O czym chcesz poczytać na blogach?

Nocna zmiana

w odbiciu noża

Ze sobą..
dziś znów idę na nocke to moze mu oddam..

Tagi: prawdziwy wampir Polska bar
10:05, one.dolly
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 października 2011
Nocna zmiana.

Na nocnej zmianie z piątku na sobotę
.

I to jest super!
nad ranem chciałąm jechać sama d odmu ale jeszcze było ciemno i Cherry zaproponowała odwózkę
w aucie rozmawiałyśmy na przeróżne tematy
i stwierdziłyśmy obie że noc jest najpiękniejsza. dziś znów idę na noc.. polubiłam noc.. jest 100 razy lepsza niż dzień , taka magiczna i tajemnicza nigdy nie wiesz co kryje się za krzakiem , drzewem czy domem

Tagi: nocna zmiana praca bar 24h
11:58,

Pirates of Caribbean - Legend of Malakavian

-Wyrobiłaś sobie o mnie zdanie. Pytanie tylko, czy sugerowałaś się sądami twojego przyjaciela komodora, czy też polegałaś na innych.
-Polegam z reguły na sobie.- odpowiedziała, starając się nie myśleć o zdarzeniach poprzedniej nocy. –Chciałeś rozmawiać o pozytywce. Jestem więc i słucham, co masz mi do powiedzenia.- zdenerwowała się. Sama nie wiedziała dlaczego, ale tak było. Kiedy, zniechęcona długim milczeniem, odwróciła się za siebie, Jacka już nie.Wcześniej nie wstajecie.- odgryzła się dwunastolatka i krokiem człowieka, któremu nigdy i nigdzie się nie spieszy ruszyła w stronę kuchni. Po głównej sali burdelu kręciło się kilka dziwek, które jeszcze nie położyły się po nocnej zmianie, a za szynkwasem siedziała, a właściwie półleżała Jeena.
-Nie śpij, bo cię zgwałcą i okradną.- szturchnęła ją w bok ciemnowłosa.
-Z, kim się turlałaś po sianku, smarkulo?- zapytała zielonooka, dostrzegając.

Leave It Open

Kultura, wyobcowanie, nuda i rozpacz

Budzę się w nocy i pytam się o sens. Jestem spokojny i nic mi nie grozi. Funkcjonuję doskonale na podstawowym biologicznym poziomie. Nie potrzebuję rozterek. Kiedy oddycham.

środa, 05 września 2007
Nocna zmiana

Jedynie nocną porą - widzę cię
W ciemnościach - wyczuwam cię
Panna młoda u mojego boku - jestem w wielu.

Focha - bloog.pl

Wizytacja wszytkich świętych”. Oczywiście wszyscy zabrali się z entuzjazmem do pracy godnym porównania do sztafety leniwców.

Tak więc ranna zmiana nic nie robi bo muszą posprzątać stoiska, przyjąć gazety, zrobić straty i no oczywiście mają  milion klientów.

Między zmiana pomaga rannej.

Popołudniowej zmianie.

Popołudniowa zmiana zaleceń Marzenki nie robi bo mają zwrot prasy, i milion innych tajemniczych obowiazków.... no i oczywiście 2 miliony klientów.

Tak więc długa lista przypada do wykonania nocnej zmianie.

Jako że nocna zmiana działu RTV/Rozrywka liczy od niedawna aż 1 osobę to można sobie wyobrazić co.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

4 czerwca 1992 r.

Nocna zmiana

Nocna zmiana

- bloog.pl

Ale czy jest  sposób, by powstrzymać rozpalone zmysły, kiedy wybuchają ogniem namiętności?  Mało kto temu sprosta...  Tej samej nocy nadarzyła się okazja.

Gdy tylko za Benkiem zamknęły się drzwi, bo pracował na zmianę

w fabryce i w tym tygodniu trafiły się mu nocki, tak niemal od razu, w zwiewnej podomce, zjawiła się u Jerzego, dzierżąc pod.

Nie tylko-polityczny Blog Pawła Kutrowskiego - Onet.pl Blog


(...)
Trudno pojąć, co stało się z Kaczyńskim, że najwyraźniej nie rozumie, iż przegrane wybory to nie nocna zmiana, a scena polityczna może zostać podzielona między dwie duże partie wyłącznie wtedy, gdy będą wielonurtowe, zdolne komunikować się z szerokimi grupami wyborców i odzwierciedlać różne polityczne aspiracje. Zamiast powrotu do.