O czym chcesz poczytać na blogach?

Numerologia

Numerologia

I nadmiernym krytycyzmem. Mniej szczęśliwe mogą być z 5 i 7. Unikać natomiast powinny osób o wibracji 8 i 9 oraz 1 z powodu ciągłej walki. Znak zodiaku będący odpowiednikiem Jedynki to LEW.

19:42, pietrucha96
Link Dodaj komentarz »
Podręcznik do Numerologii
Autor: Prof Karolina

W ostatnim Rozdziale przedstawione są znaczenia cyfr potrzebne w rozdziałach wcześniejszych...

Rozdział I. Czym jest Numerologia?

Numerologia (łac. numerus - liczba + gr. lógos - słowo; nauka) astrologiczna wiedza tajemna o magicznym, ukrytym znaczeniu liczb, także systemy obliczeń opartych na przypisywaniu literom określonych liczb.

W czasach starożytnych, kiedy powstała większość nauk tajemnych, jak tarot, chiromancja i astrologia, narodziła się też numerologia. Pitagoras, grecki filozof z V w.p.n.e. stworzył koncepcje opartą na twierdzeniu, że liczby mają magiczne znaczenie pozwalające opisać świat. To wiedza o liczbach, ich właściwościach i możliwościach jakie dają każdemu z nas. Dzięki niej możesz dowiedzieć się, dlaczego czasami nie potrafisz poradzić sobie z drobiazgami lub dlaczego zdarzają Ci.

Blog SarabelaKink

Liczbie. Wibracja tej barwy wzmaga odczucia pożądania, witalność, ale i wspomaga pracę systemu krwionośnego.DZIEWIĄTKA:Trochę idealistyczna i ciągle poszukująca natura Dziewiątki związana jest z kolorem fioletowym. Ta barwa łączy w sobie dwa silne wpływy związane kolorami czerwonym i niebieskim. Z jednej więc strony wycisza umysł, z drugiej - zmusza do aktywności i twórczej pracy

Komentarzy: 0 Miłość a Numerologia sobota, 24 marzec 2007, 16:13 Wiele "samotnych serc" właśnie latem odczuwa najmocniej potrzebę kochania i bycia kochanym. Urlop to wspaniały czas, by znaleźć miłość - choćby tylko wakacyjną, a może i taką na całe życie... Bywa, że na naszej drodze stanie ktoś, kto poruszy czułą strunę w sercu, sam jednak nie odwzajemnia uczuć. Numerologia pomoże Wam znaleźć klucz do serca obiektu Waszych westchnień. Kiedy z pomocą numerologii poznasz naturę Twojego/Twojej wybranka/wybranki, znajdziesz na niego/nią sposób. Najpierw jednak musisz zabawić się w detektywa i zdobyć jego/jej datę urodzenia. Teraz dodaj do siebie poszczególne.

Blog Tarocisty Gabriela Aleksandra - bloog.pl

Już z tą dziedziną dywinacji, o czym wnioskuję z faktu iż zechcieliście odwiedzić moją stronę. Każdy z Was też na pewno zdążył już sobie wyliczyć swoją Liczbę Karmiczną, która dla przypomnienia powstaje z zsumowania wszystkich liczb wchodzących w skład naszej daty urodzenia, począwszy od dnia, miesiąca i roku, które to dodajemy krok po kroku, aż do uzyskania liczb: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9, a także, jak podają niektóre szkoły (których nauki uznaję i ja sam) 11, 22, 33 bądź 44. Mówiąc w dużym uproszczeniu, jest to liczba ukazująca jaką drogę życia obiera nasza dusza w danym wcieleniu, jakie główne cechy reprezentuje sobą, jak ukazuje się na zewnątrz, jakie posiada wnętrze oraz osobowość.

Jednakże numerologia to nie tylko Liczba Karmiczna. Jest ona bowiem nauką wieloaspektową, w której każda, dana cyfra, składająca się na moment naszego urodzenia, reprezentuje swoje wyjątkowe cechy, których nie można pominąć przy np. analizie osobowości, ponieważ i ta wibracja wpływa w jakimś stopniu na jej cechy. Ludzie często zaczytując się w kolorowych pisemkach, w których znaleźć mogą bardzo proste i ogólnikowe cechy związane ze swoją wibracją. Czytając jednak opis na przykład „5”, w pewnym momencie zauważają iż mimo że urodzili się pod wpływem tej wibracji, nie reprezentuje ona w pełni ich osoby, pojawiają się sprzeczności, czasem nawet „bzdury”. Skąd to się bierze? Czy stąd że podane w tych.

Podręcznik od Numerologii - Onet.pl Blog

Czasami bardziej przejmują się pomyślnością innych niż swoją. Otoczeniu wydaje się, że „brązowi” są zbyt rozrzutni i działają w sposób nieprzemyślany. Ich wadą jest nieumiejetno odmawiania, w wyniku czego ludzie często się im narzucają i wykorzystują ich.

 

                                                                     Zadanie Domowe:

- Obliczyć aure podanej daty (nauczyciel poda jakie)

- Napisz czy rzeczywiście jeśli ktoś trafi na kolor, to takie naprawde jest? (dodatkowe*)

Dyr.MarysiaRadosz (21:56)
Skomentuj

05 marca 2008
str.12 Numerologia-Kabalista

Rodzina Potter- życie magicznej rodziny - Onet.pl Blog

(11:51)
3 few comments

06 listopada 2005
Numerologia

Dziś tak jak obiecałam :) Numerologia... Preczytajcie wszystko uważnie, bo naprawdę warto. To jest bardzo ciekawe... proponuję wam także później taką jakby zabawę... No to zaczynamy.

Słowo wstępne: Numerologia to dawna forma wróżbiarstwa (czyli wróżbitką też dobrą jestem ;)). Polega ona na przepowiadaniu przyszłości na podstawie różnych rekwiztytów (!). Numerologia opiera się na dwóch pomysłach. Pierwszy z nich to przekonanie, że imię zawiera istotne wskazówki dotyczące charakteru osoby, która je nosi. Drugi to wypracowana przed dwa i pół tysiąca lat temu teoria, że każda z liczb od 1 do 9 ma sobie tylko właściwe znaczenie, przez co wpływa na różne rzeczy.

Podręcznik do Wampirologii


URODZENI W NIEDZIELĘ

Waszą planętą jest słońce, źródło siły życiowej i wszelkiej aktywności, obdarzające wspaniałomyślnością i altruizmem. Dążycie do bogactwa i wysokich stanowisk. Macie silne poczucie sprawiedliwości. Brzydzicie się kłamstwem i oszustwem. Ale chęć sukcesu za wszelką cenę ujawni Wasze wady: zawziętość i bezwzględność. Pewność siebie i nieomylność staną się bliskie zarozumialstwa. To już niewielki krok do konfliktów z otoczeniem. Was jednak nie przerażają wrogowie. Radzę jednak, pohamujcie gniew i dumę, nie zdobywajcie władzy po trupach. Wtedy Słońce otoczy Was ciepłym światłem.
Zad.Dom
Odpowiedz na pytanie "Czy u was sprawdza się to co jest w liczbach?" Conajmniej pólstrony worda :D
i
Zrób wywiad z kilkoma osobami ( nie z tej szkoły)czy u nich sie to sprawdza

Uczniów: 0 Lekcja 5 2007-06-01 1.06.07r
Lekcja 5
Temat: Alfabet numerologiczny

W numerologii każdej literze alfabetu możemy przypisać wartość liczbową. W ten sposób każdemu słowu odpowiada liczba, będąca 'sumą' jego liter. Liczba ta prezentuje odmienną naturę słowa. Tym sposobem numerologia umożliwia przekształcanie zdań w cyfry, odkrywając ukryte relacje pomiędzy.