O czym chcesz poczytać na blogach?

Novak djokovic

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog

Grala juz od dluzszego czasu. Zmiana rakiety powodowala rowniez nowe reklamy swojego produktu. Head czyli producent sprzetu do tenisa ma coraz bardziej pokazne grono. Oprocz wymienionej juz 3krotnej triumfatoki Wielkiego Szlema Headem gra takze lider rankingu tenisitow Novak Djokovic, Andy Murray czy Tomas Berdych.

Masha i Novak - najgoretsze gwiazdy tenisa ostatnich miesiecy wzieli udzial w.... reklamie! Nie jest to jednak bowiem zwykla reklama. Znany z parodiowania zachowan Rosjanki na korcie juz od US Open 2007 Djokovic tym razem.

Tok Wydarzeń - Onet.pl Blog

Mamy wspaniałych bramkarzy, ale napastniów do dupy". To chyba nie zupełnie tak, ale niech Wam będzie. 


Tenis. 

Roger Federrer wyeliminowany, Novak Djokovic też. Obydwaj odpadli po wspaniałej walce. Chociaż ten drugi śmiem twierdzić ,ze dzięki błędnym decyzją sedziego. Mniejsza o to. Stało się, i z całej światowej czołowki został juz tylko Rafael Nadal. Chyba posłużyło mu wspólne nakręcenie klipu z.

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog

     

 * Udało mi się znależć fotki Marii z 4th Annual K-Swiss Desert Smash. Zdaje mi się, że Maria grała jakiś charytatywny mecz deblowy, który odbył się w La Quinta. Maria grała w parze z Serbem Novakiem Djokoviciem.

   

* Kolejna fotka. Ta akurat jest z treningu, czyli widać Rosjanka zaczyna trenować przed turniejem Pacific Life Open, która właśnie rusza dziś w nocy polskiego czasu.  Maria będzie rozstawiona z numerem 4, pierwszą.

Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu

W czołowej 20… Czas pokazał, że Tipsy nie miał racji…

O Troickim pierwszy raz zrobiło się głośno w połowie 2007 roku. W 2.rundzie turnieju rozgrywanego w chorwackim Umagu doszło do bratobójczego pojedynku: bohater naszego artykułu zmierzył się z Djokovic’em. Dla Novaka, który był wtedy wschodzącą gwiazdą światowego tenisa, spotkanie z Troickim, dla którego turniej w Umagu był dopiero 4.turniejem w karierze na szczeblu ATP, wydawało się być formalnością. A jednak ku powszechnemu zaskoczeniu Troicki pokonał swojego.