O czym chcesz poczytać na blogach?

Numery telefonów

kasiia10

I Musiałyśmy się cofać , przy furce gdzie leżał telefon stała grupa kolesi wielkoludów .Majka oszalała na ich punkcie . Nie dość , że była 22 w nocy . to na ulicy stali sławni siatkarze JSW. Majka aż skakała nie wierząc , że to oni. Podeszła dalej przeprosiła ich i się schyliła po telefon. Poszłyśmy dalej Maja strasznie nam marudziła , że chce ich autografy. Ale nie miałyśmy , żądnej kartki .Dlatego postanowiła wziąć od nich.
PERSPEKTYWA MAJKI
To kto idzie ze mną Monika czy Gabi , no chodzicie czego się boicie . No to idę.Jej typie i na dodatek w tym samym  wieku .

Z PERSPEKTYWY MAJKI
Jeny miałam już powoli dość Gabrysi , chciała mnie zeswatać z tym Sebastianem . Cały czas gadała z Moniką i nawet się założyły o piątaka. Że będzie chciał się wymienić numerami telefonów . No to idę. Podeszłam do niego i zaczęłam składać zamówienie:
-Po proszę tą pizze , trzy cole i to –Oczywiście cały czas pokazywałam w menu dani.
-Razem będzie ..-nie zdążył powiedzieć ile bo położyłam mu banknot na ladzie i chciałam już.

Opowiadanie o Big Time Rush - Onet.pl Blog

Głównie i naszym zespole. Zdziwiłem się bo dziewczyny znały nas bardzo dobrze.
- To głównie z wywiadów... - powiedziała Emma.
Przez cały czas myślałem o Kate. Gdy zamykałem oczy widziałem przed sobą jej twarz. Kiedy rozeszliśmy się do domów byliśmy już wszyscy wymienieni numerami telefonów i gg. Miałem numery Kate! Zdecydowałem, że gdy
tylko zajdę do domu i ona będzie na gg zaraz do niej napiszę. I była!thegame | e-blogi.pl

Marzeń z którym była w związku i co weekend przeżywała z nim "upojne weekendy" .... , zawsze gdy już  nie mieliśmy pisać o czymś ona mi wyskakiwała z tym że jej facet wygląda tak ..... a tak .... ma "ścigacza" i takie inne duperele , a gdy ja jej powiedziałem że chce kupić sobie nowy telefon bo stary zaliczył spotkanie 3 stopnia z ścianą :) i został o w zasadzie zniszczony , więc musiałem kupić nowy gdy po prosiłem ją o pomoc w wyborze innego modelu telefonu ona zarzuciła mi że większą wagę przywiązuje do nowego telefonu niż niej !! . Czysty absurd a żeby był już cyrk na całego to gdy już zerwaliśmy stwierdziła że jestem zapatrzonym w siebie materialistą :(( któremu kasa przesłoniła cały świat i że do szczęścia i życia kasa potrzebna nie jest ! , ile kroć zmieniałem telefony i numery telefonów zawsze zostawał mi numer do tej laski nie po to żeby z nią znowu zacząć się spotykać tylko po to żeby sobie miałbym z kogo jaja po robić :D . Po wspomnianej Ani była Sylwia ...;(( tak tak , kotecek :(( co miałbym o niej pisać?? z opisanej dwójki czyli Ani i Sandry ,.

somato.e-live

Bezpiecznej szklarni. w tamtej chwili gdy masowo ściskaliśmy się na palcu przed dworcem, mało kto był świadomy co go spotka i ile będzie go to kosztować.. nikt nie myślał o czekających przygodach i porażkach.., ktoś pstrykał zdjęcia, które nigdy nie miały być wywołane, uczciwie zbieraliśmy numery telefonów i adresy, każdy zgrabnie zapełniał mini notesy: imię, nazwisko, ulica, numer domu, w nawiasie kwota nie odzyskanych długów lub inne mini ważne ale.. choć w większości nikt potem nie pisał i nie dzwonił., każdy wpierw łykał nową rzeczywistość, długo ją trawił i dopiero gdy.

Tokio Hotel

Siebie zrzucił, ale wtedy krzyknąłem w ich stronę żeby zrobiły to pierwsze. I częściowo pozbyły się ciuchów. Nic dziwnego, że zapomniałem wtedy o graniu na gitarze...(śmiech)

BRAVO: Czy zdarza ci sie brac numery telefonów od fanek?

TOM: Nie. To byłoby trudne. Przy tak wielkich imprezach bliższy kontakz z jakąś konkretną dziewczyną jest mocno utrudniony. A po wystepie przenosimy się w inne miejsce...

~ Myśli dojrzałej kobiety ~ - bloog.pl

nad sobą pracuję. Uważam, że jest to jedna z tych spraw, która tylko może mi pomóc. Korzystam ze spotkań z psychologiem i ostatnio w kręgu zainteresowań pojawił się mój notes z telefonami. Okazuje się, że od wielu lat mam tam numery telefonów osób, które mniej lub bardziej mnie krzywdziły. Taka moja osobista czarna lista. No, szczerze powiem, że nie podchodziłam do tego w taki konkretny sposób, ale to mnie zaabsorbowało na tyle,  że zajęłam tym umysł i teraz wiem, że jest w tym dużo prawdy. Po co mi numery telefonów.