O czym chcesz poczytać na blogach?

Noon

fooczkopotamus blog

Nie racząc podnieść nawet wzroku na mnie- potencjalna klientkę, stwierdza oschłym tonem, że nie prowadzą sprzedaży singli! poczułam się...niczym moi staruszkowie za komuny. co to? puste regały?! bez przesady..o ile orientuję się to mamy XXI wiek a ja tu zaścianek widzę..

jeszcze odnośnie 'vision' tyl razem tutułowy kawałek...nie mogąc dostać wreszcie zrządzenie losu obdarowało mnie tymi wspaniałymi dźwiękami. 'play' pierwsze bity...i zaskoczenie..totalne. ja ten kawałek już słyszałam. i to z miesiąć wcześniej.i to nie bynajmniej otrzynująć go od Noon'a, ale ściągając z inetrnetu. nie powiem gdzie, co i jak bo nie mam zamiaru robić Noon'owi świni. zresztą, już się z nim w tej sprawie kontaktowałam. owszem..przyznał rację, że z jakichś bliżej nieokeślonych przyczyn kawałek znalazł się w sieci. hmmm...podejrzane. no ale różne rzeczy się dzieją. szkoda, że coraz częściej jestem świadkiem okradania producentów i wykonawców..nawet sama nie jestem lepsza. ale co mam robić w przypadku, kiedy nigdzie nie mogę zdobyć danej płyty? konieczność, jeśli chce się słuchać .

ajt! rozpisałam się..

imen.blog

Nowa wersja Legolasa- wersja trojańska.

Starczy.

Namarie!

Imeneroth
Gwiazda Południa
Z nieba w dal patrząca...

skomentuj (3)

.::Mae Govannen::. 2004-06-14 22:22:31

Cześć wszystkim. Przed chwilą właśnie napisałam długaśną noteczkę że mnie aż palce bolę. Pisałabym dalej ale się skasowała. Nie wiem dlaczego. Ale jestem zła dlatego nie piszę już nic. Może jak mnie najdzie....

Namarie!

Imeneroth
Noon Star
Z nieba w dal patrząca

PS- napiszcie mi jak brzmi to noon star. Bo mnie się wydaje że głupio.

skomentuj (1)

Suilad! 2004-06-16 13:53:52

Basieńka nie poszła do szkoły. Tak jak mówiła. Spałam sobie do 11:15 i było fajnie. W sumie to ostatnie 12 godzin przespałam. W szkole niech się nudzą. Ja nie muszę. I mam nadzieję że prześpię najbliższe dwa dni. Bo ja już chcę żeby była sobota. Festyn.... Będzie zaje...fajnie. Tylko żeby pogoda dopisała....

..::: in my mind :::...

Małpiszon (Monkeybone) jako Stu Miley
1999: Mumia (The Mummy) jako Rick O'Connell
1999: Atomowy amant (Blast From The Past) jako Adam Webber
1999: Dudley Do-Right jako Dudley Do-Right
1998: Bogowie i potwory (Gods and Monsters) jako Clay Bone
1998: Jakoś leci (Still Breathing) jako Flather McBracken
1997: George prosto z drzewa (George of the Jungle) jako George
1996: Pani Winterbourne (Mrs. Winterbourne) jako Bill i Hugh Winterbourne
1995: Las Namiętności (Passion of Darkly Noon, The) jako Darkly Noon 1994: Airheads

(Odlotowcy) jako Chazz
1994: Skaut (Scout, The) jako Steve Nebraska
1994: Z honorami (With Honors) jako Monty
1993: Younger and Younger jako Winston Younger
1993: Dwadzieścia dolców (Twenty Bucks) jako Sam Mastrewski
1992: Więzy Przyjaźni (School Ties) jako David Green
1992: Encino Man jako Link
1991: Child of Darkness, Child of Light (TV) jako przyjaciel Johna
1991: Uznany za winnego (Guilty Until Proven Innocent (TV)).

tojestten.blog

Jest jeszcze tak źle 2008-04-08 20:29:44

odpaliłem sobie stan konta mbankowego na monitorze i okazało się, że nie jest jeszcze tak źle i wtedy włączył się Talib & Bahamadia z Chaosem i ja wiem że to musi być znak, bo normalnie takie rzeczy się nie zdarzają prawda ? To napawa optymizmem jak na wiosne liscie, nawinął by Juzek.
p.s. wiesz że Eldo ma profil na naszej-klasie ??

skomentuj (0)

jeszcze jedno dzisiaj 2008-04-08 22:08:33

Widziałem dzisiaj NOONa na Centralnym, na bank to był on [NOON NOON, czyli komay prosta sprawa...]. Chyba bym go nie polubił bo jest wyższy ode mnie ;], chociaż może nie jest bo aż tak z bliska to go nie widziałem, ale tak czy tak wysoki z niego typ

skomentuj (0)

jakbś pytał/a 2008-04-12 22:46:17

To nie jest tak, że to wielka tajemnica skąd wziąłem nazwę tego bloga i oczywiście mogę powiedzieć i powiem skąd to, ale nie robie tego bo kogoś ta nazwa tak nurtuje że spac nie może, tylko.

Z Odtwarzaczem Wśród Płyt -Czyli Polski Rap oczami Grzybka

Się wokalnie Lerka i Magdę Kujawską która ma fajną barwę głosu i kawałki z jej udziałem są dobre ale jak dla mnie jest jej o dwa numery za dużo na tej płycie.A i wypada wspomnieć o dwóch ciekawych rzeczach które pojawiły się na płycie.Pierwsza to numer "Błędne sugestie" w którym Dj Panda za pomocą cutów wyskreczował zwrotkę Małolata który w tym czasie oddbywał wyrok i nie mógł się dograć,oraz bonusowy kawałek "Zwykle nie rapują ale...." pod bit Numera,gdzie swoje umiejętności na mikrofonie prezentują artyści ktorzy na codzień nie rymują tacy jak Noon,Kociołek(obaj Producenci),HypeMan Mormon i Dj Romek.

Tak więc płyta prezentuje się ciekawie.całkiem dobrze się jej słucha,szkoda tylko że niektóre numery zbytnio usypiają klimat płyty,przez co druga dziesiątka może być bardziej nużąca od pierwszej ale to moja sugestia i każdy pewnie to odbierze innaczej.W każdym razie płyta jest godna polecenia szczególnie teraz na zimne jesienne dni.W których po powrocie ze szkoły lub pracy,można zostwić chlapę za oknem i poczuć szczypte południowego klimatu który zapewnia nam 2Cztery7.

Every man dies, not every man really lives...

Chyba aktywny weekend czyli rozegrany w bardzo szybkim tempie podczas spotkań z przyjaciółmi:):D
W głośnikach stary dobry hip hop..... stare i nowe utworki.... Lubię sobie słuchać hh:) Jakoś tak.... Kiedyś mnie ktoś zapytał dlaczego i co widzę w tej muzyce ale to ciężko powiedzieć.... Poprostu lubię i już;) Chociaż teraz hip hop zacyzna schodzić na psy i zaczyna się robić tzw. hip hopolo..... Ale nie ma to jak stary i dobry Kaliberek(Joł Joka), WWO (pozdro sokół), Paktofonika( Pokój Magik), Grammatik(Eldo i Jotuze forever) no i oczywiście Fenomen , I Pezet&Noon:))) Hah...of course w mojej liście winampowej jest znaczne wiecej wykonawców hh..... Ja jednak podaję moich starych i ulubionych:D
Wspominając już na początku noty, był to aktywny weekend. Najpierw nocne szaleństwa w Kameleonie:) Wyskakanie się i ogólnie "Jazda jazda jazda Biała Gwiazda". Skoro już przy Białej Gwieździe to chylę czoła przed mistrzem Polski 2003/2004 czyli Wisłą rzecz jasna:) I w solidarności z kibicami zaśpiewam " Legia to stara kurwa, Legia jebana jest....":)
A w sobotę krótka(pojęcie względne) imprezka pożegnalna dla Rafała u.