O czym chcesz poczytać na blogach?

Nypd

serialcastleonline.blog

W amerykańskiej telewizji, więc najwięksi nadawcy nie zamierzają z niego rezygnować. Tym razem do boju o widzów staje kanał ABC, który proponuje nowy serial Castle. Przeczytajcie opis fabuły i zobaczcie zwiastun! Możecie też obejrzeć galerię ze zdjęciami aktorów występujących w serialu. Serial Castle to nowa produkcja ze stajni ABC Studios. W rolach głównych zagrają Nathan Fillion i Stana Katic. Fillion wcieli w autora bestselerowego kryminału, który pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary, wzorując się na książce. Jego partnerką w NYPD będzie atrakcyjna Kate Beckett. Pomimo tego, że serial przyporządkowano do kategorii "drama", znajdziemy w nim wiele elementów komediowych oraz... romantycznych.

 

Tagi: castle online, castle do pobrania, castle za darmo

skomentuj (0)

Castle Sezon 3 Odcinek 17 Online 2011-03-03 10:58:59

Oglądaj Online
Castle Sezon 3 Odcinek 17

Kriegspiel

Lawendą śmierdzą raczej Central Parkiem. W takich chwilach najlepszy jest Shane MacGowan, szczerbaty irlandas spod Londynu [11].

Podsumowanie

Mam nadzieję, że udało mi się pokazać Wam, że folk irlandzki wykracza poza ramy etykietki. Można go spotkać wszędzie tam, gdzie występują włóczędzy, damy na balach, piraci, szlachetni oficerowie Royal Navy, policjanci wydziału zabójstw NYPD – czyli wszędzie tam, gdzie można spotkać bohaterów fajowych przygód.

Można go użyć jako podkład po planszówkę, można też podrywać na niego ukochaną kobietę. Można oprzeć na nim scenę, można go użyć jako motywu przewodniego bohatera. Można użyć go jako muzyki tła, można też go nie używać w ogóle. Oczywiście, jak słusznie zauważył Key-Ghawr, trzeba pamiętać, że to co my rozumiemy jako folk, pochodzi z okolic XVII – XX wieku. Tyle, że czas pochodzenia wcale nie ogranicza czasu wykorzystania. Jestem pewien, że.

my story about csi-ny - Onet.pl Blog

Bonasera
Det. Stella Bonasera
Jest pół-Greczynką, pół-Włoszką (bardziej identyfikuje się z Grecją niż Włochami), sierotą. Do 18. roku życia przebywała w sierocińcu św. Bazylego. Nie wiadomo, gdzie przez ten czas przebywali jej rodzice. Dlatego większość wiadomości o greckim dziedzictwie, tradycjach czerpie z książek, co wytyka jej Mac.Stella jest prawą ręką Maca Taylora w laboratorium kryminalistycznym NYPD. Swą karierę w policji zaczęła jako posterunkowa w oddziale narkotykowym komendy policji Brooklyn North. Ma silną osobowość i jest bardzo zdeterminowana, by rozwikłać dane przestępstwo. Często też pomaga poszkodowanym w sprawach, które wyjaśnia. Czasami jest nazywana "Statuą Wolności" ze względu na silną osobowość, determinację i inteligencję.

No ja pierdolę...

17:45, lost_forever , No ja pierdolę...
Link Dodaj komentarz »
Rozdział II

Standard. Kiedy wyobrażasz sobie dużo za dużo, to wtedy pic i nic. Tym razem dałam sobie spokój i co? Ta chwila mogłaby trwać wiecznie. Ale wiadomo, że zaraz ktoś przyjdzie i będę miała niezłe przesłuchanie. NYPD, nogi w rozkroku i ręce na kark… I tak też bywało…. Mniej więcej…. No może nie, ale zaszczuta też byłam i to nie przez federalnych, tylko przyjaciół. Pierdoleni zdrajcy, hehe.
- Co to było? – Kto pierwszy ten lepszy i… dyń, dyń, dyń, wygrała faworytka: Magda! Zero zaskoczenia. Szybko wbiła do gabinetu z oczami wielkimi, jak dziecka, które stoi w sklepie przed regałem ze słodyczami.
- Co?- Nie cierpi, kiedy się z nią tak droczę. O jaka szkoda.
- Weź przestań! Gadaj!
- Kiedy przyjeżdża koleś ze Snack.

valete et plaudite - Onet.pl Blog

Spojrzałem na twarz kumpla. Była jakaś inna. Zamyślona, nieobecna. Zanim zadałem pytanie o co chodzi powiedział krótko „Kazik nie żyje”.

Kazik. Facet, który codziennie wieczorem mnie opieprzał, że za późno przychodzę na hale i on przez to musi siedzieć do końca swojej pracy. Który wiele razy opowiadał mi o tym, że kupił jakieś klucze do wyważania śrub w kole samochodu. Ostatnio pokazywał mi z zadowoleniem czapkę NYPD. Wyglądał w niej jak rasowy amerykański kowboj.

Facet który nigdy nie był trzeźwy. Zawsze lekko na rauszu. Nawet w pracy.

Już go nie ma. Wpadł w ciąg i organizm nie wytrzymał.

Nie znałem go dobrze. Był po prostu gościem dającym mi klucze na sale. Lubiłem sobie z nim pogadać przez kilka chwil, kiedy zmieniałem buty i wieszałem kurtkę na wieszak.