O czym chcesz poczytać na blogach?

Nora roberts

Scarlet Angel - Onet.pl Blog


10 maja 2010
Nora Roberts "Ciemna strona księżyca"

  

Już widzę te zdziwone oczka i uśmieszki na widok nazwiska pisarki. OK, ja też nie byłam nastawiona entuzjastycznie. Kiedy Gonia pożyczyła mi "Ciemną stronę księżyca" wzięłam ją z kpiącą miną. Nora Roberts to pisarka głównie powieści romantycznych, takich słodkich, lekkich opowiastek dla kobiet. Powieści, które się czyta dla odmóżdżenia a potem zapomina. Nie dziwota, że nie miałam złudzeń co do lektury. Ot taka miła.

Notatki na marginesach czytanych książek...

Fabuły z suspensami, barwnych opisów... Katowałam się zatem i z każdą koszmarną stroną dotyczywaną z masochistycznym uporem coraz bardziej kochałam Forsytha, Grishama i Harrisa. Ba! Doszłam do tego, że zaczęłam doceniać subtelność Nory Roberts i wyobraźnię Mary Higgins Clark.

Po takim seansie z beznadziejną lekturą śmiać mi się chce z krytyków, którzy nie potrafią docenić dobrej powieści popularnej. Napisanie historii porywającej czytelnika to wielka.

ciekawe książki - Onet.pl Blog

Ewelina(treść i ilustracje);
 

:-)
Ostatnie podczas pobytu u babci przeczytałam wszystkie książki Nory Roberts jakie babcia miała  
Ewelina (18:27)

Mój pamiętnik i opowiadanie - Onet.pl Blog

Michaelem sprzedawali używane książki, z działu romanse i obyczajowość. Ich stragan miał najwięcej klientów płci żeńskiej, przy czym pojawiły się wyjątki. Jakiś palant z pierwszej klasy zastanawiał się nad dwoma dziełami Nory Roberts przez piętnaście minut aż wreszcie zdecydował się na jakąś klasykę z lat sześćdziesiątych. Nikki próbowała jakoś uśmiechać się ale okoliczności zbytnio jej na to nie pozwalały. W pełni szczęścia była dopiero gdy.

Moja wyspa ... Beluczi - Onet.pl Blog

Moge i polatac.... POLECAM

Ksiazki -
1. Michael Robotham - ,,Podejrzany"
2. Nora Roberts - ,,Zorza polarna"
3. Karol Dickens - ,,Dziadunio"
4. Villancher Renee - ,, Moje skradzione zycie"
TOMIKI WIERSZY -
1. Wanda Bacewicz ,,Odchodzenie"
2. Rafal Wojaczek ,, Chodze i pytam "

W WOLNYM CZASIE.