O czym chcesz poczytać na blogach?

Oakland california

ObRaZkI,gIfKi ItP.

Gra nawet do dziś.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         ...:::BILLY JOE ARMSTRONG:::..

Billie Joe Armstrong urodził się 17 lutego 1972 roku w Rodeo, California jako szóste a zarazem najmłodsze i najdziksze dziecko. Jego ojciec był perkusistą jazzowym i kierowcą ciężarówki. Matka pochodzi z Oklahoma i jest wielką fanką Elvisa i muzyki country.

Billie Joe swoją muzyczną karierę rozpoczął w wieku 5 lat, kiedy to śpiewał w szpitalach.

W barze samoobsługowym Mike'a Dirnt'a. Chłopcy zaczęli rozmawiać o Heavy Metal'u i od tamtego czasu są najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy Billie i Mike byli w średniej szkole założyli zespół o nazwie Sweet Children. Później zespół zmienił nazwę na Green Day. B.J. i Mike przeprowadzili się do Oakland. Następnie Billie poszedł w ślady matki i rzucił szkołę.

W 1990 roku w Minneapolis na występnie Green Day'a Billie poznał Adrienne Nesser, z którą w lipcu 1994 roku bierze ślub. Dzień po weselu Adrienne dowiedziała się, że jest w ciąży. W Marcu 1995 roku Billye'mu urodził się.

magduandpeter | e-blogi.pl

O znajdujące się wciąż jeszcze w Californii słynne Redwoods, czyli kolejny las z wielkimi sekwojami, znany także jako siedlisko Wielkiej Stopy, a następnie przejechaliśmy przez zachodnią część Oregonu. Mieliśmy zamiar zatrzymać się na kilka godzin w Portland, zmuszeni zostaliśmy jednak do zamienienia go na Oakland - malutką, sympatyczną miejscowość, pod którą zepsuł nam się samochód.

W Oakland spędziliśmy ze dwie godziny. Najbliższy mechanik na szczęście mógł się nami od razu zająć. Problem wydawał się podobny do poprzedniego: przegrzanie, dym spod maski. Tym razem myśleliśmy, że już po.Na usta to określenie - uroczych domków, z rewelacyjnym Pike's Place - targiem, gdzie można znaleźć prawdziwe skarby i gdzie mają pierwszego na świecie Starbucksa, Seattle wygląda na naprawdę miłe miejsce do życia. Z tego co wiemy, opienię tę podziela większość jego mieszkańców.
Komentuj [0]


CALIFORNIA - SEQUOIA NATIONAL PARK I SAN FRANCISCO @ 2011-07-05 02:05

Pomimo że w USA nie ma przejść granicznych między stanami i ogólnie rzecz biorąc nie odczuwa się przejechania na przykład z New Mexico do Arizony, pewne różnice da się zauważyć. Od wyjechania z Teksasu.

Gwiazdy

Freestyle)
08. Buddens (Remix)
09. Gotta Get It (feat. Dr. Dre & Jay-Z)
10. Lousafer (Freestyle)
11. Game Over (feat. Lil Flip & Snoop Dogg)
12. Throwin Rocks At The Throne
13. Let The Guns Go (Juelz Santana & Billboard)
14. Dead Bodies (feat. Prodigy)
15. Young California (Life Freestyle)
16. Twisted (Vita Freestyle)
17. Unbelievable (Freestyle)
18. Confessions
19. Certified Gangstaz (feat. Jim Jones & Lil Flip)
20. Computer Love (Old School)
21. I'm So Sorry (feat. G-Unit)
22. When The Chips Are Down (feat. Lloyd Banks)
23..Of Age. Wspomagany przez Swizz Beatz, wyszedl na prosta, jako jeden z pierwszych Gangsta Rapper'ów. W póznym 2000 roku, wydal kolejny album o nazwie "The Understanding".Trzeci album "M.A.D.E" zostal wydany w 2003, po czym czwarty album "534" w 2005.


Yukmouth zaczął w Oakland, zadebiutował w 1995 roku z albumem "Operation Stackola", singlem promującym tą płytę był "I got 5 on it". Wszystko się powiodło po czym w 1997 nagrał z kumpalami "Lunatik Musik", w tym czasie zmienił swą ksywę na Smoke-A-Lot, lecz niedługo później wrócił do.

_ :: Black Old School :: _

I zaczął wraz z zespołem koncertować.

Po roku postanowił rozpocząć działalność solową. Pod koniec roku 1991 wydał debiutancki album 2Pacalypse Now. Wystąpił również w pierwszym filmie pt. Juice, gdzie zagrał rolę mordercy z getta. W grudniu Tupac złożył pozew w sądzie przeciwko miastu Oakland, za pobicie go przez policjantów, po zatrzymaniu za "nieostrożne przechodzenie przez jezdnię". Domagał się od miasta kwoty dziesięciu milionów dolarów. [Ostatecznie otrzymał 42 tysiące dolarów odszkodowania]

Na początku roku 1993 ukazał się drugi album Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z..1994 Złoto U.S. "Cradle To The Grave"
"Pour Out A Little Liquor"
Me Against the World 27 lutego 1995 2x platyna U.S. "Dear Mama"
"Temptations"
"So Many Tears"
"Old School"
All Eyez On Me 13 lutego 1996 9x platyna U.S. "California Love"
"How Do You Want It"
"2 of Amerikaz Most Wanted
"I Ain't Mad at Cha"
"Life Goes On"
"All Eyez On Me"
The Don Killuminati: The 7 Day Theory 5 listopada 1996 7x platyna U.S. "Toss It Up"
"Hail Mary"