O czym chcesz poczytać na blogach?

Nokia e52

Samo Życie - Onet.pl Blog

Instalować wersji RC, ale sądząc po tym jak działa vista z zainstalowanym SP2, może być ciężko. Z resztą nie ma co głupot pisać i trzeba siódemkę postawić i sie pobawić. Jutro znowu to samo, walka z bankiem, urzędem podatkowym i pracy. Może znajde chwile żeby przez chwile o czymś normalnym pomyśleć.

Z niecierpliwością za to czekam na nokie E52, może w końcu zrobią telefon który będzie w stanie zastąpić wysłużoną 6310i. Jedyne czego oczekuje od telefonu to to żeby dzwonił. Telefon płaczący o prąd częściej niż raz w tygodniu jest dla mnie złomem. Bo ani aparaty, ani odtwarzacze czy co tam jeszcze pakują nie są tak dobre jak każde z tych urządeń osobno, a baterie wytrzymują dokładnie tak, jakby wszystkie te elementy były włączone non-stop. Nokia zapowiada coś koło trzech tygodni na baterii w E52. Tydzień styknie, byle tydzień a nie trzy dni jak w E65 np. Pojemność akku w E52, 1,5 Ah,  robi wrażenie, ale to czas pokaże czy potrafią na symbianie zbudować fona który działa wiecej niż 2 minuty...
Newman (23:24)

za chwilę ... blog Moniki Kaczmarek-Śliwińskiej

Że chyba trochę się boję ;) Prom - ok, statek - ok, ale mała łódka - brrrr ;) lekki stresik był, chociaż było ciekawie...
Chciałabym pojechać tam raz jeszcze i na spokojnie przejść trasę. Warto przy okazji "pobawić się" wyobraźnią i poszukać nazw dla wielu skał, które być może jeszcze nie są nazwane. Pięknie tam :))))
Fotki wyjątkowo z Nokii E52, bo aparat został w Karpaczu i odpoczywał ;)

 

Tagi: adrspach skalne miasto
22:59, monika.kaczmarek-sliwinska , Góry
Link Dodaj.

Telefony komórkowe Nokia - Blog o telefonach, telekomunikacji

Pod który chcemy zadzwonić. Różnicą jest to, że po jego wprowadzeniu nie wciskamy „zielonej słuchawki”, dane automatycznie pokazują się na ekranie.
Więcej »

Tagi: jak sprawdzić IMEI mac w nokii wersja oprogramowania
16:02, hihaczz , Porady
Link
niedziela, 24 stycznia 2010
Nokia Eseries
Nokia Eseries to biznesowa seria telefonów firmy nokia. Telefony te, poza niebanalnym wyglądem, charakteryzują się świetną specyfikacja.
Tagi
 • historia nokia
 • historia telefonów nokia
 • jak sprawdzić IMEI
 • mac w nokii
 • Nokia 5230
 • Nokia 5530
 • Nokia 5800
 • Nokia E50
 • Nokia E51
 • Nokia E61
 • Nokia E61i
 • wersja oprogramowania
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Tomiga Blog

2 latach użytkowania wymieniłem go na następcę czyli K750. On wytrzymał ponad 4 lata i nadal pełnił by swoją funkcję jednak postęp w tej dziedzinie oraz możliwość posiadania własnego mini komputerka była kusząca. Równocześnie miałem jeszcze kilka telefonów firmowych (Siemens MC60, Nokia e51, i teraz Nokia e52). Więc mam również porównanie z innymi platformami.  Przesiadka na coś nowoczesnego związana była z kilkoma ważnymi cechami współczesnych telefonów. Główne powody dla których zdecydowałem się na upgrade to: wifi, gps, ładowarka usb, bezproblemowe podpięcie do komputera (pendrive), ekran dotykowy, nawigacja oraz nowy system i.