O czym chcesz poczytać na blogach?

Nutricia

::SZCZĘŚLIWA I USMIECHNIĘTA TO CAŁA JA :)::

Mała pociecha

U k o c h a n y

Imię: ANDRZEJEK
Data urodz:20 czerwiec'79
Znak zodiaku: Bliźnięta


O S y n k u

Imię: DAWIDEK
Data urodzenia: 07.12.2005
Godzina: 12:55
Waga: 3750g
Duży: 58cmM u z y c z k aRihanna - S.O.S. ® Music From ® Bloguj.Net
Bloguj.Net


O b r a z k i
Blog.pl

design by gingery

image by Zilla774


DZIEŃ MATKI:) >> sobota, 26 maja 2007 00:05:03
TERAZ KIEDY JUŻ JESTEM MAMUSIĄ I WIEM CO TO OZNACZA ŻYCZĘ WSZYSTKIM MŁODYM MAMOM I SOBIE RÓWNIEŻ WYTRWAŁOŚCI W WYCHOWYWANIU SWOICH POCIECH OTULAJĄC JE WIELKĄ MIŁOŚCIĄ...DUŻO CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI ORAZ NIEZAPOMNIANYCH CHWIL Z MALEŃSTWEM...MALUSZKIEM...PRZEDSZKOLAKIEM...NASTOLATKIEM...


fotka z www.nutricia.com.pl


A MÓJ KOCHANY SYNUŚ ŁADNIE MÓWI:DZIEKUJE SYLABUJĄC OCZYWIŚCIE.

ptaknakrecacz

I fasolce, ta dammm! JABŁKO!

I tu pytanie: czy pani Hogg, dyplomowana pielęgniarka i położna z doświadczeniem, pracująca w Anglii i USA, nie słyszała o wprowadzaniu drobiu i króliczego mięska już w piątym miesiącu, żółtka jaja kurzego w siódmym, że o jabłuszku na początek zmian w menu niemowlęcia nie wspomnę? Czy nie słyszała, żeby nie podawać dziecku wywaru z gotowanego mięsa (czyli rosołu), ze względu na dużą ilość uczulającego białka w owym? Nie jest jej wiadomym fakt, iż maluch potrzebuje tłuszczu, czyli oleju, oliwy lub masła? A może to nasze polskie (europejskie?) zalecenia są błędne i przeładowane? Czy takie koncerny jak Hipp czy Nutricia na każdy kraj mają inne produkty? Zaciekawił mnie ten temat, interesujące, co jest w słoiczkach z jedzeniem dla dzieci w innych krajach. Czy decydują o tym zwyczaje w danym regionie? Przyzwyczajenia ludzi? Kultura? Moda? Myślałam, że chodzi o zdrowie i rozwój dziecka, że są jakieś ogólnoświatowe badania wskazujące, co i kiedy powinno jeść niemowlę. W wolnej chwili spróbuję zgłębić ten temat.

Co tam jeszcze wyczytać można w „Języku…” ? Ano, dowiedziałam się, że moje z laktatorem boje były… bezzasadne, że nadzieja na zwiększenie ilości mleka poprzez mozolne pompowanie piersi była bez sensu! „Ssanie uaktywnia.

szitaka szitaka

Się" DIABLO 2 LORD OF DESTRUCTION HERO EDITOR www.mz.club.prv.pl. ambasady i konsulaty włoskie pks kołobrzeg.pl janika s.c. "komunikacja miejska w Głogowie" porady do gry sea dogs ładowarki telfonów NEC Hevet 5518 fta sterownik tkstowe smsy Kasia Janasik agrafka turystyka www zioła pl choroby drzew owocowych www.bzykanie com pl. nowa rejestracja divx ffshow ariva platformy wirtnicze oprogramowaie do Hevet 5518 fta dokładne usuwanie plików firma Andiamo idźcie do domu mp3 vileroy &boch eros manga www.mz-club.prv.pl. oprogramowaie Hevet 5518 fta serial - m ja milosz vileroy &boh idźcie do domu mp3 perfect phpMyAdminie download Szablony do dokumentu HTML "Traktor DJ Mixer" 18 WoS Across America path za darmo mms wyszukiwarka miast niemcy "strach ma wielkie oczy" "jestem przy tobie&q onet conet randki rozbierane porno0 szatańskie znaki Dżwirzynao wyszukiwarki francuskie małe butle tlen Nutricia, praca multikino-wroc agagravis trick tony hawk underground wirus and panda Gronau Epe WEŹ TO POCZUJ mp3 Bałtówpark jurajski Płocka fabryka maszyn żniwnych dogwood asphhire koronakino małe butle tlenonwe grillo Black & White (chowanice) bios sapphire medycyna enzym czustka małe butle tlenowe budowa na raty polscy pingpongdziści klub urzytkownika ford sierra oh18n9 materiałoznawstwo.