÓR (różne zabawy i skecze) i kolacja jest bardzo rozbudowana. I oczywiście tak było ;] An. Bartek pożyczał.

Parafia Świętego Krzyża w Łapach

Wielki post:) nie poprostu nie mam siły:) papa

Komentarzy: 15 Oaza Dzieci Bożych 2010-07-23
Dźwiganie krzyża
Widzimy że nasz dzienniczek oazowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców jak również bliższych krewnych - najczęściej dziadków, którzy bardzo przeżywają wyjazd ich wnucząt w tak daleką podróż.
Piszecie w komentarzach, że dotarły do was listy od dzieci - to chyba.

Bóg jest Miłością... Dla tej Miłości warto żyć...!!


abstynencja od alkoholu
i byli członkowie Ruchu Światło - Życie.
I tak to już jest, jak niepoukładany człowiek,
który nie zasmakował nigdy trunku, 
decyduje się na abstynencję, a potem...
 żegna się z oazą bo nie radzi sobie
z Nową Kulturą!
bo przecież w dzisiejszym świecie
abstynent to człowiek NIENORMALNY.  
Z jednej skrajności w drugą skrajność ;)
a dlaczego? 
No bo oprócz oazy jest przecież inne życie!
Bo oaza to to nienormalne życie...
Ciekawe że przez tyle lat członkowstwa w niej
było normalne... 
No ale w dzisiejszych czasach normalny
znaczy płynący z prądem...
Czyli zdechły :D 
Jak to leciało... hmm...
"Tylko śmieci i zdechłe ryby płyną z prądem"

I teraz ktoś zarzuci mi, że
przecież alkohol jest dla ludzi :)
Oczywiście, że tak! 
Człowiek nie wielbłąd napić się musi :D 
a przecież mara pić sok, czy colę :P
Musi być piwo.

Zabawy z Aniołem Stróżem - Onet.pl Blog

GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH DZIECI
więcej zdjęć
ZAJRZYJ TUTAJ:
  • Blog Oazy młodzieżowej w naszej parafii
  • Czym jest Oaza?
  • NASZA "Klasa" :)
  • Parafia Najświętszego Skaramentu