O czym chcesz poczytać na blogach?

Notowania funduszy

Grand Syndykat

Porównywarka finansowa

Porównywarka finansowa i kalkulator kredytowy. Ebroker porównuje wszystkie dostępne produkty i usługi finansowe.

Tagi: kalkulator kredytowy notowania funduszy inwestycyjnych porównanie kont porównanie kredytów porównanie lokat porównywarka ebroker porównywarka finansowa
14:07, alicjawl , finanse
Link Dodaj komentarz »

Młody na giełdzie

poniedziałek, 24 marca 2008
Zarządzający funduszem "Market Vectors Gold Miners" (fundusz ETF) o recesji.
"Market Vectors Gold Miners" jest jednym z najbardziej znanych funduszy ETF (ticker GDX) inwestujących w spółki wydobywcze złota oraz srebra. Van Eck jest właścicielem kilku funduszy skupiających się an rynku metali w tym właśnie GDX. Polecam bardzo ciekawy wywiad z tym człowiekiem, dostępny tutaj.
Tym którym nie chce się czytać pozwolę zacytować kilka.
* Business FM
* Central Asia News
* Reuters: UK Market
* Yahoo: UK Market
. . .
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Obszar użytkownika Adam

Od obecnych? To już nie mój problem, a tych właśnie teraz sprzedających.     Wszak : ,, Mistrza poznaje się po tym, jak kończy, a nie  jak zaczyna”.

 Z początkiem bieżącego roku inną część swoich oszczędności postanowiłem inwestować  w jednostki  jednego z funduszy inwestycyjnych obecnych na polskim rynku finansowym. Notowania tegoż funduszu staram się analizować przy pomocy znanych mi wskaźnikow analizy technicznej tylko nieco zmodyfikowanych. Jak dotychczas  analizy te prowadzę  niejako na zasadzie pewnego rodzaju eksperymentu. Zgodnie z nimi pierwszy pakiet jednostek tego funduszu kupiłem na początku marca bieżącego roku.

Pomoc w grze giełdowej - bloog.pl

We wtorek na głównych parach walutowych było dość spokojnie. Na EURUSD najciekawszy był poranek, kiedy po publikacji lepszego od oczekiwań indeksu Ifo notowania pary wzrosły do poziomu 1,3330, jednak rynkowi szybko zabrakło siły i opór na poziomie 1,3383 nie był testowany. Notowania USDJPY już od kilku dni zachowują się bardzo przewidywalnie i tak naprawdę więcej działo się tylko funcie. Brytyjska waluta w miniony piątek zaliczyła 23-letnie minimum.

W swoim internetowym wydaniu, Rzeczpospolita radzi, aby nie wycofywać swoich pieniędzy z funduszy. Strata nigdy nie jest dobrą wiadomością, szczególnie dla tych, którzy oszczędzają pieniądze na emeryturę. Informacja o tym, że stan konta zmniejsza się zamiast rosnąć, sprawia, że wiele osób decyduje się zrezygnować z ubezpieczenia na życie. Przedstawiciele towarzystw podkreślają, że moment.