O czym chcesz poczytać na blogach?

Nowa szkoła

Blog Mi Vida, Mi Camino

Totalnie rozbita. Nie umiem się pozbierać. Mam wrażenie, że moje życie to wieża, która właśnie runęła i rozsypała się na miliony kawałków. Każdy kawałek ma swoje miejsce, lecz jednego brak. Uparcie układam wszystko od nowa, lecz z powodu braku tego jednego kawałka, wszystko się wali. Nie mam na nic ochoty, tylko bym spała. Ehhh......jaka ja jestem głupia. Już kiedyś dostałam nauczkę, że faceta nie należy dażyć żadnym uczuciem. No ale niestety, ja.


Ale ja dawno nie pisałam. No ale to dlatego, że nie mam ostatnio na nic czasu. Tylko szkoła i nauka =/ Masakra =P Ale coż takie życie......

Nowa klasa...... Hmmm...... Bardzo fajna. Zżyłam się już z nimi. No fakt faktem nie wszystkich lubie, ale ogólnie klase mam fajną.

~~~martcia-tusia blog~~~

Ale i tak jestem z siebie dumna. Te nieprzespane noce, pisanie konspektów do piątej na ranem, prowadzenie lekcji... Niezapomniane przeżycia. Było trudno, ale się opłaciło i nie żałuję. Ale znowu to co dobre szybko się kończy. Letnia Szkoła Magii, 2 Gniew 2005 dobiegł końca. Rozjechaliśmy się do domu. Nie obyło się bez fontanien łez. Gniew był zalany, jak co rok. Zapomniałam dodać jeszcze, że nad zamkowym dziedzińcem wisiał wielki kondom, chroniący zamek od.Roku szkolnego... To straszne... I jeszcze na dodatek, pomimo tego, ze dzisiaj jest ostatni dzień wakacji, rodzice nie pozwolili mi się wyspać i już o 10 zerwali mnie z łóżka... Mam nadzieje, że ten rok nie bedzie taki straszny... I że nowa szkoła okaże się ok i nowa klasa będzie w porządku... Oby, oby... A tak przy okazji, to...
MACIE HIV'A!!! XX
I BULE!!! X
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
0
.

"SZCZEROŚĆ NIE CZYNI DZIEWCZYNKI NAJBARDZIEJ LUBIANĄ KOLEŻANKĄ ale przynosi szacunek. A kiedy miła dziewczynka nauczy się szacunku do siebie, to zawsze jej się uda." - bloog.pl

I wiecie,co? W takich chwilach normalnie powraca mi wiara w człowieka! PRzekonuje się, że ludzie to nie banda egoistów wyznjąca zasade EVERY MAN FOR HIMSELF. W takich chwilach naprawde chce się żyć.

 

roosie

 

PS. nowa ikonka bloga..dziwna??Podziel się:Ale nie narzekam, bo w sumie przyznam się szczerze, że mi tego brakowało. Ktoś zapyta jak może wogóle komuś brakować szkoły? A może..a nie tyle szkoły co całego rzeczywistego świata. Bo dzięki temu ze jest szkoła nie mam czasu na pierodły, na telewizje, na kompa:), a przede wszystkim nie mam czasu na beznadziejne zastanawianie się, rozmyślanie, gdybanie, marzenie, nadzieje itp. Bo szkoła zapycha mi główkę i męczy. Przed zaśnięciem nie.

...Nasza miłosc nigdy nie zgaśnie gdyż wieczna jest ...

Z dziewczynami złapałam kontak:) i sa naprawde fajnutkie nawet ta zdzira :) jest oki:) hmm a co do nuczycielii a włascie wychowczyni to ta kobita obleci:) ale chyba bedzie fajnutka:) babka od polskiego:) jest tez sympatyczna:)
dzisaj przed szkoła ( mam na popołudnie niesety) byłam, z weronika u nas w gimie:) mm ale tam milo wejsc szkoda ze nie da sie uczyc:() była u pani od histy i od pani od polaka wysciskała nas:) kochan:)
ale teraz nowa szkoła nowi nauczyciel i trzeba sie z tym pogodzic bedzie godd:) grud to dobre mylenie:)2004-09-02 19:10:05 skomentuj (20)


..czas przemija...


szkoła nowa.