O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nuty

Per Fumum dla mężczyzn

Przez co zyskał on na świeżości. Z cytrusów pozostała jedynie bergamotka, która jest bardziej "kwaśna" i cierpka niż jej - lepiej nam znana - żółta krewna. Biały pieprz dominuje w pierwszej fazie akordu serca. Po czasie wyłania się wyraźna bazylia, przydając kompozycji nieco zieloności. Za to baza wzbogacona została o - syntetyczne rzecz jasna - piżmo. Receptura więc była dość prosta, a cała koncepcja wersji letniej L'HOMME sprowadziła się do "odsłodzenia", orzeźwienia i "uzielenienia" orientalnego bądź co bądź protoplasty. Znikły tajemniczne "przyprawy" i moim zdaniem zapachowi wyszło to na dobre. Kwestia gustu. 

nuty głowy: imbir, bergamotka,

Kurs grania na flecie.

A mógłbym tak prosić cyferkami?" do titanica. Postaram się napisać.

4  4  4  4  5  4  4  5  4  3  2  3  4  4  4  4  5  4  4  7  x2

4  3  7  1  4-2  2  3  2  4-2  2  3  4  5  4  5  6  7

4  3  7  1  4-2  2  3  2  4-2  2  3  4  5  4  4  5  4  3  2  3  4 (długo)

Proszę!!

17:56, justysia1112
Link Komentarze (1) »
wtorek, 22 czerwca 2010
26.Nuty ,,Dzisiaj w Betlejem".

Dzisiejsze nuty będą oczywiście w cyferkach i.

Artykuły o perfumach

   Jungle Elephant”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Uwielbiany przez kobiety słonik, czyli Kenzo Jungle Elephant”
 • piątek, 13 stycznia 2012
  • Zapachy słodkie jak landrynki

   Wszelkie zapachy, w których możemy znaleźć nuty słodyczy kojarzą się z apetycznymi smakołykami. Należy podkreślić fakt, że są to perfumy dość ciężkie, mocne i wyraziste. Jednak jak oprzeć się urzekającej woni czekolady, wiśni czy truskawek? Intensywne aromaty bardzo długo są wyczuwalne i utrzymują się na naszym ciele do kilku godzin.

   Słodkie perfumy to szerokie grono zapachów, które trzeba naprawdę lubić. Wiele kobiet i mężczyzn podchodzi do wyboru perfum poprzez zmysły. Słodkie perfumy kojarzą się z pysznym jedzeniem, pobudzają i działają jako.

 • back to black.

  (13 luty, Kraków)
  " Cztery " 
  W czterech ścianach,
  nuty się miotają..
  i latają i szukają -
  wyzwolenia szukają.

  W czterech ścianach,
  nuty mieszkają..
  i krążą i drążą -
  symfonię drążą.

  W czterech ścianach,
  nuty dojrzewają..
  i wyżółkłe z czasem szaleją -
  ku drzwiom szaleją.

  W czterech ścianach,
  nuty rozbrzmieć chcą..
  i łakną i pragną -
  rozgłosu pragną.

  W czterech ścianach,
  nuty się rodzą..
  i dojrzewają i dociekają -
  muzyki życia dociekają.

  W czterech ścianach,
  nuty się starzeją..
  i cierpią i miękną -
  przez czas miękną.

  I nuty i nuty..
  Ściany - 4 ściany..
  Symfonie niedokończone też są..
  A ja?
  A.

  Nuty na flet

  W stylu retro... - Onet.pl Blog

  Myślą o nas:)

  A on, choć od tego roku formacyjnego zaczął "pracę" i jest daleko, to znajduje czas dla dawnych przyjaciół. To ważne. Bo wiem, że nawet jeśli widujemy się tak rzadko, to wiem, że jest gdzieś przyjaciel, który o mnie myśli.  Modli się za mnie. Życzy mi dobrze. Takie wsparcie duchowe jest w.

  ON ŻYJE! Można mówić! tak, teraz można... bo jest o CZYM! o TYM, że ON ŻYJE! Śpiew ze Wspólnotą tam na miejscu stworzoną! Ale jakże wspaniałą! Radosne ALLELUJA! Flet. Skrzypce. Gitara. Wszystko gra dla PANA! I ja mam więcej sił... Gram, śpiewam... RADUJE SIĘ! Zmartwychwstały odsunął zmęczenie i ból... i dodał sił! I wlał.
  Muzycznie tak...
  7098 spojrzało na nuty
  a 214 zaśpiewało ze mną...

  Wszystkie moje życiowe znaki zapytania... - Onet.pl Blog

  Nadal wypełniają życie dyrcia. Nie jest złym nauczycielem ale straszny z niego pantoflarz. Gdyby nie kochająca Marzenka co by było nie wiadomo. Niezastąpionym filarem naszej szkoły pozostanie Hanka na zawsze. A kochany i pobłażliwy dyrektor niech żyje w wydumanym świecie marzeń. To przyniesie dla nas korzystne skutki i pomoże w.Naszego wspaniałego Andrzejka. W szkole muzycznej chłopiec z niezbyt bogatej rodziny przejawiający takie zdolności jak umiejętność grania gamy na plastikowym prostym flecie uznano za niezwykle imponujące i godne podziwu. Andrzejek jednak po kilku miesiącach przestał przejawiać jakiekolwiek zainteresowanie muzyką. W szkole muzycznej.Z dalekich krajów. Wchodząc do namiotu nie wiedziałam jeszcze że w ciągu jednej nocy może spotkać mnie tyle nowych i niezapomnianych chwil. Wsłuchując się w nuty muzyki płynącej z mp3 słuchałyśmy jednocześnie odgłosów nocy. I ten nizwykły przepływ informacjii miedzy nami jakbyśmy rozumiały się bez słów..

  Nieco odmienna

  Widze. Z miastem sie pozegnalam, z Toba rowniez sie pozegnalam. Juz za Toba bardzo tesknie i pojecia nie mam coz bez Ciebie poczne...

  Ale obiecuje ze wroce... z fletem na rzemieniu.

  Leshiya Loc'hlaith.  Dalam mojej elfce ubolewac strate wszedzie. Ale ona wroci. Jako dumna elfka wciaz czekajaca.Tak musi być prawda..? Zawsze kiedy się układa musi coś się spierdolić prawda? Mam kurwa rację czy nie?!

  No cóż.... Wiedziałaś, że w końcu to nastąpi. Wiedziałaś, ale robiłaś sobie nadzieje, że będziesz szczęśliwa po wsze czasy. Jednak to się zmieni... Ile czasu?

  Do końca miesiąca...Jest cala czerwona a ja na ustach mialam triumfalny usmiech.

  W glowie wciaz dudni mi mysl: bedzie lepiej.

  a do mnie wciaz dochodza tylko nuty "ra ra si"
  2004-04-29 19:35:34 skomentuj (5)


  ~19~
  Leżałam akurat na trawie. No wiecie.. takiej zielonej. Chyba na.