O czym chcesz poczytać na blogach?

Nuty na keyboard

we would be together.

NOTKĘ. PAMIĘTAJCIE BY NAPISAĆ 1., NP.
1. głosuję na nr 20 - Ola


I skoro nr 5, 13 i 16 mają po 2 głosy jest dogrywka nr 2.GŁOSUJECIE KOMENTUJĄC TĘ NOTKĘ. PAMIĘTAJCIE BY NAPISAĆ 1., NP.
2. głosuję na nr 16 - Ninę

Jedna osoba głosuje na 2 dogrywki!!!
Jedna osoba = 1 głos do każdej dogrywki!!!

Papapapa! Liczę na Was bo jeżeli nie.Godzinie 12:17 chciałam trochę pograć, ale nizbyt mi się to udało, bo o 12:30 miała MUZYKĘ!!!!!!!! Prędko ubrałam się cieplej (biegałąm po domu w rybaczkach i bluzce na ramiączkach) spakowałak nuty w trebkę, nałożyłam buty i kurtkę. Niemal wybiegłąam z domu. Zjeżdżam w windzie na dół. Wychodzę z klatki i biegnę co sił w nogach do szkoły. Na szczeście zdążyłam (zawdzięczam to tylko biegowi). Równo o 12:30 byłam w szkole. Grałam na keyboardzie (czyt. kibordzie) utwór Stinga "EVERY BRIGHT YOU TAKE" (czy jakos tak). Minęło 45 minut i pojechałam do domu samochodem. Mój znajoy mnie podwiózł, a raczej tata znajomego. Póżniej.

My life - bloog.pl

Wolę nie grać i mieć tę 1 wpisaną ołówkiem poprawioną potem na dajmy na to 5.Ale mnie namówiły z klasy różne osoby bym zagrała.Przed lekcją denerwowałam się.Jako ,że na keyboardzie grać nie umiałam koleżanka pożyczyła mi dzwonki.Żępoliłam przyznać muszę,ale na dodatek miałam podręcznik kupiony z drugiej ręki od idioty.Czemu idioty?Napisał nad nutami ,,o",a.Inna koleżanka J. podeszła do mnie i też mnie pocieszyła.Misiak116(taką ma ksywę ta dziewczyna) również do mnie podszedł i mnie pocieszył.Za to Twarda(tak ją nazywam)dała mi spisać dobre nuty.Jedna z koleżanek nie podeszła,ale dlatego że musiała zagrać Panu prawie zaraz po mnie tę pieśń więc ją usprawiedliwiam.Tak więc to tyle o 2+.Oczywiście powiem wam o nowej ocenie kiedy.

Kieruje do dziewczyn i nie byle jakich!Tych wyjątkowych z facetami  u boku!A dla tych którzy jeszcze nie znaleźli swego ideału życzę odnalezienie swego księcia z bajki.Ja dzisiaj idę na darmowe warsztaty tańca w parach.Ekstra nie!?Propo grobowca Vaughana...Te i inne notki dołącze na bloga jak najszybciej.Tak więc wesołych Walentynkowych godzin miłości!An Cafe Feat. Mitsu o(≧∀≦)o - Onet.pl Blog

)o

 

 

Mitsu o(≧∀≦)o (16:44)
9 Znow CAFEKKO pokazali, na co ich stac!^^

Wszelkich pomysłów.

- Nie wiem… - podrapal się po glowie blondyn.

- Dobsz, bez łaski, poradzimy sobie bez keyboardu… - stwierdziłam, jednak nie potrafiłam sobie tego wyobrazic.

- Zaraz się wszyscy poklocimy i zadnego koncertu nie będzie, o! – rzuciłam zirytowana.

- Chcesz, czy nie, będziesz gral – oznajmil Yuukiemu Akiharu, kładąc dodatkowe nuty na klawiszach.

Blog o mnie i o tym co lubię czyli Japonia ^^ - Onet.pl Blog

Blog:

Nową notkę dodam tylko wtedy kiedy będę miała czas. Nie martwcie się, jeśli notka nie będzie się pojawiać nawet przez miesiąc albo dłużej. Bloga nie opuszczę i to wam gwarantuję! ^^
Sans MS;">Ohayo! Dzis krótko opowiem o moim wystepie, bo jkabym miała sie rozpisywac to troche by to potrwało :P No to jak wiecie nalezę do szkolnego zespołu (gitara-ja, potem druga gitara, saksofon i keyboard). Mielismy grac na sali OSP, bo rada miasta i takie tam głowy miasta czy cos mieli wigilie to mieliśmy grac koledy :P No i pan co prowadzi nasz zespół miał podjechać po mnie i po kolegę do.Kilka słów powiedział i gramy. Pierwsze do szopy fajnie poszło. Druga Przybiezeli do Betlejem tez fajnie a ja sie tak bałam bo na początku sama grałam z druga gitara jakby na dwa głosy ale pierwsze 4 nuty ja sama xD ale dobrze poszło i ostatnia koleda to była Gdy sliczna panna haha i najlepsze na końcu pan podziękował i w rogu takie małe oklaski xD hahahah to mnie rozwaliło xD ale potem sie.