O czym chcesz poczytać na blogach?

Noyce

"Angelina and Brad will be together for life"- James Haven - Onet.pl Blog

Gwiazdorowi partnerować miał na planie Demetri Martin. W pozostałych rolach obsadzono profesjonalnych baseballistów.

Przyczyną odwołania zdjęć, które zaplanowane były na przyszły tydzień, jest brak porozumienia producentów co do scenariusza, którego ostateczną wersję przygotował Soderbergh.

Noyce: Angelina Jolie "wie, jak skopać tyłek"

Angelina Jolie "wie, jak skopać tyłek". Tak przynajmniej twierdzi Philip Noyce, reżyser filmu "Salt", w którym aktorka gra główną rolę.

Noyce jest przekonany, że kolejna kreacja gwiazdy zrobi ogromne wrażenie zarówno na fanach dramatu, jak i kina akcji.

- Ten film to pokaz niebywale różnorodnych talentów Angeliny Jolie- tłumaczy reżyser. - I gdy mówię "niebywale", nie przesadzam. To doskonała aktorka dramatyczna, która przy okazji potrafi skopać tyłek jak prawdziwy facet. W filmie "Salt" zobaczymy obydwa jej oblicza.

Najlepiej ubrani mężczyźni świata

Film, kino, muzyka i literatura - Onet.pl Blog

Przyporządkowanie dla aktora, ale jak najbardziej opłacalne. Dlaczego? Film akcji zapewnia aktorowi sławę i pieniądze. Jest to chyba najpopularniejszy gatunek kina zaraz obok komedii romantycznej. Angelina Jolie oddaliła się od filmu z pościgami i strzelaninami, ale najwyraźniej tęskno jej było do scen walki i męczących pościgów. Szkoda, bo umiejętnie wcielała się w role dramatyczne (świetna rola w „Oszukanej”, u mnie 8/10).

            Phillip Noyce jest reżyserem znanym z kina akcji. Z Angeliną spotkali się już na planie filmu „Kolekcjoner Kości”, kojarzyć go jeszcze możecie z „Święty”, „Stan Zagrożenia” czy „Czas Patriotów”. Mimo, że zajmuje się tym gatunkiem od ponad 20 lat to monotonia go nie chwyta. „Salt” jest tego idealnym dowodem. Jest to wręcz podręcznikowy film akcji.

             Evelyn Salt jest oficeren CIA,.

Mój skromny blog

P.S. Dowartosciujcie mnie :D


Zwrot do Potterka :]
Ja nie zawsze dopisuje coś do ciebie, ale i tak wiesz, że ode mnie masz wielkiego buziaka :*:* :] PZDR

skomentuj (10)

Tłumoki!! 2005-06-12 12:53:33

Połowa z was nie zrozumiała mojej wcześniejszej noty :P JA używam kosmetyków ciołki, ale nie takie jak cień do powiek czy puder :] Nie przepadam za malowaniem się, :] Osiołki ;] No i cóż? Ogólnie spoko jest :] Popijam sobie Capucino i heh, spać mi się chce!! Wczoraj zasnelam o 3 w noyc a wstałam o 9 ;] I dlaczego?! Ja to mysle co w wakacje bede robic ;] Narazie planow jeszcze konkretnych nie mam :] Moze jakies propozycje z waszej strony?!


P.S. Mięciutka jestem ---> Fajnie powspominać stare czasy.... Heh :D


Cmoooookaaasss dla Potterka :D

skomentuj (9)

Bla bla bla :] 2005-06-16 19:22:59

No cóż... Po pierwsze, podoba się wam szablon?! :D Po drugie, miałam wziąść nagą laske jako szablon, ale uznałam, że wam się nie spodoba :] No a ogółem w.

::EDDIE OWNLOG::
Jesienny plener


      Sobota, 2 października. Biorę udział w wycieczce plenerowej Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej. W programie Kopalnia Soli w Bochni, trzy godziny pod ziemią, następnie zamek w Nowym Wiśniczu, tu bywała królowa Bona, wreszcie kościoły w Lipnicy Murowanej. Pod wieczór grill. Pogoda słoneczna, przewodnicy bez zarzutu, mnóstwo wrażeń.


02.10.2010 :: 22:00
Komentuj (0)


„Salt” z Angeliną Jolie


      Poszedłem wreszcie na "Salt" w reżyserii Phillipa Noyce’a. Rola Daniela Olbrychskiego nie była wcale taka marginalna, jak to sugerowano nim film trafił na ekrany. Znakomicie odtworzył postać odrażającego psychopaty z rosyjskich służb specjalnych. Podnosiły mi ciśnienie sceny ucieczki Evelyn Salt przed amerykańskimi agentami. Podobnych kaskaderskich akcji mogłoby być więcej.
      Angelina Jolie kojarzy mi się przede wszystkim z produkcjami "Lara Croft: Tomb Raider" (2001 r.) i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" (2003 r.). Rozkoszowałem się również filmem "Mr. & Mrs. Smith" (2005 r.) z udziałem Angeliny i Brada Pitta. Przy.