O czym chcesz poczytać na blogach?

Numery kierunkowe

Kredka & 821 prezentują:

Tego czasu się nie odzywa.

2006-02-11 21:22:44
skomentuj (3)


Kredka ( telefony telefony )

Jezeli włącza się sekretarka i miły głos po drugiej stronie prosi o pozostawienie nr telefonu, aby konsultant mógł oddzwonić to:

- z numerami komorkowymi nie ma problemu
- Warszawa jest w centrum wszechswiata [ludziom w 99% nawet do głowy nie przyjdzie zostawić kierunkowy]
- 99% ludzi spoza Warszawy zostawia kierunkowy.
- 1% reszty nie mieszkajacej w Warszawie też nie podaje kierunkowego i ma pecha.

Robimy więc nowe nagranie na sekretarce podkreślające aby podać numer telefony wraz z numerem kierunkowym i zachodza nastepujace zmiany:

- 100% ludzi spoza Warszawy podaje numer kierunkowy.
- 2-5% użytkowników komórek podaje przed numerem.

Cypr

Na północ, ponieważ wielu Cypryjczyków ich nie popiera. Nie nazywajmy też tamtych terenów Cyprem tureckim lub Turcją; lepiej jest używać określeń â��północâ��, â��północny Cyprâ�� lub â��tereny okupowaneâ��.

Cypr leży w strefie czasowej GMT+2.

Numer kierunkowy do części południowej to +357, a do części północnej +90 392. W przypadku rozmów zagranicznych najbardziej opłaca się zakup karty telefonicznej (koszt 3 CYP do 10 CYP) i dzwonienie z publicznych automatów, ponieważ hotele pobierają spore prowizje za zamawiane rozmowy. Dzwoniąc do Polski na numer stacjonarny, należy wykręcić 0048, potem numer kierunkowy bez początkowego zera, a następnie numer abonenta. Telefony do Polski na koszt abonenta wykonujemy przez numer 08 090 048.

Językami urzędowymi są grecki i turecki, ale praktycznie wszyscy mówią również po angielsku. W.

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Poczułem się, po prostu, Szczęśliwy i Optymistyczny i Zaspokojony.


Po czym los uchylił rąbka i POKAZAŁ MI, jak bardzo mam rację


- jestem MM, to moje prawdziwe inicjały - jak Melton Mowbray. Lubią mnie tu.


- do mojej miejscowości rodzinnej, Przemyśla, numer kierunkowy to 016. Do Melton Mowbray numer kierunkowy to 016.


- w dowodzie mam dane adresowe: ulica L.... 13. Kod pocztowy Melton Mowbray to LE 13


- w kiosku kupiłem kartę popularnej sieci na doładowanie. W banku założyłem.

(choć jestem pijany i słucham jarretta) twierdzę, że zbiegi okoliczności dały z siebie wszystko, a nawet więcej - bo w JAKIŚ sposób światu jest potrzebne, żeby stało się to, co się właśnie staje, dlatego świat temu pomaga w sposób, w jaki mu nawet nie wypada. Wkłada jakieś numery tam, gdzie to nie ma żadnego wpływu na cokoliwiek tylko po to, żebym zobaczył jego MRUGNIĘCIE OKIEM, jak świat puszcza mi oko ;).


Miłość jest czymś najwspanialszym i najważniejszym, co istnieje, ale ludzie nie nabywają tej zdolności sami z siebie z wiekiem - 


generau i jego historie

A z której strony stadionu? no to ja myślę sobie, pewnie jednak histeria i nie jest źle.
w końcu o jedenastej dwadzieście przychodzi pani i otwiera stoisko. dwadzieścia osób przede mną słyszy tę samą odpowiedź: - nie ma, nie wiem, kiedy, kurier miał dowieźć, nie dowiózł, proszę, to jest numer, nie, nie ma rezerwacji i zapisów, proszę się dowiadywać, mam nadzieję, że się uda, nie wiem, czemu nie można rezerwować w sieci...
dwudziesty pierwszy podchodzę ja. mówię, prawie szeptem, na takie a takie nazwisko chciałem odebrać cztery zarezerwowane bilety. pani, również.Minutach udało mi się przeczytać cały tekst:

KTO HOCZET POJEBAT'SIA - 763406 - GALIA


któregoś dnia wypiłem dwie butelki czerwonego wina, a kiedy już mocno zaszumiało mi w głowie, połączyłem się z informacją i poprosiłem o numer kierunkowy do władywostoku. nie wiem, dlaczego wydawało mi się, że różnica czasu między warszawą a władywostokiem wynosi bez mała jedną dobę, i tu, i tam godzina powinna więc być prawie taka sama.
zadzwoniłem.
telefon był zajęty.
zadzwoniłem pięć minut później.
.