O czym chcesz poczytać na blogach?

Nsport

Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

Przejmuje się i dobrze patrzy w przyszłość!!!
Po fatalnym skoku w kwalifikacji i konkursie drużynowym w Kuusamo, Kamil Stoch zapomina o tym, co trzeba, koryguje niepotrzebne błędy i "idzie do przodu".

To są pierwsze zawody i nie ma się co blokować i rozpaczać, tym bardziej panikować, bo przed nami jest jeszcze cały sezon, także tutaj trzeba podnieść głowę do góry i wynieść z tej trudnej lekcji jak najwięcej. Wczoraj byłem troszkę podłamany tym co się wydarzyło, ale później po troszkę dłuższym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że nie ma co się przejmować i nie ma co rozpaczać, no bo jest jeszcze cały sezon przed nami. Czuję to po sobie, że ta moja forma jest. te skoki nie są takie złe-one są dosyć dobre, bo w próbnej serii nie skoczyłem najsłabiej, bo skoczyłem naprawdę bardzo dobrze i tą formę czuję w nogach. Nie trzeba się przejmować i patrzeć do przodu, bo ta forma przyjdzie i się na pewno ustabilizuje.

Kamil Stoch
jest dobrej myśli, więc i my bądźmy, bo "dobrze będzie" ;))


---------------------
źródło: nSport

Dorotka (19:29)

cocktail.blog

Czas leci, zbliża się majówka, coraz bardziej się na perspektywę wyjazdu napalam. Zwłaszcza, że jadę do Nieznajowej, a tam zawsze   jest fajnie:) Ogólnie w górach nigdy nie śmierdziało chujem, więc czemu miałoby teraz nagle nim zalecieć? Ekipa nieco eksperymentalna, choś w 2/3 moi towarzysze sprawdzeni wyjazdem do Lwowa. W sumie 1/3 z tej ekipy to moja kochana dziewczyna,więc ona też sprawdzona. Po tym jakże skomplikowanym falliczno-matematycznym wstępie przejdziemy dalej:)
   Drogą wyjaśnienia, o meczu Wisła- Legia nie pisałem, bowiem nie mam Polsatu Sport ani Nsport ani tam innych kanałów sportowych takich i nie mogłem śledzić na żywo, a co miałem - streścić recenzję z gazeta.pl albo legia.com.pl - ni hu hu nie będę tak robił.
   Ostatnio zabalowałem na weselisku nad morzem. Git hotel, basenik, jaccuzi w cenie, ogólnie luksus. Lecz jakoże zajechaliśmy tam z familią dopiero po 22 nic nie można było oszamać w miejscowej restauracji. Udało nam się znaleźć otwarty sklep(wbrew temu, co mówili pracownicy hotelu, coś było czynne w Mielnie). I doszło do sytuacji dość dziwnej, w hotelu za grube setki konsumowałem pasztet, serek topiony oraz bułki krojone.

Legia Jest – Blog Sympatyków Legii Warszawa

Reszcie zarządu doskonałego rozwalenia planów pojednania, bądź tak dobitnego ukazania kto w Legii teraz rządzi. A kto? Ludzie, którzy może i znają animozje obu warszawskich klubów, może i znają moc stadionu i jego kibiców lecz sprawami prioryretowymi – jak na biznesmenów przystało – pozostaje komercha i tzw. “lizanie dupy” swoim widzom na TVN-ie. Czy to tektura, czy to beton, mało istotne. Istotny jest moment i miejsce, w którym się na takie sytuacje pozwala. Brawo panowie, kibice są zachwyceni, wystarczy poczytać fora internetowe Legii. Jak to rzekł Mene(L)ik: “Peace, love and nsport “.

8 uwag

  1. Szum.

hajdaszek blog

Ale nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy przed urodzinami. Chcę widzieć efekty procesu zmian, ale nie chcę wkładać w niego zbyt dużo wysiłku. No coś tu się gryzie :/ Trzeba zacytować Grzegorza Markowskiego i fragment jednej z najpiękniejszych piosenek Perfektu: "spytaj siebie, czego pragniesz" i zacząć dokonywać "właściwych" (czyt. rozsądnych, przemyślanych) wyborów. To nie powinno być trudne. Przecież postanowienie, aby od teraz przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji kierować się tylko zdrowym rozsądkiem nie ma u mnie żadnej alternatywy... :]

Powód do uśmiechu na dziś: mam nSport!! :D


skomentuj (0)
2010-01-17 12:45:31 >> grasz w zielone? ;p

Nie mam opcji >edutyj< więc nowa notatka w całości poświęcona piłce kopanej ;]

Doniesienia z wysp brytyjskich: Chelsea pokonała Sunderland 7:2! Ale się panowie rozstrzelali pod nieobecność Didiera Drogby ;D Man U pokonał 3:0 Burnley. Żeby beniaminkowi strzelić zaledwie 3 bramki, to żal :/ Czerwone Diabły nie takie z piekła rodem ;] Również wczoraj Everton wygrał z Man City 2:0.

W La Liga odpadnięcie Barcelony z Pucharu Króla, aczkolwiek po środowym zwycięstwie w meczu.

siatkarki siatkarze - Onet.pl Blog

Najlepiej rozgrywający: Paweł Zagumny

 

madzialenka (17:37)
3 Ohhhhhhhhhhhhh...
Skra wyrywa Puchar Polski!!!
Siatkarze PGE Skry Bełchatów wywalczyli Puchar Polski. Wygrali oni turniej
finałowy w Kielcach.