O czym chcesz poczytać na blogach?

Notowania giełdowe

Brama Niebios

Wzmaga, żeby niebawem zmaleć do najniższego dziennego poziomu. Nic ciekawego. Porno-listy do kochanków i od napalonych mam i żon. Ach te Sieciowe znajomości! Terabajty filmów, muzyki przesyłanej w kółko z jednego miejsca w drugie. Babcie grające w sieciowe gry w stylu „uzbieraj 3 kulki”. Dyrektorzy firm sprawdzający notowania giełdowe. Miliardy przelewów, w tym miliony fałszywych. Tysiące transakcji kartami płatniczymi, w tym setki skradzionymi. Dzień jak co dzień. Czas na kawę i odrobinę odprężenia – większość populacji przez następne parę godzin będzie w szkole, pracy, urzędach, sklepach i tym podobnych miejscach. Włączam.

Bogata, szczupła i piękna

Przystanek

Wszystko było nie tak, jak miało być:

Notowania giełdowe - w dół

Mój samochód Fiesta bez AC - spłonęła

Dwa.

przypisydo | w związku ze słowem nie nudzi nam się

Chłodu, dobrze smakującą taką z talią i ze smakiem wyrobionym, krystaliczną w swych zamiarach, acz błyskotliwie manipulującą szyję w związku,  eko-, vintage-,  trash- lub retroflecistkę, uduchowioną realistkę o liberalnych poglądach, płynnie obsługującą swojego pana, o ekonomicznym zacięciu, bacznie śledzącą notowania giełdowe przy okazji konstruującą w garze elegancko gładki krem z borowików, zroszonych pierwszą rosą w noc przesilenia letniego, w kolorze ecru z lekką dominantą sarniego brązu.

I na próżno szukam w swojej głowie tych list, zadań i celów na 2012.  Próżny trud. Nic tam nie ma na ten temat. Panta rhei.

edukatornia - bloog.pl

Koszuli marynarki, nastawione me zegarki

Nie jestem już Tygrysem, tylko szarym Królikiem

Bezbłędnie współpracuje z mym guru budzikiem

 

Gazeta ma kochanka, co rano gwałci mój mózg

Notowania giełdowe to teraz mój Bóg

Jedno z rebelii mi w spadku zostało

Czerwone szelki i blizn nie mało

Newet inne me oczy, egoizmem sterowane

Zgubiłem!, zniszczyłem!!, co było mi daneF jak Frustracja

Pucharem przechodnim są.

Choć może to tylko zima? A może wyżej wspomniany podarek, przypadkiem mijające wiosny lub zdechły kiedyś kanarek, sprawiły, że bardzo powolutku zaczyna mi zwisać. Zarówno skład rządu, jak i notowania giełdowe, los kazachskich uchodźców oraz zadłużenie narodowe. Problemy moralne, zawiłości egzystencjalne, niesprawiedliwość społeczna, afera apteczna.

Nie mając istotnego wpływu na większość zjawisk.

Młody na giełdzie

* Hedging/Hedżowanie
Hedżowanie dla rolników czesc 1
Hedżowanie dla rolników czesc 2
Szalejące ceny zbóż na globalnych rynkach
* KONTAKT
Mlody-inwestor@gazeta.pl
* System AlphaFTSE
O systemie AlphaFTSE
Blogi giełdowe
* APP Funds
* Bloomberg: UK Market
* Business FM
* Central Asia News
* Reuters: UK Market
* Yahoo: UK Market
. . .
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

wyborczy.blox

On jest najlepszy, tak, tak, nikogo lepszego nie widzi, ale się wycofuje. Zostawil biednego Wojtka i poszedł w las. Puszczański.
Taa...
Brudna kampanią WC nazywa stawianie mu prostych pytań. On tego tak nie lubi, ze nawet nie zamierzał dziś odpowiadać na żadne pytania dziennikarzy. na przykład o jego spekulacje giełdowe, których spis miał ujawnić w tym tygodniu, ale tego nie zrobił, nawet teraz. jak tam nic ciekawego nie bylo, to czemu tego nie pokazał? Wolał zrezygnować, niż pokazac czym się zajmował na giełdzie.
Jak zwykle pohamletyzował trochę (tym razem o rodzinie) i pokazał, że ma w gdzieś nawet swoich kumpli i.Się zmierzyć z tym tematem...
Skok nastapił nagle na poczatku września (na wykresach strzalki lecą niemal pionowo), ale we wszystkich praktycznie badaniach. Czyli cos w tym musi, niestety, być.
Byc może nalezy się skupić przede wszystkim na kwestii notowan Tuska - wzrosly bardziej i mozliwe ze pociągnęły za sobą notowania PO.
Donald zarzucił Polskę swoimi plakatami "Prezydent Tusk", ale czy to starczyło?? Fakt, ze prezentuje się na nich bardzo dobrze, a Polacy traktuja wybory prezydenckie jako konkurs piękności. Ale żeby, az do tego stopnia??
Wolę nie wierzyć w taką ewentualność. Wole nie myslec, iż jakiś.