O czym chcesz poczytać na blogach?

Nuty na flet prosty

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

Sobie jak wygląda jej brat. Przyjaciółki, Jack i Harry. I przestała się unosić. Teraz po prostu klęczała i ktoś boleśnie ściskał jej ręce. Czuła chłodne palce na skroniach. Otworzyła oczy i zobaczyła Selenę Snape. Ta delikatnie się uśmiechnęła i opuściła ręce. Momentalnie zapach lasu i zieleń zniknęły.

16, a ona wciąż tu siedziała i analizowała rozmowę z Gryfonami. Zgadzała się co do tego, że tu chodzi o zaklęcie. Eliksir byłby zbyt prosty. Teraz pozostaje pytanie, co to za zaklęcie. I kto je rzucił. Może Clark, ale on uwielbia się wysługiwać innymi, więc równie dobrze mógł być to Nott, Zabinni czy.

Przez błonia i wpadł do Zakazanego Lasu. Wiatr wiejąc porusza lekko koronami drzew w lesie. Tylko Wierzba Bijąca stoi nieruchomo.

Selena odłożyła flet na kolana. W powietrzu przebrzmiały ostatnie nuty melodii. Dziewczyna oparła głowę o mur za plecami. Siedziała na parapecie okna w wieży północnej. Hermiona i Ginny już dobrą godzinę temu wróciły do swojej.

...materia jest tylko zmagazynowaną energią, zapadnią podniebienia wszechświata... - bloog.pl

"palatino"; font-size: 16px;">Wiem wiem, nigdy nie mów na zawsze, na wiecznośc. W ludzkim słowniku takie wyrażenia podobno nie powinny istnieć. Ale co, jeśli nasza wieczność jest już tu i teraz? Bo chwile są wiecznością. Chwile, w których jestem dzięki niemu szczęsliwa. Tak,. bo on to sprawa. Moje szczęście przy nim.Od zawsze śpiewny płacz cykad, które w przerażająco pięknej swym smutkiem melodii całkowicie potrafiły opleść serce, ścisnąć je i wydobyć wszelkie rzewne nuty. Nie mogłam dłużej siedzieć w czterech ścianach, przecież to ostatni taki wieczór tego roku. Wyjście było obowiązkiem. W pośpiechu chwyciłam starą,." ALBUM MIŁOŚCI

Emma Van A.Flecistka.

Mój pan będzie mi fletem,a ja będę mu grać. Będę wirtuozem instrumentu. Zapewnię doskonałe interpretacjeutworów, zagram najpiękniejsze melodie zarówno na flecie prostym, jak ipoprzecznym. Prosty trzyma się w ustach, poprzeczny pieści z boku.Niedźwiedź i ul.

Mój pan będzieniedźwiedziem.

Amatorskie Spojrzenie Na... - bloog.pl

Porządkując papiery w szufladzie biurka, powyrzucałam trochę papierów. Wśród nich przepisany na komputerze wiersz.
W minionym już okresie zintensyfikowanego wczytywania się w poezję, szczególnie do gustu przypadła mi twórczość Haliny.

Zdzisław Piernik

Anegdota podobno jest taka:
Na jednej z prób podłożono mu kiedyś dla żartu partię skrzypiec. On przyszedł, usiadł, spojrzał wziął nuty, przeprosił i wyszedł. po chwili wrócił i zagrał :)Evelyn Glennie i instrumenty perkusyjne w jej rękach.

W jej wykonaniu miałam przyjemność wysłuchać koncertu Vivaldiego na flet prosty, ale w wersji na wibrafon (instrument perkusyjny) a także jej utworu na marimbę „A Littre Prayer”.
Oj jakże myśmy się bisu domagali.
Spokojna i.

blog

Późno, ale nieźle zabalowałyśmy. Z mamą...

A zaczęło się dość niecodziennie.
Pomijając zajęcia, wróciłam wykończona roznoszeniem ulotek. Na dodatek w czwartek mam jeszcze pojawić się do opieki nad małym, rudym, piegowatym. Zapowiada się więc ciężka końcówka tygodnia. Jak znam życie, to będę.Mówić o jego trendowości (trendowatości? :P), jest facetem starej daty jeśli chodzi o wszelakie imprezki i zawsze swoje urodziny/imieniny/dniny urządza w domu.
Stąd prosty wniosek – nie było się dla kogo i, przede wszystkim, gdzie stroić.

Jeśli mowa o prezentach, to ze Stefanem nigdy nic nie wiadomo. Bierze, otwiera.Źródła. Od tej pory szłam za nią (a może przed nią lub obok), jak za nitką. Snuła się przez Grodzką i tam wydawało mi się, że odróżniam już pojedyncze nuty fletu... Wiecie, taki japońsko-chińsko-Bóg-wie-jaki orientalny motyw, ni to melancholijny, ni cieszący się dniem i życiem. Odprowadził mnie aż pod Wawel, pod Smoczą.