O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Oasis

join the mascarade, join the mascarade

Lat. Była popijawa lekka, pasy w szatni, piwka w moim pokoiku:) słowem... wreście pełnoletni:).
11 listopada robiliśmy apel, Szopiński powiedział że się wzruszył a My się cieszyliśmy że nam prawie tydzień szkoły przepadł Na mikołajki robiłem za mikołaja, na szczęście nie mam zdjęć bo pewnie żenująco wyglądałem.
Aż smutno się robi, myśląc że utro już koniec. Wiadomo że jeszcze będą matury, ale wtedy się chyba nie nagadamy (może i się nagadamy ale z kim innym).Jednym słowem zajebiście było się znaleść w tym (tych) miejscach z tymi ludźmi.
Cytując Oasis:
"Thank You for the good times, before the good times fly away"Jeśli czegoś zapomniałem to prosze wesprzyjcie moją pamięć w komentarzach:)

Wymęczył-Krzyś
2005-04-14 22:54:09 skomentuj (11)


5 dni...
...bo za tyle ustna matura z Polskiego więc siedzę i staram się wyuczyć tych 5 stron A4 na pamięć.Powolutku idzie, ale pewnie przy tym stresie towarzyszącym maturze wszystko zapomnę i będzie kicha.Ale co jak co osoba Witkiewicza zapadnie mi na długo w.

spełnimy nasze marzenia

!!
Po 5 minutach.
-Wziąć torbę nie zajmuje 5 minut – zerknęła na mnie gniewnie Kaśka.
-Musiałam wziąć kilka rzeczy.. No, ale dobra chodźmy już, bo się naprawdę spóźnimy – powiedziałam z lekkim uśmiechem na twarzy, zamykając drzwi na klucz.

* Na castingu *

-No i jesteśmy- powiedziała Kasia rozglądając się dookoła.
-Ale ludzi… - popatrzyłam w głąb widowni stojąc już za kulisami.
-Ehmm…dosyć sporo jak na taki casting piosenki - dodała Sarah marszcząc śmiesznie czoło.
-Przepraszam, czy jesteście zespołem Oasis ?
Usłyszałyśmy kobiecy głos za plecami.
-Tak – odwróciłam się w stronę dosyć już starszej kobiety.
-Tu macie numerki, dzięki którym będziecie wiedziały, które jesteście w kolejce –odpowiedziała podając nam przylepki, które miałyśmy przykleić do bluzek.
-Dziękujemy – odpowiedziałyśmy i odwróciłyśmy się w stronę widowni.
-Boże jesteśmy dopiero 35! – przeraziła się Kaśka.
-To i tak szybko. Bo jak wiem jest tu ponad 100 uczestników – odpowiedziała z przekonaniem Sarah
-No… może pójdziemy coś zjeść, bo jestem.

WITAJ W MROCZNYM ŚWIECIE - bloog.pl

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1519583,trackback

komentarze (0) | ZOSTAW KOMCIA

kolorki

niedziela, 04 marca 2007 9:19

Troszkę kolorków nie zaszkodzi! :P     

 

 

 

                                       Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1459404,trackback

komentarze (2) | ZOSTAW KOMCIA

EL OASIS

niedziela, 04 marca.

My-fantasy - Onet.pl Blog

Z drugim bossem musimy wrócić na wyspę jeszcze ale najpierw musimy zerwać różowe muchomory i oddać je w karczmie Scythe wracamy na wyspę tym razem potrzebujemy 1000000 g (tak milion) na wyspie udajemy sie na most i rozwalamy potwora

* warto pokręcić się trochę po wyspie i zdobyć 10 sztuk łusek tyranozaura potrzebne do kolejnego bossa, do tego 20 pazurów Behemoth'a i jedna roślinę o rozłożystych liściach idziemy do Kurthus gadamy i dajemy kolesiowi w karczmie następnie rozmawiamy z kobitką przy stole i udajemy sie do Langdeburg do Ophar wracamy z nim do stacji kolo pustyni zabierze nas do Oasis w drodze atakuje nas Marlboro king

* po dotarciu do oasis gadamy z ludźmi i idziemy w podziemia, strażnik nas nie puści na schody więc wracamy do karczmy i gadamy z każdym, potem znowu do strażnika i znowu do karczmy gadamy z ludźmi i do strażnika...możemy mu dać już łapówkę:)
cennik:
1mln=strata kapuchy ;)
2mln=można iść
5mln=można iść i dostajemy super rzeczy;] warto pozbierać:D

* gdy już poszliśmy dalej widzimy różne groty i wajchy...to zostawiam wam...w końcu nam sie udaje i możemy iść do Hadesa, przesuwamy dźwignie po prawej i obsuwają nam sie.

PORADY MFO i wszystko inne co z MFO sie kojarzy my-fantasy.net

Wrócić na wyspę jeszcze ale najpierw musimy zerwać różowe muchomory i oddać je w karczmie Scythe wracamy na wyspę tym razem potrzebujemy 1000000 g (tak milion) na wyspie udajemy sie na most i rozwalamy potwora

* warto pokręcić się trochę po wyspie i zdobyć 10 sztuk łusek tyranozaura potrzebne do kolejnego bossa, do tego 20 pazurów Behemot'a i jedna roślinę o rozłożystych liściach idziemy do Kurthus gadamy i dajemy kolesiowi w karczmie nastepnie rozmawiamy z kobitką przy stole i udajemy sie do Langdeburg do Ophar wracamy z nim do stacji kolo pustyni zabierze nas do Oasis w drodze atakuje nas Malboro king

* po dotarciu do oasis gadamy z ludźmi i idziemy w podziemia, strażnik nas nie puści na schody więc wracamy do karczmy i gadamy z każdym, potem znowu do strażnika i znowu do karczmy gadamy z ludźmi i do strażnika...możemy mu dać już łapówke:)
cennik:
1mln=strata kapuchy ;)
2mln=można iść
5mln=mozna iść i dostajemy super żeczy;] warto pozbierać:D

* gdy już poszliśmy dalej widzimy rużne groty i wajchy...to zostawiam wam...w końcu nam sie udaje i możemy iść do hadesa, przesuwamy dźwignie po prawej i.

jablotron

Pożarowy, czy napad) przesyłany po naruszeniu dowolnego detektora. Liczba użytkowników obsługujących system została zwiększona do 50, przy czym sterowanie systemu zostało poszerzone o możliwości kontroli dostępu. Jest ona realizowana za pośrednictwem kart lub pastylek, czytnikami w tym przypadku są klawiatury. Jeżeli istnieje konieczność zwiększenia bezpieczeństwa, możemy zaprogramować centrale w taki sposób, że oprócz podania odpowiedniego kodu, należy jeszcze użyć karty magnetycznej lub pastylki kontroli dostępu.

JA-80 OASiS jest zupełnie bezprzewodowym rozwiązaniem, każde z urządzeń wchodzących w skład tego systemu zasilane jest z baterii litowo-jonowych o żywotności około 3 lat. Jeżeli musimy skorzystać z jakiegoś elementu przewodowego, możemy do tego wykorzystać specjalne wejścia w centrali lub w czujnikach bezprzewodowych. W przypadku centrali alarmowej JA-80K, na jednej pętli alarmowej możemy podłączyć do pięciu detektorów przewodowych. Ciekawą funkcją jest możliwość zaprogramowania odpowiednich adresów jako tzw. „wewnętrzne opóźnione” – umożliwia to 6-krotne.

Life is waiting for you - Vida é esperar por você - Onet.pl Blog


10 listopada 2006
'Miska, miska, salaterka...
Joł ziom xD Jakoś wole pisać notki gdy mam dobry dzień, miałam wczoraj napisać ale niestety na chemi się mój humorek nieco zepsuł...była kartkówka z której prawdopodobnie dostanę pałe więc chyba rozumiecie, że nie maiłąm ochoty pisać;] A teraz słucham sobie Oasis i jest spox...weź to poczuj :D. Dzisiaj był jakiś apel z okazji 11 listopada ... i jak zawsze nasza klasa nie umiała się normalnie zachować, znaczy chodzi mi szczególnie o chłopaków...geniusze podpalali sobie włosy na rękach n/c. Znalazłam taką jedną rymowanke 'ulubionego' polityka uczniów :) 'Miska, miska, salaterka nie lubimy wujka Gierka jak zabierze nam kotlecik podpalimy komitecik raz dwa trzy wypadasz ty' :D Nie będe już tego komentować...nie wiem co pisać więc kończe...pozdroffionka
Joana

Oasis whatever

…Tonight, I’m a rock ‘n’ roll star, no fuckin gangsta…

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Entry filed under: Życie. Tags: good to be free, hellboy, niania, oasis, prison break, wanted, whatever.

Most do Terabithii The Dark Knight

4 komentarzy Add your own

sundancekid - Onet.pl Blog

Współczynniki bezpieczeństwa okazują się być niewystarczające i sprawiają że czasem chce się z niego wyskoczyć, jak elektryczny korek, pstryk.. I można próbować z tym walczyć tak jak się umie znajdując sobie jakiś wentyl bezpieczeństwa w myśl zasady: "whatever works". Ale jogging nie zawsze jest lekarstwem na wszystko, i nie zawsze swój nastrój można usprawiedliwiać depresją poorgazmową. Czasami po prostu brakuje w życiu przypraw.

kent
sigur rós
spleen united
jamiroquai
the ark
air
myslovitz
coma
chris botti
massive attack
lenny valentino
the gathering
morcheeba
stereophonics
tool
pogodno
oasis
in flames
arch enemy
slipknot
nine inch nails
radiohead
stone temple pilots
foo fighters
coldplay
creed
depeche mode
zero7
röyksopp
raz dwa trzy
maria peszek
smolik

Oasis wonderwall

►►Alfirin-bloog◄◄ Instructions, Editions... Etc. - Onet.pl Blog

MP3

Sum 41 - Walking Disaster
Superchick - Stand in the Rain
Oasis - Wonderwall
Regina Spektor - The Call
Alkaline Trio - Burn
Vanessa Hudgens - : Don't Just Go Back, Arrive!
 Jessica Simpson - With You
 Code Geass R2 - Continued Story
 Bole Chudiyan

.0:09:30
Za 28 dni...

0:09:33
sześć godzin...

0:09:35
42 minuty...

0:09:38
12 sekund.

0:09:46
Wówczas nastąpi...

0:09:48
koniec świata. **


*"Wonderwall" - Oasis
** "Donnie Darko"
f e r t i g ?
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: