O czym chcesz poczytać na blogach?

Noble bank

Chiński SPAM


08:55, wirec , Każdemu może się zdarzyć
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 listopada 2009
Noble Bank, czyli procenty

Poprzednio, gdy było się czym chwalić i banki prześcigały się w wysokości oferowanego oprocentowania lokat, w e-mailingach reklamowych królowały te właśnie wielkości. Prześledzimy to na przykładzie Noble Banku:

Nigeryjski szwindel, ale z Niemiec. Bardzo piękne formatowanie i tłumaczenie


Szanowny przyjaciela,

i zaklada to e-mail zaskakuje dla was
bedzie, ale to prawda.

Jestem w rutynowymi czynnosciami egzamin w mojej bank, w ktуrym pracuje,
ewidencji odkryl, ktуra,
gdzie obecnie $14,300, 000 (( 14 milionуw trzystu dolar amerykanski)
jest zapisana.

Rachunek ten nalezal panуw Christian Eich, ktуry byl klienta do naszego
banku, ktуre niestety zmarlych. Panуw Christian Eich byla rodzimej
niemiecki.


co mi.

Wojciech Bońkowski

Z największych polskich importerów wina (w 2010 r. sprzedało go za ponad 58 mln zł). Toteż doroczna firmowa degustacja jest jednym z obowiązkowych dla polskiego winomana wydarzeń w kalendarzu. Dawniej organizowana jako Jesienna Galeria Win w budynku warszawskiej Agory, od dwóch lat jest częścią Open Family Day, czyli „festiwalu kulinarno-winiarskiego” we współpracy z Noble Bank.

(Rekomendacje zakupowe + bonus na dole strony).

Centrum Wina rozpowszechnia swoje wina w każdej polskiej gminie i zdominowało rynek restauracyjny (dzięki kontrowersyjnej strategii obejmującej wypłacanie restauracjom nawet kilkudziesięciu tys. zł za wyłączność). Dociera ze swoimi winami.

Nieźle...

20:57, kkm1975
Link Dodaj komentarz »
Bank
Kiedyś wpłaciłam na swoje konto "opłaty 0 zł" 40 zł. Po 3 miesiącach zostało mi 6,60zł, resztę zjadł bank. Zezłościłam się i w końcu dziś pomaszerowałam, by toto zamknąć. Jestem realistką, byłam przygotowana na nową ofertę handlową. Na lepszą propozycję. Na nawianie i udawadnianie, że mój drugi bank jest głupi, drogi i nieprzyjazny. Na uśmiechy, komplemenciki i drobny upominek 'dla lojalnego klienta'. Ale nie spodziewałam się, że, aby ostatecznie moja karta.

Wodzie, środkach na ból głowy i walidolu. Proszę o danie na wynos. Pan Kucharz pakuje.

  • A czy byłoby możliwe dostać jeszcze trochę brokułów? – pytam głupio i beznadziejnie
  • Jest Pani w IKEA. Tu wszystko jest możliwe – odpowiada Kucharz.

 

Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z wrażenia. Firmie należy się Nagroda Nobla z dziedziny Customer Care. Poważnie!

21:08, kkm1975 , ja
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 maja 2009
O.

Nasze wycieczki - Stenariusz Podróży

Sobie ponowny pobyt w Sztokholmie, zobaczyliśmy resztę tej przecudownej starówki. Był więc posąg świętego Jerzego, była najwęższa uliczka (jedynie 90 cm szerokości), pismo runiczne, nawet najstarszy bank centralny. Mnie naprawdę zachwycił kościół fiński z ażurową wieżą. W razie gdyby ktoś z uczestników wycieczki miał kiedyś przyjechać tu odebrać Nobla, pani Basia dokładnie wyjaśniła, w którym hotelu się nocuje, gdzie się odbiera nagrodę, gdzie jest bankiet. Tak że jesteśmy w razie czego przygotowani. Wystarczy teraz czekać na zaproszenie...

Marta bardzo się napaliła, żeby dostać Nobla i nocować na ostatnim piętrze Grand Hotelu. Najchętniej chciałaby ten sam pokój, w którym nocowała Wisława Szymborska w 1996 roku. Jest tylko.