O czym chcesz poczytać na blogach?

O2 arena

Into The Wild

-          Mam pomysł!

-          Ja też mam. Słuchaj. Przyjadę na koncert w Londynie, ten na O2 Arena. Potem będę jeszcze w Birmingham, Aberdeen i Manchesterze. No i wtedy też zaliczę te dwa koncerty na Słowacji i w Czechach. To będzie jakieś 1,5 tygodnia, więc może dostanę zwolnienie lekarskie, to się nie będą czepiać w szkole.

-

Alternatywny przewodnik po Pradze

NASZYCH, oraz poznawania uroków Pragi. Wiadomo – najlepiej przyjemne połączyć z przyjemnym!

Nadchodzące Mistrzostwa Europy zostaną zorganizowane w Republice Czeskiej i Austrii – dobrze się składa, że spotkania w grupie D (Polska, Niemcy, Bułgaria, Słowacja) zostaną rozegrane w O2 Arenie w Pradze, od 10.09 do 12.09.2011 (wszystkie spotkania Polaków o 18.00). Pozostałe miasta goszczące uczestników to: Karlowe Wary oraz po stronie austriackiej: Innsbruck, Wiedeń. Więcej szczegółów możecie znaleźć chociażby TU. (oficjalna strona O2 Arena w Pradze).

Jeśli już teraz wiecie, że dopingowanie Polaków chcecie połączyć ze zwiedzaniem Pragi w czasie wolnym – czekam na kontakt od Was. (Moje dane kontaktowe TU). Zazwyczaj wrzesień jest miesiącem dużego ruchu turystycznego, nie ma czasu do stracenia… Jeśli chcecie dostatecznie dobrze zaplanować trasę.

- bloog.pl

 

Hol jednego z budynkow... mozna tedy przejsc nad kolejny kanal....

 

Christina O. oswietlona pieknie zaprasza na rejs... ech!

 

W tych budynkach znajduja sie apartamenty po kilka milionow funtow... a u nabrzeza cumuja jachty... prywatne jachty!

 

O2 Arena... wielka hala widowiskowa, to tutaj odbywa sie brytyjski "X factor" i "Got to Talent"

 

 

 

Wiem, wiem, sporo tego, ale po swiátecznym sniadanku moze znajdziecie, Szanowni i Najmilsi Tubywalcy, chwilke, zeby ze mna pospacerowac po nowoczesnym i futurystycznym Londynie. Pa, pa.Życie z Michaelem Jacksonem - Wsszzyyyyystko! - bloog.pl

produkcja: USA
gatunek: Dokumentalny, Muzyczny
data premiery: 28 października 2009


Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z obszernym materiałem pokazującym szczegółowe przygotowania Jacksona do londyńskich koncertów.