O czym chcesz poczytać na blogach?

Nowa era matematyka

Zespół Szkół nr 2 w Wielu

Jakiś sposób, niektórzy mieli na sobie poprzyklejane trójkąty prostokątne, inni byli poobklejani trapezami, a jeszcze inni twarze mieli zamalowane kołami. Entuzjazm publiczności wywołała konkurencja o nazwie: „pokaz mody matematycznej”, nie lada wyzwaniem okazał się turniej „jeden z dwunastu”, w którym wyłoniono trzech najlepszych matematyków. „Slalom matematyczny” wymagał od uczniów nie tylko sprawności fizycznej, ale także.

Kategorie

  • "nowa era"
  • Apele
  • Bez kategorii
  • Biwaki
  • Imprezy szkolne

simon118.blog

Mi się nasuwa na myśl to nieprzewidywalna i zmienna... Dlaczego? Megi wie dlaczego,inni mogą się domyślać. Co jeszcze...Megi jest bardzo ładna. I ma zajebisty uśmiech jak się cieszy. Megi nie lubi matematyki,a matematyka jej. Tak jak ja mam z fizyką... Megi potrafi być bardzo chamska,a także bardzo kochana. A jak jest chora to jest "Mała,biedna i chora Megi". Do tego nie potrafi zarażać :P. Megi lubi imprezy. My też... Megi.By było :D. Dziś było świętowanie zakończenia roku szkolnego w Cenzurze i Róży,znów mi wieczorem nieswojo było-to już codzienność. Przebywanie ze mną wieczorem może być niebezpieczne dla zdrowia psychicznego...
Nowa era w RD-mam nadzieję,że rownolegle rozpocznie się nowa era w moim życiu...czy dam radę?

"Chuj na to kładę,bo i tak damy radę (razem!).
z lojalnym squadem!

bahama mama!

Kilka powodów zeby go nie zakańczać. Wogóle dziś jest mi bardzo przyrko, i nie sympatycznie się dziś czuje. Nie sympatycznie ja takie coś powieziałam? Czuje się poprostu do dupy. Chumor zszedł mi już na ostaniej lekcji matematyki, okaząło się ze sparwdzian który poprawiałam, poprawiałm dobrze ale na tyle samo punktów. To po jaką cholere ja go poprawiłam! Jest mi bardzo smutno, ale to nie z powodu kiczowatej matematyki ale z powodu tego.

Widzieć różne rzeczy. Tak więc, Patryk, Piotr, Paulina, i reszta ludu która sie odezwała, dziękuję za wsyztko, naprawdę dziękiw am wiem że mam wsparcie! Tak więc koniec z tym co było w tamtym roku, nadeszła nowa era! Moja era, i naprawiania błędów. A teraz ide się połozyć bo wiem że zaczynam bredzić.

2003-01-05 00:38:09 skomentuj jeśli umiesz zaskoczyć (2)

...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami...;):*=)

To moje pierwsze w życiu zatrudnienie, pierwsze zarobione pieniądze. To daje trochę satysfakcji. Co do studiów?:) Hmm narazie mi się podoba;) Uczelnia super, możliwości tysiące jedyne co mnie okropnie przeraża to matematyka na pierwszym roku;( i jak przejdę przez majcę to już chyba ze wszystkim dam radę. Ludzie wydają się sympatyczni ale jeszcze nie było okazji żeby poznać ich bliżej. Mam nadzieję, że z biegiem czasu to się.

Komentarzy: 1 Nowa era. 2010-10-09 Nastał październik i nowa rzeczywistość. Czas studiów. I moja miłość od pierwszego wejrzenia narasta do Krakowa oczywiście:) Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do spędzenia tych 5 najbliższych lat. Cieszy mnie to, że większość.

Siddael Re-Back

Was rwanymi myslami które same proszą mnie o wolność...coraz delikatniej...coraz smutniej...coraz bardziej nierozumiany......osuwam się i nawet nie wiem w co...czysta matematyka...chyba jedynie ułuda szaleńca który szuka jedynie dwóch rozumiejących źrenic, i nic poza tym i nic ponad to....poprostu zajrzyj we mnie....poprostu.2008-02-07 21:40:22 skomentuj (0)


Stan faktyczny
I tak oto trwają nowe fakty jak niezawisłe systemy wszechwładz, połamane przyjaźnie i miłości jak śmieszna ułuda przemieszana z groteską..popychający ku odrazie widok stanu tego co.
Czas...nowa saga....nowy cel..i to samo bydło do wybicia wzgardzenia trwania....

2008-02-10 22:03:05 skomentuj (0)

pajmon blog

Strona główna


Nowy wiersz.......
Dzisiaj na Matematyce złapałam straszny dołek w pewnym momęcie myślałam by wyjść , pójść gdzieś gdzie nie ma ludzi i płakać ! Dlaczego wszystko tak boli ? Dlaczego muszę dzwigać tak okrutny ciężar jakim jest moje życie ?!.
Wy jako słudzy pokornie klękacie
Jej swoje dusze przecież oddacie
A ziemia wciąga owoc zła i przemocy
Wylęgniętej w czarnym płaszczu nocy
Potęga zła do jądra dociera
Teraz nadchodzi nowa era
Przekleństwo niczym lawa gorąca wybucha
A diabeł każdemu szepce do ucha
"Zdradz bliskich i marzenia"
To jest cena wierności - poświęcenia
Ja odwracając głowę daję do zrozumienia
.

Darthus

Komentarzy: 5 Nowa era się budzi... 2008-10-31 Wpatruję się w niebo, czekając na brzask... wezwanie do.2008-10-23

Byłem dziś na uczelni. Tzw. Krwawy Czwartek, czyli połączenie ćwiczeń fizyki z wykładem, repetytora z Matematyki oraz laboratoriów chemicznych, oczywiście z wykładem, nie doszło do skutku. Przekraczając dziś próg Uniwesytetu doszła mnie nowina, która rozjaśniła mój ponury świat choćby na jeden dzień... Lektorat Dziekański :) czyli zajęcia odwołane... a myślałem że mojego humory nie.