O czym chcesz poczytać na blogach?

Nostradamus

Quo vadis, domine?

Zamieszek, polityki wycofywania wojsk z newralgicznych punktów na świecie, przez co Rosja odzyska tam swoje wpływy. Pod dużym znakiem zapytania stoi obecnie kwestia tarczy antyrakietowej” – Adam rozważa plusy i minusy nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

~NM natomiast nie szczędzi krytyk pod jego adresem: “Słaby i nijaki prezydent najpotężniejszego mocarstwa świata doprowadzi do tego, że zmieni się na świecie układ sił. Jest to bardzo duży impuls dla imperialnych zapędów Rosji. Zniewieściała, ‘tęczowa’ Europa nie jest w stanie sama przeciwstawić się Moskwie. Po za tym Obama doprowadzi i tak słabą gospodarkę USA do kompletnej ruiny”.

Mickiewicz i Nostradamus już to przewidzieli

Jako że czarnoskóry Amerykanin został przywódcą – było nie było – największej światowej potęgi militarno-gospodarczej, siłą rzeczy użytkownikom onet.pl nasuwają się skojarzenia ze sławetnym “Czterdzieści i cztery” z mickiewiczowskich “Dziadów” oraz z proroctwem Nostradamusa:

“Pamiętacie przepowiednię, że jeżeli czarny człowiek zostanie przywódcą świata, to nastąpi III wojna światowa i koniec świata? Wszyscy wstrzymywali oddech przy wyborze papieża – oby nie był to murzyn, ale jak wszyscy wiedzą faktycznym przywódcą świata nie jest papież tylko prezydent Stanów Zjednoczonych…” – pisze zaniepokojony ~dave, a wtóruje mu.

KRONIKI NADNATURY - ezoteryka - bloog.pl

 

                                        

 

 

Nostradamus twierdzil,ze w wiek Wodnika wkroczymy jako calkiem inne istoty i bedziemy czescia miedzygwiezdnej cywilizacji....Osoby porwane przez UFO twierdza,ze mowiły im ze ziemi grozi katastrofa,ale nie wiedza kiedy...dlatego porywaja ludzi,bo pobieraja od nich rozne rzeczy...bo cche stworzyc Hybryde-czastke ich i czastke nas....ktora przetrwa katastrofe i zapewni dalsze zycie na ziemi....innym Hybrydom.

Skoro Nostradamus kontaktowal sie w jakis sposob z UFO to wiedzial o tym,badz mial      wizje...mowiac,ze w wiek wodnika wkroczymy jako inne istoty(bez zla itd..czyli tacy jak kosmici)miał na mysli HYBRYDE.....

 

Fakty zostaly łaczone z ksiazki o Nostradamusie i Danken-a...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1058470,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Stare badanie

piątek, 15 grudnia 2006 13:50

Punkt skupienia- opowiadanie fantasy - Onet.pl Blog


Ogień i Woda... Areon'leight i Sa'h'sdassar...
...Równowaga Sił

O mnie
Nostradamus:
Lat: 16. Stan cywilny: Kawaler (;p). Jak widać piszę powieść fantasy a przy okazji jestem fanem Role-playing-games. Nie lubię mówić dużo o sobie więc nie będę pisał jak ma na imię i skąd jestem. Niech wam wystarczy że mój "pseudonim" to Nostradamus. Koniec sprawy do widzenia kropka.
Napisz do mnie

ppf-pf.blog

Sherlocków Holmesów. Tym samym osoby te dążą jedynie do zwiększenia swojego poparcia wśród obywateli. Inna ważnym wydarzeniem była historyczna akcesja Polski do UE. Nie będę tu także rozwodził się nad słusznością naszego „wejścia do Europy”, bo nie jestem w stanie wydać w tej sprawie jednoznacznego sądu, usprawiedliwię się tu tym, że nawet panowie wchodzący w skład politycznych i intelektualnych elit nie potrafią udzielić na ten temat jednoznacznej odpowiedzi. Na zakończenie powiem, że życzę Wam i sobie budowy silnej Polski, a nie jedynie nadziei, gdyż ta towarzyszy nam już od lat…

Edward Rydz-Śmigły

skomentuj (5)

Pytia, Nostradamus i inni ... cz. 1 2005-01-18 10:34:39


Horoskopy, przepowiednie, prognozy, proroctwa - rzeczy te cieszą się dzisiaj niezwykłą popularnością. Każdy chce wiedzieć co będzie, szczególnie ci, którzy nie wiedzą, lub też nie pamiętają co było. Albo wiedzą, pamiętają, ale nie wierzą. Zarówno Pytia, jak i potem Nostradamus preferowali tkz. przepowiednie niejednoznaczne, czyli takie do których zawsze można dopasować jakieś wydarzenie. Znany jest czterowiersz Nostradamusa w którym francuz przewiduje pojawienie się chef rouge - czerwonego szefa, w tym miejscu możemy otworzyc listę z nazwiskami ludzi, którzy rolę tę wypełniali w 100 % : kardynał Richelieu, Robespierre, Lenin, Stalin, Mao, Fidel Castro.

Blog Fantasy pełen absurdu, parodii i czarnego humoru - Onet.pl Blog

Pergaminowa mapa z położeniem starej chaty. Bogacz nie zastanawiając się długo natychmiast lekko uderzył konia ostrogą i ruszył w kierunku gdzie mieściła się ta stara chatka. Otóż po dotarciu na miejsce okazało się, że nie jest to ani chatka ani tym bardziej stara. Na polanie stała wysoka wieża z kamienia z jednym małym okienkiem na szczycie. Jakże wielkie było zdumienie podróżnika kiedy obszedł ją dookoła i zorientował się że nie ma żadnych drzwi. Zsiadł więc z konia i widząc postać w oknie krzyknął ku niej:

- Panie czy ty przepowiadasz przyszłość?

- No niestety tak. Póki ta cholerna wyrocznia jest w budowie mam takie zadanie...

- Rozumiem. A pan jest...

Mężczyzna na górze wrzasnął:

- Nostradamus jam jest.

- Niesamowite skąd pan wiedział?

- Miałem wizję. - ucieszył się Nostradamus widząc że nie ma do czynienia z człowiekiem zbyt inteligentnym. Ale niespodziewanie tamten spytał:

- A jak ja mam na imię, panie wizjonerze?

Nostradamus nie spodziewał się takiego obrotu sprawy i szybko pobiegł po swoją księgę imion. Od razu otworzył ją na oczach bogacza i odrzucił pierwszą połowę kartek, po czym pomyślał:

- "Dobrze. Kobiety odrzuciłem. Zawsze to 50%" - po czym nerwowo zaczął obracać kolejne kartki.

- Kurwa mać! - krzyknął nie wytrzymując napięcia.

Z dołu dobiegł go euforyczny krzyk podróżnika, który najwyraźniej nie dosłyszał: - Tak jestem Maćko!.