O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Noel

Złote opowieści srebrnego księżyca - Onet.pl Blog

Cień na ścianie.

 

 

- Czarodziejka z Mlecznej Drogi?  - Zapytała czarodziejka z Jowisza.

- Serenity… - Szeptała czarodziejka z Merkurego.

Jedynie Noel stał z boku tego wszystkiego i obserwował. Wiedział by o istnieniu takiej czarodziejki. Jego klasztor posiadał największą wiedzę na temat mlecznej drogi, jej legendy, historie, wszelkiego dane i analizy. A jednak studiując te różne księgi nie natchną się na żadną wzmiankę o czarodziejce z Mlecznej Drogi, ani podczas swojej wędrówki po niej takiej nie spotkał.

Kiedy pozostałe czarodziejki wciągały się w rozmowę z przybyszem ponownie zmaterializował w ręku swój biały kapłański miecz..

Palindromy Pawełka 8

O, tu! - łka Leon

O, mam i lipę! Ty, z swata wszy tępili? Mamo!

Amelio, wok ta doda Lila! Dodatkowo i Lema!

A ty z cypla? Odo "Alpy" czyta

Arak z Samoa, Kamil i makao, maszkara

Z Samoa i CIA. O, masz!

Z Samoa car ucieka! Na kei curacao masz?

E, Iwona, pąsy z cudu! Czy są panowie?

E, i zda rano po naradzie!

Jadu mej, soli silos jemu daj!

I za kasę im Oli kilo soli! Kilo mięsa Kazi!

A kleju? Solennie inne losuj Elka!

Mamć! Asi pan je i wilk. To denne! Dotkliwiej napisać mam?

Leona da gaz? Je i wilk. To denne! Dotkliwiej zagada Noel!

Noel i BOR. Zje i wilk. To denne!.

Kobieta zawsze woli jednego, stałego mężczyznę. Oczywiście nie musi to być stale ten sam facet. - Onet.pl Blog

Że atmosfera w mieszkaniu jest ponura. Irka w końcu nie wstała z łóżka od ponad dwudziestu czterech godzin, tłumaczyła się zmęczeniem po podróży, chociaż lot (z jedną przesiadką w Warszawie), trwał jedynie półtora godziny. Tak naprawdę nie miała siły stawić czoła codzienności, w której przyszło jej żyć. Na własne życzenie. Jakby spełniały się jej marzenia z przeszłości, marzenia zamieniające się w koszmar. Kiedyś marzyła. Marzyła zbyt wiele, o rzeczach nierealnych. O księciu z bajki, którym najwyraźniej nie stał się ani Patryk, a tym bardziej Noel. O podróżach po świecie, o nauce wielu języków obcych. Marzyła, aby przejechać na rowerze trasę Katowice – Barcelona, zobaczyć mecz katalońskiego klubu na własne oczy. Stanąć w tłumie na Times Square, popatrzeć na innych, do każdej twarzy dobrać historię. Marzyła o niezależności, której nigdy nie było dane jej zaznać. Uzależniona wpierw od Patryka, kończyła jedną nogą w małżeństwie z Noelem. Nie tak miało wyglądać spełnienie marzeń.

…Tonight, I’m a rock ‘n’ roll star, no fuckin gangsta…

Że nie rozwinęli tego pomysłu na HC. Wszystko rzecz jasna wyszło podczas ćpania i dlatego numer się przyjemnie się rozciąga. O tekście nie wspominam, bo jeśli:

„Cóż to za pozbawiony języka duch grzechu wczołguje się przez me kotary?” ma być przekonujący to ja wolę żeby śpiewali „Jak anioła głos” Ale tu sie akurat nie liczy co śpiewają, a jak to robią. I szacun.

“Where Did It All Go Wrong?” – bardzo dobry numer, podobnie złożony do Talk Tonight, chociaż inna tematyka no i Noel, który jedzie po frajerach i chcę żeby się dusili.

„Czy zatrzymujesz rachunki

Za przyjaciół, których kupiłeś

Czy to nie jest takie słodkawo-gorzkie,

Byłeś tym, który wciąż otrzymywał”

Świetne wersy.

„Sunday Morning Call” – kawałek powszechnie się podoba, lecz ja to wolałem w nieco innej wersji, ta.

le-serpent-rouge blog

Nie są jasne. Zmarł 22 stycznia 1917 roku prawdopodobnie w skutek udaru mózgu. Kilka dni wcześniej przewrócił się na terenie posiadłości. Pogrzeb odbył się 24 stycznia na przykościelnym cmentarzu. Relacja z tego wydarzenia zadziwia. Zwłoki miano posadzić w fotelu w salonie Villi Bethania, okryte kocem z czerwonymi pomponami. Ludzie podchodzili do Sauniere'a oddając mu cześć i odrywając na pamiątkę po pomponie. Słuszna uwaga T. Nie jest to formą jakiegoś zwyczaju pogrzebowego. Badacze zastanawiają się nad autentycznością tej relacji. Wiemy o niej od Noela Corbu, który później zakupił od Marie Villę Bethania z zamiarem urządzenia tam hotelu. Specjaliści podchodzą z dystansem do jego rewelacji- lubił koloryzować aby przyciągnąć gości.
Marie Denernaud, powierniczka tajemnic księdza, pozostała jedyną spadkobierczynią majątku. Od 1925 ze zmiennym szczęściem poszukiwała kupca. Wybór padł na Noela Corbu, któremu w 1946 roku przekazała formalnie dobra w zamian za obietnicę, że będzie mogła mieszkać w Villi aż do śmierci. Córka Corbu pamięta jak Marie wspominała o skarbie. Mówiła:.

nolcia.blog.pl

I taki miły akcencik na koniec:

Aaa-aaa
Idzie wiosna
Aaa-aaa
Dłuższe dnie
Aaa-aaa
Kwiatki rosną
Aaa-aaa
Głupie, nie?


:D

nolcia 2006-03-06 19:06:10
skomentuj (5)
nowadays...
The kooks... i kurczak... to jest w ostatnich dniach... i ból... i zmęczenie... i ogólna frustracja... i przygnębienie...

The kooks jest takie odstresowujące... coś jak pani pedagog...(?)

Stara wredna Noela chyba wraca... ajaj... ta, która nie wie czego chce... a raczej wie, ale potrzebuje... czego? kolejnego problemu bo za mało się martwiła ostatnimi czasy...? No co za popieprzone życie... popieprzony charakter... wszystko jakieś popieprzone... Martuś, czemu tylko Ty rozumiesz? Czemu tylko Ty masz siłę? Gdybyś nie miała siły i cieprliwości pewnie nie miałabym do Ciebie takiego zaufania...
Dziekuję, kochanie, że przy mnie jesteś... że od września jeszcze nie masz mnie dość...

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam...

Sama.

Noel gallagher

cała ja? - Onet.pl Blog

Nie jest idealny, ma jakieś defekty od razu musi być odizolowywany od innych? Że mam lekką nadwagę, nieznaczny, że to lubię. Pracuję nad tym, al ludzie mi to wytykają. Nienawidzę siebie za to jak wyglądam i jaka jestem. Naprawdę szczerze nienawidzę. 

Noel Gallagher's High Flying Birds -What A Life!

xxx (18:57)
Skomentuj.

Bez Popcornu | Tylko wyjątkowe filmy.

Z odpowiednim dystansem. Do tego dodajmy jeszcze dobrą grę aktorską i mamy murowany hit. Najbardziej podobał mi się Brad Pitt jako Cygan Mickey i Statham jako koleś o dziwnym imieniu Turkish. I jeszcze jeden wielki plus. Muzyka, z którą odpowiadał w dużej mierze Noel Gallagher z Oasis. Do tego doliczmy sporo znanych kawałków, które zdobią momenty kręcone w zwolnionym tempie i jest klimat.

Jeśli szukacie więc lekkiego filmu, dla zabawy, przy którym nie pomyślicie “ale to już.

tribute-to-bp blog

Again: koncept easy life, dragi, koncerty, spłycona wersja szczęścia. Blair wziął to wszystko na zasadzie: znowu robi się cool, ludzie się śmieją, potrzebna jest jeszcze zmiana premiera. Grał na gitarze, spotykał się ze sportowcami, stawiał na młodość, Noel Gallagher z OASIS był jednym z pierwszych jego gości na Downing Street.
W sumie wolę taki PR niż czarne i smutne gnioty a la PiS.

Blair przeformułował również Partię Pracy i wykreślił niektóre jej hasła (na przykład postulat.

.:Znani Piłkarze Prywatnie i Zawodowo:. / .:Private and professional life of famous footballers:. - Onet.pl Blog

Że czasem lubi wścisnąć gaz. Tłumaczy, że nie ma w tym nic strasznego, gdyż zawsze panuje nad sytuacją. Jeżeli ma ochotę posłuchać muzyki, chętnie sięga po płyty irlandzkiego zespołu U2, ale lubi też Oasis, gdyż przyjaźni się z wokalistą zespołu Noelem Gallagherem.

   Prywatnie związany jest z 33-letnią Sonią Amoruso, siostrą byłego gracza Juventusu, Nicoli. Parą zostali w 1999 roku, a ich ślub odbył się 6 lat później, 13 czerwca 2005 roku. Uroczystość miała charakter prywatny, a.