O czym chcesz poczytać na blogach?

Nuty na pianino

CrazyLife

Że ostatnio widziała jak taki debilny Karol gryzie moją starą < złą raczej> kumpelę z którą już się nie przyjaźnię .. No i wgl ktos mi tam jeszce gadnął że oni się nawzajem gryzą!!!! No to jest poprostu szczyt .. Ja nie wiem jak się to bd toczyło ale chyba żlee... A jak mi się tu jakiś 'Zmierzch' stworzy ... OMG... Będę was informowała na bieżącoo...A więc witam ponownie :) Troszkę bolą mnie palce od grania na gitarze iż ostatni tydzień gram po godzinie codziennie :) Pianinka nie zostawiłaammm ;) Żeby nie byłoooo.. :) Polecam wam akordy na gitarę do piosenki Małe rzeczy ;) ♥ Naajlepszee poprostuuuu ;) Obczajciiieee! :)
.
` Muzyka- najlepsze co zostało stworzone.

Gryhyymm . Jeszce chciałam coś powiedzieć ;) Dla miłośników pianina również mam propozycję :) Załatwcie sobie nuty do pięknej ballady ' Ballad pour Adelina' . Również mistrzostwoo ;) Rozszyfrowywuję właśnie to ;) Muszę na dziś kończyć ;) Paaa;) Żegnaamm i myślę że skorzystacie z.

double-xlife

Myśli. Co prawda blog jest oznaczony '+18' ale nie będę wypadał o fantazjach..., może się wstydzę Ciebie pamiętniku? No wybacz. Są rzeczy, które powinny być trzymane tylko i wyłącznie w naszej głowie, żeby nie uznali nas za 'wariatów' bo mamy odchyły od normalności. No ale powiedz sam, nie jest to ciekawe doświadczenie? Wszędzie pełno kamer, nikogo nie ma poza ochroniarzem,.Teraz, kiedy jest dyskoteka?
- Yhym. Przynajmniej nie będę musiał się pilnować, by grać cicho, żeby cały ośrodek nie słyszał.
- No dobra.

Spakowałem nuty i wodę mineralną do plecaka. Wyszedłem z domu i po 4 minutach byłem w ośrodku kultury. Ojciec zamknął mnie w pomieszczeniu, który przypominał coś w deseń magazynu muzycznego. Pełno kabli od głośników, wielkie - 500 watowe głośniki, jeszcze większe tuby, mixery, wieża hi-fi. Gdzieś tam w oddali mikrofony i profesjonalne słuchawki z technics'a. A w rogu... pianino. Usiadłem, rozłożyłem nuty Within Temptation i zaczęło się przyjemne, szybkie bicie serce ;)
Nie jestem jakimś tam wielkim Szopenem. Moja kariera klawiszowca zaczęła się.

5thek

 • pasja. 04.01.2009 :: 23:25

  Komentuj (3)

  kim jest człowiek niepełnosprawny?


  czy to ten, który jeździ na wózku inwalidzkim? czy ten który nie może wstać z łóżka? a może ten, który nie jest w stanie zwerbalizować swoich myśli? albo taki, który słyszy głosy i widzi obrazy, których nie.

  Po prostu, jesteś:)


  chyba, kiedy jestem tak bardzo szczęśliwym człowiekiem, nie wiem o czym pisać, bo piszę ciągle o tym samym, więc dobranoc.


  a jutro od rana nuty, nuty, nuty, youtube:) pianino, spacer i dalej nuty:) kawa z Uszkiem i nuty:)


  cudowności:)

  Komentuj (1)

 • świat muzyki i szczęścia... - Onet.pl Blog

  Więc pierwsza połowa maja oraz przede wszystkim wolny weekend majowy będzie polegał na...ćwiczeniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ale no cóż takie jest życie muzyka czyli pełne pracy, zmęczenia  i nerwów oraz...jest też przynajmniej pełne przygód supcio ludzi i oboiku!!!!!!!!!!

  To na tyle, papa!!!!!!!!!!!  

  wrusia (15:04).

  Było bardzo fajnie wszyscy byli dla siebie super i stwierdziłam, że naprawdę warto było chodzić w soboty na chór!!!!Najlepiej nam wyszło Ave Maria-Heńka!!!Kilku dyrygentów poprosiło go o nuty tego.Można było zdobyć wyróżnienie, nagrodę w swej kategorii lub Grand Pree-i my zajęliśmy nagrodę w naszej kategorii!!!!!!!!!!Bardzo się cieszę!!!!

  Mamy.

  Przed chwilą miałam robiony manicure i wreszcie moje paznokcie mają kształt!!!!!!!!!!Cieszę się ,zę jutro będzie dobrze z nimi, bo jak się gra na pianinie to nikt nie widzi palcy, a na oboju tak!@@@@@@@@@@@@@@@@!!!!!!!!!!!!Jestem szczęśliwa, bo na lekcji usłyszałam dużo miłych rzeczy-jak ostatnio!!!!!!!!!!No to paptki jutro rano wam cos.

  Miłość, która nie przemija - Onet.pl Blog

  Już w sposób wyuczony, z najmniejszym nakładem sił pod względem biologicznym na te sytuacje życia codziennego. Nie mogę zapomnieć jednak o tych, które w sposób szczególny podziałały na mnie w taki sposób, jakiego nie potrafię ubrać w słowa. Podziałały wywawałoby się w najmniej odpowiednim momencie - nie da się przed tym w jakikolwiek sposób bronić. Rozszeżone.

  Uchronić. Moje serce wprawione w wymuszony stan letargu przebudziło się nagle. W środku zimy poczuło wiosnę, przypomniało sobie...

  Emocje odżyły na nowo. Gram na pianinie. Ilekroć to robię, zawsze przypominam sobie Ciebie. Dzisiaj faktycznie grałem tak jakbyś stała obok, słuchała każdej nuty, widziała każdy ruch ręki, czuła muzykę spod moich palców. Przypominam sobie ten jeden raz, kiedy przy nieobecności nauczycielki muzyki, usiadłem przy pianinie i zagrałem. Grałem dla.