O czym chcesz poczytać na blogach?

Nokaut

edytka-f.blog

To dzięki temu wyjątkowemu miejscu, to dzięki najbliższym mi tam ludziom, dzięki przyjaciołom z kadry wiem jak pokonywać wyzwania, wiem jak wyznaczać sobie cele, wiem jak sobie radzić w trudnych chwilach. Ten obóz bardzo mi pomógł w zrozumieniu prostych, a zarazem jak trudnych rzeczy. Pomógł mi w moim lękach, słabościach. Nie czułam się już cicha, słaba. Nie byłam szarą myszką. Była silna, szczęśliwa i uspokojona. Nigdy nie zapomnę moich przygód, radości. Nie zapomnę piosenek, wycieczek, zdjęć makro, pozycji orła. Nie zapomnę jak radzić sobie z węzłem ratowniczym, nocą, niedwuznacznymi sytuacjami, nokautem, szukaniem skarbu i konkursem miss. Wiem jak grać w mafię i radzić sobie z nachalnymi kolegami. Tyle wspomnień, chwil, minut, sekund, setnych przepłynęło między palcami . Ale one nie znikły, istnieją w mojej pamięci, w moich myślach. Pamiętam i nie wiem czy kiedyś zapomnę. Nie zapomnę bo nie chcę zapomnieć. Nie chcę wymazać z pamięci Zwierzynia, rzeczki i lasu. A najbardziej nie chcę wymazać z pamięci Was. Wspaniałej dziewiątki, którą wspominam i za którą tęsknię najbardziej. Nie chcę wymazać z moich myśli wyjątkowych ludzi, których po dwunastu cudownych dniach tak bardzo pokochałam. Dzisiaj.

...::: zosia samosia :::... - Onet.pl Blog

...

07 kwietnia 2006
piątek

Bilety na LŚ zarezerwowane! Nie ma już odwrotu! Tym razem jedziemy do Łodzi na mecz z Serbią i Czarnogórą. To sobie popatrzymy na lekcję siatkówki jaką dostaniemy. Mam nadzieję, że nie będzie to nokaut! W końcu z Serbia już wygrywaliśmy!

***

Chyba myślę... ale nie chcę tego. Ostatnio zastanawiałam się coraz częściej nad tym dlaczego zawsze gdy M. siedzi obok mnie to taki dziwny dreszcz mnie przechodzi gdy mnie dotknie. Tak jak to było z ta ręką ostatnio. Jest jak jest i chyba bym nie chciała niczego zmieniać/ więcej.      Bo jak to możliwe aby chłopak nie interesował się piłką, nie umiał wymienić 10 jakichkolwiek zawodników? W ogóle nie interesował się sportem? A czym? Nie wiem nawet czym się interesuje! A może to, że jesteśmy tacy inni w jakiś.

jestem tu.

NIE ! dla wspomnień
NIE ! dla Niego'
oraz nowa era w moim życiu.

maj :
wycieczka w góry :))))) ajjj to były czasy :) te frytki w mcdonaldzie ;P fotki :D i nowe zakochanie...
Lednica :) spotkanie z Bogiem nad lednickim jeziorem :)

czerwiec :
wyjazd do szczecina :))) imprezy z Bastkiem :P nie .. poprawka :P niezapomniane imprezy z Bastkiem :D
koniec roku szkolnego :) zdalam do 3 klasy :)

lipiec :
zmiana we mnie . ja juz nie chce. tylko jak odkrecic to co sie nabroiło ?
wieczorek poetycki :)))) jeszcze cudowniej :))))

sierpień :
Nokaut :) i Madzia :) koncert na łapskim stadionie :)
wycieczka do Białowieży :) żubr stoi tuż za rogiem :P
i wróciło wszystko...
pielgrzymka do Hodyszewa :P odwiedziny u Artura :)i ognisko w Uhowie:)

wrzesien :
przyjaźń to miłość bez skrzydeł .. szkoda ze sie pożniej okazało inaczej..
someday i'll know why the sky is blue ?

październik :
impreza u Ciastka :) SDM i świeczki :) ehh ;)
przegląd w Grajewie :) 'jesteś życiem mym ?'
msza za maturke w Czestochowie :) moj pierwszy wystep w roli spiewaczki psalmu :P
' boję się że moje serce

"Štilić Semir unosi nemir" - Onet.pl Blog


Witam ponownie.
Chciałam na początku podziękować paniom, które dzielnie komentowały mój wpis i wyrażam jeszcze większe i gorętsze prośby, byście nie przestawały odwiedzać tego bloga. Wiadomo, ja nie zawsze mam czas, by dodać jakiś wpis, z resztą podzieliłyśmy się z Kasią pracą i to ona zajmuje się podsumowaniem meczów. Jednak ja nie mogłam po prostu przejść obojętnie obok niedawnych wydarzeń i dlatego postanowiłam umieścić ten wpis.
Wiecie pewnie, jako fanki Lecha, że źle się dzieje. Najpierw przegrana z Wisłą Kraków, teraz następny nokaut z Jagiellonią Białystok. Sama nie wiem co jest tego przyczyną. Lech stwarza sobie mnóstwo sytuacji, jednak nie potrafi ich wykorzystać. Brakuje tego ostatniego trafienia do siatki przeciwnika. Widać braki w koncentracji, małe zaangażowanie i też to, że po prostu taktyka Lecha została rozgryziona. Rywal stosuje pressing, który jak wiadomo - uniemożliwia grę jaką lubi drużyna z Poznania. Małe grzechy piłkarzy, tak jak np. niewykorzystanie sytuacji Semira z meczu z Wisłą Kraków, kosztuje drużynę wiele, bo aż 3 punkty bądź po prostu przegraną. Nie jest to korzystne, bo nie tylko Lech nie liczy się już w grze.

Czas na Stochomanię! - Onet.pl BlogSwój ostatni turniejowy skok oddał na skoczni w Ałmatach, gdzie zajął 6. miejsce.

 

Znałem Pawła bardzo dobrze. Często rozmawialiśmy razem na skoczni i utrzymywaliśmy dobry kontakt. Był fantastycznym zawodnikiem i dobrym kolegą. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do rywalizacji o najwyższe miejsca. Aż trudno uwierzyć, że już nigdy Go nie zobaczę - pisał na swojej stronie internetowej Kamil Stoch
Dorotka (12:25)
jeden komentarz

03 października 2011
LGP w Klingenthal: Nokaut Polaka!

We are twin brothers yet we fight one another... - Onet.pl Blog

Tylko że Hao nie miał nawet siły się tłumaczyć, osłabiony poziomem intelektu Marco i najchętniej przejechałby teraz dłonią po twarzy lub zaczął rytmicznie uderzać głową w stół. Czemu oni nie mogą uczepić się kogoś innego, no czemu? T-T
- Ja cię krępuję, braciszku? – spytał niespodziewanie Yoh, patrząc na długowłosego Asakurę wzrokiem zbitego psiaka.
- Nie, Yoh. Oczywiście, że mnie nie krępujesz. – zapewnił ognisty szaman i przyjacielsko poczochrał swojemu bliźniakowi włosy, ku rosnącemu rozdrażnieniu Marco. Cóż, w walce o uwagę Hao Yoh wygrywał przez spektakularny nokaut. ;D A jakby tego było mało, to gdy blondyn chciał się upomnieć o odpowiedź Asakury, wtrącił się ktoś trzeci.
- Daj sobie spokój, Marco. Chcesz powtórki sytuacji z Kingiejewem? – wszyscy z zaskoczeniem zwrócili swój wzrok na Rena, który nie wiadomo kiedy zjawił się w restauracji i z politowaniem patrzył na czwórkę szamanów w białych mundurach – Hao jest wystarczająco silny, by nie musiał uciekać się do takich sztuczek. Beillschmidt i tak przegrałby ten pojedynek. – powiedział fioletowowłosy i stanął obok Hao, dając blondynowi do zrozumienia, że do listy przeciwników swojej teorii.