O czym chcesz poczytać na blogach?

Npr radio

Na przekór przeciwnościom! - Onet.pl Blog

Ale też ruchliwość plemników, co ma istotne znaczenie w procesie zapłodnienia.

3. Nieznajomość siebie i własnego cyklu
Czy jesteś w stanie bezbłędnie określić szczyt owulacji? wiesz kiedy najlepiej w takiej sytuacji uprawiać seks? No właśnie. Okazuje się, że wiele kobiet przypomina sobie zasady NPR wiele lat po obowiązkowym kursie przedmałżeńskim, na którym to nawiedzona kobieta wciskała wszystkim zdjęcia obrazujące różne rodzaje śluzu kobiecego. I nagle okazuje się, że w akcie desperacji sięgamy po te szamańskie sztuczki nawiedzonej kobiety, bo tak bardzo chcemy uchwycić ten jeden jedyny dzień w miesiącu, kiedy mamy najwyższe szanse na.Obecność Babci, zrezygnowałybyśmy z niej. Do stołu zasiadałyśmy o 17.00 a o 18.00 już było po wszystkim. Dosłownie. Sprzątnięte, a każda z nas w swoim pokoju. Czasem z mamą oglądałyśmy filmy na video, popijając winko. Było smutno i jakoś tak sztucznie.

Marzyłam o Wigilii pełnej ludzi, o tym hałasie, harmidrze i zgiełku, paplaninie bez sensu, radości i żartach. O licznym spotkaniu przy stole. I nareszcie moje marzenie się spełnia! W tym roku spotykają się dwie rodziny przy jednym stole. I będzie superancko wesoło! :)
Tak, tak!

Macie prezenty? Ja mam :)
W tym roku postanowiłam być niegrzeczną żonką i pójdę na całość. Pod naszą prywatną choinką w gocławskim gniazdku.

Miski do mleka

 • koloodmocysercawkptplanecie 23.1.2012, poniedziałek o 3:39:28

  Ja w sumie zastanawiam się “po co”, przynajmniej w przypadku członków RIAA. Ostatni podcast Planet Money (http://www.npr.org/blogs/money/2012/01/20/145538772/the-friday-podcast-katy-perrys-perfect-year) jest o tym jak i czy wytwórnie zarabiają na muzyce, i to jest, like, na ostatniej prostej zanim w ogóle zdechnie. Kasa jest gdzie indziej – koncerty, merch, licencjonowanie, co jest dużo łatwiejsze do regulowania i ogarnięcia niż próbowanie do zmuszenia ludzi przekonania.

  Z obecnego klinczu. W sumie chodzi o to, aby dostarczać nie pojedynczy produkt (w epoce cyfryzacji możliwy do bezkosztowego powielenia) ale usługi dobrej jakości i dostępności (serwisy streamingowe są b. wygodne) i co za tym idzie opracować nowe sposoby wypracowania zysków. Czymś podobnym są tantiemy z publikowania wartości intelektualnych w radiu czy telewizji, a te często są płatne (platformy kodowane i kablowe, abonament).

  Pozostaje pytanie ile to “powinno” kosztować – Apple wycenia wypożyczenie filmu na 4 Euro. Wydawcy e-booków utrzymują, ze ich cena nie “powinna” być dużo niższa od papierowej (dostało mi się na blogu WO za powątpiewanie w tę ostatnią.

 • szeherezada5890.blog

  NPR: Wyrażanie prawdy naszymi ciałami. Choć antykoncepcja jest zawsze złem, istnieje dopuszczalna moralnie możliwość odłożenia w czasie kolejnej ciąży- mowa o naturalnym planowaniu rodziny (NPR)13. Umożliwia ono kontrolę urodzeń poprzez powstrzymywanie się od aktów małżeńskich podczas okresu płodnego. Nauczyciele NPR pokazują w jaki sposób możemy określić datę rozpoczęcia okresu płodnego, trwającego od 7 do 10 dni.
  NPR posiada szereg zalet: jest potwierdzone naukowo, nie powoduje efektów ubocznych, jak też nie wiąże się z kosztami, nie licząc jednorazowej opłaty za materiały edukacyjne. Badania wykazały, iż metoda ta jest skuteczna w odkładaniu ciąży.Mówię sobie- nie będę naiwna. Ale pewnie dalej jestem.
  Kolejny raz robię coś, żeby zapomnieć o porażce. Bo co mi pozostaje?

  Iść drogą i nie oglądać się wstecz.
  Robić to co należy i nie odkładać nic na później. Każda chwila wytchnienia jest ryzykiem. Zawsze jest zagrożenie, że nagle przyjdą wspomnienia.
  Wyłączać radio i tv. Jest to konieczność. Nasze społeczeństwo ma niesłychaną tendencje do preferowania piosenek i filmów o tym chorym, chemicznym stanie umysłu pod wpływem hormonów co to się niby nazywa miłość.
  Kłaść się spać jak najpóźniej. Nie mam kontroli nad snami;/ a szkoda.
  wniosek? Jakaś chora wegetacja. Można powiedzieć, że pije tą.

  Markomania

  Albumu "The End Of That"(2012). Wszystko wydaje się być w porządku, ale nie zupełnie do końca. Tym razem zagwozdek tkwi, w charakterystycznej motoryce utworu, która jak po sznurku prowadzi nas, do montrealskiej kapeli Wolf Parade i nagrania "You Are A Runner and I Am My Father's Son", z płyty "Aplolgies to the Queen Mary"(2005).

  Clash
  Direct Current
  Drowned In Sound
  Global Charts
  Jazz Forum
  Jazzarium
  JazzWeek
  Musicspot
  New Musical Express
  Nowa Muzyka
  NPR Music
  Official UK Charts
  Rock Magazyn
  Rolling Stone
  Screenagers
  Sound Colour Vibration
  Teraz Rock
  The Line Of Best Fit
  Uncut
  Uwolnij Muzykę
  Słucham:
  Radio BBC 1
  Radio BBC 6