O czym chcesz poczytać na blogach?

Nowy jork

szept.

Czeka mnie to liceum, byleby było takie jak chcę...hehehe...po sto razy mi się zmienia, ale już coraz bardziej przychylam się przy początkowych planach...rozszerzony angol...hmmm, spróbuję...no a potem, przydałyby się jakieś studia, tylko, że jak zacznę studiować to na zawsze zaszyję się w Polsce,...to kupa czasu...te studia i to liceum, 8 lat...hyh
Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, Nowy Jork, ja pi****le, jak ja bym się tam chciała urodzić...tylko, że wtedy nie poznałabym tylu fajowych ludzi...zrobię wszystko...by tam żyć...WSZYSTKO...

PS.(Do tych co nie wierzą!!!) Kto chce niech się śmieje...ale ja w to wierzę i jeszcze zobaczycie.

Frazy intymne - bloog.pl

| zaloguj się | załóż blooga

Frazy intymne

Kategorie
  • wszystkie
  • | Wielkie słowa
  • | Wiersze - bez myśli przewodniej, w kolejności zupełnie dowolnej

Mój Nowy Jork

niedziela, 24.
  • Sarah, Już nieistniejąca, ale może kiedyś?

Co jak i dlaczego

Sama nie wiem. Po prostu "szukam, szukania mi trzeba". Sensu? Wolności? Ludzi? Siebie? Pewnie wszystkiego po trochu.

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Ostatni wpis w księdze:

  • data: 03.02.2010 16:27:55
  • autor: malinowo186
  • treść: Mi³o tu. Taki p...

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Podróż do USA | Nagroda w Konkursie Klubu Przedsiębiorcy

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

3.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Każdej minucie, po prostu nie wiemy tylko dokładnie kiedy one nadejdą – dodaje.

Ostanie duże trzęsienie ziemi nawiedziło Nowy Jork w 1884 roku. Miało siłę 5,4 w skali Richtera. Epicentrum znajdowało się pod wodą pomiędzy Brooklynem a Sandy Hook. W wyniku wstrząsów nikt nie zginął, zanotowano jednak poważne zniszczenia budynków.

Nowy Jork nigdy nie doświadczył trzęsienia ziemi w skali 6 czy 7 stopni Richtera. Jednak już pięciostopniowe może burzyć budynki z cegły, przewracać kominy i doprowadzić do katastrofy w podziemnej sieci metra.

Cytowany przez lokalną prasę w Nowym Jorku znany sejsmolog John Armbruster twierdzi, że w dzisiejszych czasach zniszczenia po trzęsieniu ziemi w skali około 5 stopni Richtera byłyby znacznie większe niż w 1884 roku.

- Dziś kiedy mamy znacznie więcej budynków i znacznie więcej ludzi, można się spodziewać strat sięgających w miliardy. Gdybym doszło do trzęsienia ziemi zapewne.

.:TransFormers Humanizacja:. - Onet.pl Blog

Adres bloga, chcąc bym dodała cię do linków, to tylko jeśli zrobisz to samo z moim blogiem. Albo jeśli blog właściciela mi się bardzo spodoba. ^^
4) Nie znoszę SPAM-owania, czyli że wchodzenie na blogi tylko by napisać swój adres i już więcej się nie pojawiasz. Takie komentarze będę usuwać (chyba, że podlegają pod punkt 2).
5) Powiadamianie o nowych notka tylko jeśli o to poprosicie pod najświeższą notką. Mile widziane kontakty gadu-gadu (mój numer gadu to 6727108)

24 lutego 2012
___________________________
Data urodzenia: 16.09.1974
Miejsce urodzenia: Denver; Stany Zjednoczone.
Miejsce zamieszkania: Nowy Jork, Colorade 25
Zawód: właściciel zakładu naprawczego "Optimus".
Krewni: brak.

moiaussi blog

Później dostrzeżecie wartość.

moi aussi

Tagi: film, kino, ukryte, biała wstążka, haneke, rok przestępny
skomentuj (0)


2011-06-27 20:16:09
Synekdocha. Życie.
Synekdocha. Nowy Jork. (2008r.)

Synekdocha to rodzaj metonimii, w którym zastępuje się pewne zjawisko nazwywając je lub zastępując je innym. Nowy Jork jest tą synekdochą? Wskazuje na ciągłe życie? Na cały świat? Na bohemę artystyczną? Na człowieka? Na wszystkich ludzi? Teatr, sztuka,.

Z pamiętnika młodego geja... - Onet.pl Blog

Demokraci przy wsparciu kilku Republikanów zagłosowali za legalizacją w stanie Nowy Jork małżeństw homoseksualnych. Już za 30 dni Nowy Jork stanie się największym w USA stanem, w którym będzie to możliwe.
Ustawę o legalizacji małżeństw homoseksualnych podpisał demokratyczny gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo, a kontrolowany przez republikanów nowojorski senat poparł nowe prawo. Już za 30 dni mieszkające w tym stanie pary tej samej płci będą mogły zawierać związki małżeńskie. Za ustawą legalizującą małżeństwa homoseksualne było 33, a przeciw 29 senatorów. - Jesteśmy liderami i dołączamy do innych dumnych stanów, które uznają nasze.