O czym chcesz poczytać na blogach?

Nowy targ

Szybowce & szybownictwo – blog

Powrót do domu. Wszyscy byliśmy pełni wrażeń, ale nasze entuzjazm ostudziło nieco samopoczucie całej naszej trójki… Podczas lotu było trochę zawirowań, trochę bujania i przeciążeń, ale emocje były tak duże, że o chorobie lokomocyjnej nikt nie myślał. Na to przyszedł czas w drodze powrotnej – dodatkowo po serpentynach, które są na trasie Nowy Targ – Kraków. Kolory naszych twarzy zmieniały się z bladych w zielone i na odwrót, ale obeszło się bez hmm… większych problemów. Wróciliśmy szczęśliwi.

Ten próbny lot widokowy uświadomił mnie, że warto. Przeżycia są nieporównywalne z żadnymi innymi i każdy kto potrzebuje więcej adrenaliny w życiu powinien spróbować..

life in frame - jaroslaw jarky haber

Np: udekorował klasę, przyniósł jedzenie dla chomików (lub zwierzęta), jednak trwało to dzień, lub dwa, tak jakby spłacał dług za negatywne zachowanie, po czym ze zdwojona siła wracał do poprzednich działań.

Odwróciliśmy się wszyscy od niego, postanowiliśmy go odrzucić!

jarky 2004-05-06 skomentuj (3)!!! Nowy wiersz w "po za granicami" Jest cudowny! Skromny Charlie określił to "kazdy tak potrafi - tylko nie kazdy slucha siebie wewnatrz .... " Ale ja wiem dobrze, ze nie każdy ma taki talent... nie każdy jest w stanie dobrać odpowiednie słowa...ba, nie każdy potrafi tak pieknie ubierac sytuacje w te słowa !!!
A tak z innej beczki...
Chciałam oznajmić,.>???? hihihihiCoz zblizyl sie kochani nasz wspanialy piatek mmmmmmmm - uwielbiam piatki :D slonce przypieka od rana - oby humor was nie opuszczal :)) czego i sobie zycze

A wieczorkiem :) koncer i jam session w pubie - KameleoN - u Bastka - i na dodatek imienieny Stasia - bedzie sie dzialo :) a jutro na rowerek w gorki Nowy Targ > Ząb > Gubałowka > Zakopane > Głodówka > Bukowina T. > Groń > Nowy Targ = 98 km :) >>>>>>>>>> Kto jedzie ze mna ??? :))) ZAPRASZAM :)))
jarky 2004-05-07 skomentuj (6)

taaaaa - jak juz wczesniej oglosilem - mial to byc ciezki week ... no i byl ;D:D:D piatek imieniny Stasia - jamm session w klubie Kameleon - impreza udana - siedzialm do 2 w.

wiernosc.blog

Po pachy, 3 patoli z Zabierzowa na waleta pakuje się podczas zamieci śnieżnej przy minusowych temperaturach do morza:D Rozgrzani kąpielą wracamy do knajpy i dalej sączymy piwko.
Kiedy przychodzi mój czas na powrót do domu, zahaczamy o hotel, dostaję jakieś browce na drogę (dojechał jeden) i udajemy się na dworzec gdzie po raz kolejny spotykam Mławę i Nowy Targ. W pociągu wspólna impreza. W Tczewie niby jakieś gratisowe śledzie miały stać ale jak to mają w genach... szybciej się zerwali.
W Zabierzowie melduję się przed 9 rano, na 12 jadę na rozmowę kwalifikacyjna w sprawie pracy i pół przytomny... dostaję ją hhehee.

Naprawdę był to weekend kandydujących do miana najlepszych w życiu:)

my jesteśmy śrubowkręty!!!

A tam śruboludzik nas wywalił do rzeki znaczy się do oceanu. pozbieraliśmy wszystko płyniemy niedaleko Sarajewa a ja ptrzę nie mam koszulki. Te słowa są do mieszkańców Sarajewa: WY JAK ZOBACZEć ZIELONA KOSZULKA TO ZOSTAWIć śRUBOKRęT JA SIę DOSTAć DO SARAJEWO I ODEBRAć  DZIęKUJę. No i jesteśmy w Trynidadzie a tam karteczka jesteśmy w Nowy Targ my Was pozdrawiać.  Zdenerwowalismy się i płynęlismy spowrotem i śpiewaliśmy piosenki, i takie tam. Klocuch dopisz zakończenie jak wracaliśmy do domu.
Filipowski

Śrubokrętów: 0

oswiecimianie.blog

Musieli sobie poradzić :) Jesli macie jakies wiadomości, które możnaby zamieścić to zapraszam do pisania.

Pozdrawiam!

skomentuj (1)

cracovia dzięki Tychom traci kolejna flage ! 2005-01-20 12:14:24

Kibice GKSu Tychy po wyjazdowym meczu z Podhalem Nowy Targ stracili na rzecz BKSu Bielsko jedną ze swoich najlepszych flag. Na dodatek była to flaga łączona z ich ziomkami z Kałuży. Po stracie na rzecz Wisły flagi Akademickiej a wcześniej na rzecz naszych przyjaciół z Jagiellonii Białystok flagi FC-BP ekipy zaprzyjaźnione z drugą drużyną Krakowa są teraz chyba najczęściej krojonymi w Polsce ekipami..

Dla nas także swoisty rodzaj wyjazdów). Nasz człowiek pojawił się także na meczu Real - Wisła, gdzie wraz z nim pojawiła się nasza flaga.
Działalność naszej grupy staramy się również promować w lokalnych czasopismach (min. numer listopadowy „RAM-u”), licząc na to, że w ten sposób zainteresujemy naszą działalnością potencjalnych nowych sympatyków ukochanego klubu.
W skład naszej grupy wchodzą nie tylko ludzie z samego Oświęcimia, wspierani jesteśmy przez kibiców z Bierunia, Zatora, Grojca i Włosienicy. Warta odnotowania jest swoista ciągłość dziejowa: we wspomnianej już przez nas wcześniej grupie Wiślaków z Oświęcimia niebagatelną rolę odgrywały osoby z Zatora,.

Ja i mój Brat - bloog.pl

Który służy zabezpieczeniu nienaruszalnych dóbr
człowieka. Życie jest pierwszym wśród tych dóbr. Kościół broni prawa do życia nie tylko z uwagi na majestat Stwórcy, który jest tego życia pierwszym Dawcą, ale równocześnie ze względu na podstawowe dobro człowieka."

bł. Jan Paweł II, Nowy Targ, 8 czerwca 1979 r.
 
 
 

toniezabawa.blog

Niestety na straty. Szkoda.

skomentuj (4)

trzynasty marca 2011-03-13 19:38:18

No co ja zrobię?
Zupełnie nie mam kiedy pisać. W międzyczasie wróciłem do Warszawy zahaczając po drodze o Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanową, Moczydło i Olkusz. Ilość prac biurowych powodująca konieczność walenia w komputer, przytłoczyła mnie. Praktycznie dopiero teraz, a jest niedzielny wieczór, mogę powiedzieć, że mniej więcej ogarnąłem zaległości i z prawie czystym sumieniem mogę jutro znów ruszać w drogę. Powinienem wymyślić formułę według której, jak.