O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nowa era

By Following The FREEZING MOON

Tyle dróg a każda wydaje się nieodpowiednia lecz rozwiązanie przyjdzie wraz z pełnią... Dajcie mi jakiś cel jakieś zadanie abym mógł wyrzucić z siebie gniew,abym mógł w spokoju myśleć. Wszędzie widze krew, którą chcę przelać...

Axe-age Rkstid
Sword-age Sverdtid
Wolf-age Vargtid

Tak nadchodzi era wilka mój czas, czas w którym ruszę z posad cały mój świat i odbuduje go na nowo... oby w jak najlepszej postaci nie tylko dla mnie ale dla innych. Ragnarok jest blisko i tylko od innych zależy kogo wilk rozerwie... krew będzie spływać, moich wrogów rozerwę na strzępy... niech to będzie ostrzeżeniem.....

FenrisWolnym. Teraz nawet w miejsca które były dzikie 10 lat temu wdziera się cywilizacja... ten przeklęty postęp. Lecz małpy ciągle coś rozbudowują, niszcząc naturalną równowagę. Świat chyli się ku upadkowi jednak z Tego może już nie wyjść. RAGNAROK nadejdzie wkrótce jeżeli małpy się nie opamiętają.... Tylko czy później nadejdzie nowa era. Czy VARG TID era wilka będzie ostatnią erą Świata. Być może tym razem miot dostanie szanse by rządzić ziemią oby tak się stało.

LUNA trochę uspokoiła wilka który zaczynał wyrywać się z łańcuchów... jednak już niedługo wilk kogoś rozszarpie czuje To ... jest silniejsze ode mnie....

.

Szatan ma po mordzie! // perdurabo'o7

Odbiorcy wydaje się, że jest nadal w obrębie Słowa objawionego i podświadomie przyjmuje do wiadomości ideologie antychrześcijańśką. Innymi nazwami new age to między innymi: „Era Wodnika” („Age of Aquarius”), „Sprzysiężenie (lub Konspiracja) Wodnika” („The Aquarian Conspiracy”), „Nowa Era”, „Nowa Epoka”, „Nowa Świadomość” („New Consciousness”), „Era Solarna”, „Nowe Myślenie”, wspomniana „neognoza”, „neopoganizm”, „Nowy Paradygmat” („New Paradigm”). Tym nowym paradygmatem ma być twierdzenie, że wszechświat składa się z.Zmienić Twoje życie! Nie może! Ale nie o tym przecież chcę Ci pisać!

Chcę Ci powiedzieć, że jest ktoś, kto inaczej myśli, jest ktoś kto co innego Ci oferuje, jest ktoś na kim się nie zawiedziesz (pomimo tego, że wiele razy już wydawało Ci się, że się zawiodłeś!), jest ktoś kto Cię kocha! Nie ważne czy masz na imie Kowalski, Nowak czy nawet Hitler! On Cię kocha i ma dla Ciebie wspaniały plan! Nie wierzysz! Twoja sprawa! Ja Cię nie przekonam - może przekonać Cię tylko Bóg - tak jak to zrobił ze mną. Pamiętam moją pierwszą normalną (btw przełomową) modlitwę:

"Boże - jeśli jesteś - to przepraszam Cię za wszystko co.

Blog urko138

Chuj z tom bajko na naj gorszy jeszt tinki łinki mug bym tak wymieniacz bez konca

Komentarzy: 2 nowa era 2007-06-05
 zwrotka 1

4 Czerwcza  skoncył się komuna i nadeszła  nawa era era lepera  kurde ktury zasiada na najwozniejszym  miejszczu w brukseli a w Polsce odbywajon się euro 2012  i nie będzie prohibici

Rfe:

4 Czerwcza skoncyła się komuna i nadeszła nowa  era demokraci a po kilku latach nadeszła era lerera i Polska z ukrainom  organizujom euro 2012  Polska biało - czerwoni pątenga świata i kolepka europy

zwrotka 2

Niechaj na polska żyje w.

inna Dzień dobry. Kocham Cię

Amen.


..3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkurwiona,że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy : ' nie obudziłem ? '. oczywista odpowiedź ' oczywiście , że nie.'


Była Prehistoria, Starożytność, Średniowiecze, Nowożytność.. a teraz ? powstała nowa era.Era Wygasających Uczuć.


ogarnij kotku że nie ma cię już w środku !


Najpierw mówili: nigdy Cię nie skrzywdzę. I to już powinno być dzwonkiem alarmowym, bo przecież człowiek, który nie ma zamiaru skrzywdzić, tak nie mówi. No, czy jeśli spotykasz człowieka, to zapewniasz go od razu, że go nie zabijesz?

PIJ MLEKO BĘDZIESZ WIELKI !!!!!

nocniczek - archiwum


[strona główna]


wrzesień 2004


Nowa Era
Nastała nowa era, era sportu:) W sumie ta nazwa jest niezbyt poprawna ale co mi tam:) Chodzi tylko o to że ja... MIchalina razem z moją kuzynką od tygodnia wstajemy co rano o godzinie 5 i idziemy dolasu sobie pobiegać:) No co trzeba gubić kilogramy... taka gruba się robie:) Po małym.
Bo jestem niegrzeczna i nie słucham tatusia który kazał mi być grzeczną, nie chodzić na blałki i nie robić żadnych przekrętów...:)
nocniczek 2004-09-21 15:48:08
skomentuj (4)
KUPA:)
Dawno temu kiedy jeszcze dinozaury chodziły po ziemi, nie trudno było, oberwać lub wdepnąć w kupe. Teraz kiedy nastała era sprzątania po własnym psie jest to dużo trudniejsze. A jednak znam osobe ktora ma do czynienia bardzo często z odchodami zwierzęcymi:( Tak, tak zorientowani wiedzą że pisze teraz o Błazejku...:) W zeszłym roku miał przyjemność zostać osrany przez gołębia, dziś miał on bliskie spotkanie z kupą psa... hmmm... byłoby dobrze gdyby każda z.

Nowa era sprawdziany

NoCa SiE ZaCzeLo NoCa SzKoNcZy Sie..... - bloog.pl

Wiele tajemnic tajemnic o ktorych nikt nigdy sie nie dowiedzial a w jednej chwili przez nie poruzumienie moglismy siebie stracic nawzajem....lecz przez nasza silna wole chcemy od nowa zbudowac to co nie dawno zepsulismy przez jedno male glupie slowko moglismy stracic siebie wzajemnie stracic nie tylko bliska osobe ale takze 10 lat znajomosci...znajomosci.Ale byly luuzy:):) jutro tez mam nadzieje ze beda luziki bo mam na 8 i do 12,30 :) ah...:):)jak to dobrze ze nauczyciele od czasu do czasu zachoruja;):)no ale jutro histooria i sprawdzian z pojec z dat i postaci mam nadzieje ze cos wymysle..:);)hehehehhehe pozdrawiam wszystkich moich znajomych  tych co lubie i tych co nie lubie no i oczywiscie tych.Weekendu na ktory tak bardzo czekalam ten tydzien dosc szybko mi minol poniewaz duzo nauczycieli u mnie w budzie po prostu zachorowalo no i ja tez ale na glowe hehehehehhe stwierdzam fakt ze pogarsza mi sie z dnia na codzien coraz bardziej gdyz jak jestem w budzie to mam rozne wizje z ktorych jak zawsze jest nera...no ale zawansowani wiedza o co lotto Co nie Malwinko;):) hiihihihihihihiihihiih:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:no coz ale bez mojej klasy i bez mojego jedynego skarbka Adaska.

.:: BLOG KLASY III E ::.Ton ami M. :P
skomentuj (0)
2005-03-23 23:14:36 >> oooostatniiiii (Dzień Świra)

życie staje na głowie dziś wszyscy oczekiwali represji na polskim z powodu ucieczki a tu nic wchodzimy sprawdzenie obecności i to co zawsze, SZOK ciężko przeżyć taki wstrząs chyba bardziej naturalne były by jedynki niż takie nic
jeszcze nam uśmiech nie schodzi po tych kartkówkach z matmy już zaczynaliśmy uczyć się na.Słuchacze jest GIT pełen wypasik, jeszcze troche i bedziemy to MY królować w tym poniemieckim bunkrze. I jeszcze raz: drżyjcie inne klasy, KLASA IIE ZBUDZIŁA SIĘ Z ZIMOWEGO SNU I RAZEM Z ODRODZENIEM I PRZYJŚCIEM WIOSNY NADCHODZI ERA NASZEJ KLASY !!!!! A więc drodzy koledze i koleżanki z klasy Euklidesy w górę i do dzieła, trzeba pokazać innym co to znaczy być KLASĄ !!!!

Główny Ekspert od zamieszania Asia von Sportowa

skomentuj (6).Zawsze marzyli o dwóch pracach klasowych pod rząd.. A może to taka mała zemsta za wiosenną ucieczkę???????

Główny Ekspert od zamieszania Asia von Sportowa
skomentuj (1)
2005-03-31 22:10:32 >> Nowa porcja fotek...;D

Nadszedł czas, aby chłopcy ujawnili swe twarze;D co prawda brakuje tu dwóch osobników, ale... no może następnym razem się załapią. Boys! boys! boys!

Fotka.

Nowa era matematyka

bLoGaS

Grudziądza sam niewiem po co ale to juz jej sprawa,Jutro szkułka od samego ranka wiem juz nawet co bendzie same nudy i nauka  bo tak zawsze jest ale niedługo koniec roczku chociaz niezawesoło bo mam słabe ocenki nop noto teraz kończe i pozdrówka dla wszystkich ziomków oraz czytajacych... 

Komentarzy: 4Też zapraszam do grania na stronce www.thecrims.com  fajna gierka a nawet powiem że zajebista ale co mi potym jak bendziecie chcieli to sami zajrzycie ,a co bende robić dziś ? dobre pytanko bende robić lekcje z geografi,matematyki,polskiego.histori,i wielu innych przedmiotów.dziś sciągłem sobie z neta zajebiste dzwonki na komórke siedziałem na gg i oczywiscie zamulałem. Na koniec dnia zaczynam jak. 2006-04-17

Hej ziomalki założyłem sobie tym razem blogsa na interi postanowiłem zaczać wszystko od nowa bende opisyweł moje dni wolne oraz zainteresowania oraz  wszystkie pozostałe dni tygodnia bende pisał wmiare moich morzliwosci codzien nowe noteczki i mam nadzieje że bendziecie komentować.

..:: Manhattan Island ::..

Po całym wydarzeniu. Ale co tam.. w końcu długi czas upłynął od ostatniego razu.
Tak, tak. Już od dawna nie trzepałem dywanu.

PoZDro ;)
chandler 2005-08-09 15:42:28
skomentuj (7)


Nowości ciąg dalszy

Jak obiecałem wcześniej - dziś kolejne nowości. Pierwsza widoczna jest już.21:50:30
skomentuj (5)
kilka słów

Nie mam Veny na jakąś długą notke, ale chciałem kilka słów powiedzieć.
Mianowicie... matematyka jest do dupy!!! to po pierwsze :P
Po drugie, nieziemsko się wkurwiłem oglądając wtorkowy mecz Wisły w Atenach (nie, ja nie byłem w Atenach - ja.Głosujących stwierdziło, że zrezygnowałoby z jedzenia, a 37,5% - z seksu. Głos oddały 32 osoby.
No dobra, to co nowego poza szablonem? Idea. Nie, nie sieć GSM (Era rulezzz :P). Otóż mam pewien plan. Zamierzam przez bliżej nieokreślony okres czasu, poczynając od dziś, zamieszczać jak największą mozliwą liczbę notek. Oryginalnie plan zakładał, że codziennie będzie jedna nowa notka, ale stwierdziłem, że jest wyjątkowo mało prawdopodobne aby mi się to udało, więc zakładam że co dwa-trzy dni będę coś pisał. Ciekaw jestem co z tego.

Andrzej Jordan Szmilichowski - bloog.pl

Czy niesprawiedliwości, mówi o nieograniczonej sile wiecznego trwania.

Zdarzył się kataklizm natury i już krzyczymy: Boga nie ma! Przyjmujemy ze spokojem historyczną wiedzę o cyklach, erach, eonach, mamy świadomość znikania całych cywilizacji, mistycy i mędrcy zapowiadają zbliżającą się zmianę cyklu, ale gdy dotyka nas naturalny ruch natury, podnosimy larum: Nie ma sprawiedliwości! Bóg to iluzja!

Historia  ubranej w morfologię świadomości.

Tak wykształciła się sfera myśli, powstało królestwo człowieka i życie dokonało z tą chwilą wielkiego kroku naprzód. Rozpoczęła się nowa epoka, na scenie świata pojawiło się stworzenie uważające siebie za punkt centralny, narodziło się „Ja": W rzeczywistości powstał zupełnie inny, nowy i odrębny świat. Abstrakcja, logika, wybór, wynalazki, matematyka, sztuka, czas i przestrzeń, miłość, niepokój, marzenia... Wszystkie te formy są niczym innym, jak fermentacją owego nowopowstałego centralnego punktu, Ja.

Procesy.

Blog eternallyinsane

- co ci się we mnie nie podoba ?
- jesteś ideałem ! tylko jedną rzecz bym w tobie zmienił... twoje nazwisko na moje . <3jak ktoś mówi do mnie "NARA" to tak jakby mówił mi "SPIERDALAJ"Nastała era skurwysynów.Sam dół, na wiadomości z przed kilku miesięcy. doskonale wiedziałam że będą tam tylko i wyłącznie od Ciebie, których nie byłam w stanie kiedyś usunąć.pisaliśmy ze sobą całymi dniami. czy to na polskim, matematyce czy angielskim. nawet czasem nie ćwiczyłam na wf tylko dlatego by móc z Tobą dalej pisać. uwielbiałam kiedy się na mnie tak cholernie słodko złościłeś, pomagałeś mi i dawałeś jakieś.!!Chciałabym się z kimś spotkać.
Usiąść i zacząć opowiadać- bez granic i bez barier.
Wspominać. Wrócić do tamtych czasów,
przypomnieć sobie wszystko od nowa..."żeby zrozumieć musisz na ulicy się wychować"


"bo w sercu złodzieja jest jedna bajera - ukarać frajera""dowiedziałem.