O czym chcesz poczytać na blogach?

Nowości muzyczne

wloka -- moje zycie...

Na jakiejś beznadziejnej stronie i dzień w dzien dostaje teraz po 200 maili typu "do you want have bigger penis?? no pils no drags your pennis will be bigger..." no właśnie samo mówi za siebie... (znaczy nie myślcie że chodzi tu o porno bo nie o to chodzi. idzie tu o sprawy medycyny, jakieś konkursy, nowości muzyczne i filmowe poprostu takie do zadka)


po 2) mam ostanio częste zwroty akcji o 180 stopni... =/ raz chce a raz nie chce... a tymbarki mi w tym nie pomagają... no ale jak to kaka powiedziała (tu nastapiła pewna przeróbka, nie moge wam przekazać tego dosłownie bo była by. Naprawdę mam na imię Tomek. Jestem z łódzkiego, mam 15 lat. Interesuję się muzyką w szerokim znaczeniu, głównie hiphop. Gram na pianinie i gitarze basowej. Od niedawna moją pasją są wschodnie sztuki walk. Lubię wypady na miasto z przyjaciółmi. Cenię szczerość. Myślę o założeniu zespołu muzycznego.
W przyszłości chciałbym zostać dziennikarzem. Jestem współzałożycielem radia internetowego.
Lubię czytać bravo.pl :) i poznawać interesujących ludzi.


ku*** nie no wszystko ale bravo napewno zna sie na tym najlepiej...
wogóle oni sa tacy.

lilka !

COŚ DLA USZU :) 2011-03-27 Cześć. :)
Witam Was na moim blogu. Jest on poświęcony tak naprawdę wszystkiemu. I muzyce, literaturze, modzie, plotkach i gwiazdach.

Na początku chciałabym zacząć od nowości muzycznych. Najbardziej polecałabym utwór Blue Cafe - Buena. Szybko wpada w ucho. A tak na marginesie mam słabość do takich tanecznych piosenek. :) Od piątku słucham tylko tego i jeszcze mi się ta piosenka nie znudziła. :) Bardzo zaskoczył mnie ten utwór. Nie wiedziałam, że Blue Cafe.

(mało ważne) zapiski małsa

Hehe... od razu się lepiej czuję... =D w końcu nałapałam świerzości do życia... Czuję się jak nowiuśko narodzona i jest the best!! =P Z rodzicami jest już loooz... =D troszeczke gadania... ale udało się... mam kompa kiedy chce!!!! [jupi] ołłłłł jeeaaa =D!! I jeszcze mam tyle nowości muzycznych że to bajka... =D BICIK - tlen dla moich uszu!! =D I wogóle zaczęło mi się układać w życiu!! Nie chodzi mi o życie takie no wiecie... z menem czy coś ale... OGÓLNIE!! Zachciało mi się żyć =D!! A że nigdzie nie jadę na wakacjony to lepiej... właśnie zaraz sobie wyjdę na.

world in the music


zamów newsletter