O czym chcesz poczytać na blogach?

Notorious big

36Chambers

BIG/The Duets: The Final Chapter/Living in Pain)

18:54, galileo-galilei
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
następne

blokers blog

Nie chce wierzyć, że on niczego nie wpierdala.Może prowadzi jakieś drugie życie, o którym nic nie wiem, czy jaki chuj.Może kiedyś z wora jakiś klej dopierdalał.Mam poważne podejżenia co do jego zrytej psychy.No nie wiem, w sumie to chuj z tym.
Notorious BIG - One More Chance
Heh, w sobote wbiłem do szkoły, zaczęła sie lekcja biologii, a że nikt normalny nigdy na to nie chodzi, to sobie postałem przy wejściu... wbija ziomek do szkoły, wyciągnął browara, lufke, łyknąłem z nim na pół i mi.

Reality is wrong, Dreams are for real.

Mogli powiedzieć, że my nie zawiniliśmy, nie ma w tym naszej winy. Zrobiliśmy co mogliśmy, zmieniliśmy siebie na lepsze. Kto wie może idąc za naszym przykładem zmienią się też inni? Chociażby najbliższe otoczenie. To już wielki skok. Jak mawiał Notorious BIG „Nie możemy zmienić świata, zmieńmy siebie”

Na sam koniec, w mojej opinii warto tutaj podpiąć tekst Rohatela. Nie każdy czytuje komentarze więc może mu to umknąć a naprawde jest to świetne uzupelnienie.

Na Laseczkowym Szlaku - bloog.pl

23:35

... Do mnie utwór Tupaca nagrany do spółki z Biggie, czyli nieśmiertelny 'Runnin'. Świetny tekst, intrygujący idealizm Shakura, jaki dało się wyczuć w większości tekstów, stworzył jego legendę. Z jednej strony, jak to też zauważono w filmie 'Notorious', który obejrzałem kilka dni temu, Thug Life a z drugiej dla wielu kontynuator misji Luthera Kinga. Rewolucjonista zamknięty w świecie przestępstwa, pieniędzy i sławy.

Zawsze trochę w cieniu, podobnie tragicznie pożegnawszy się z życiem - Notorious B.I.G. I ten film, o któym dosć niewielu słyszało i chyba w polskich kinach sie nie ukazał. Niekoniecnzie schematyczny, choć to pewnie zasługa głównie samej historii życia tego rapera o potężnym głosie. Na pewno nie jestem.